Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NPepanD - Profil | Pá 9.3.2018 21:41:25

Malšínec >> Kolik váží? A má jen jedno ložisko?

    NCerebro - Profil | Pá 9.3.2018 20:39:38

    Malšínec >> Mně stále nic :-(

      NMalšínec - Profil | Pá 9.3.2018 20:06:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Cerebro >> Ahoj tak dnes prisel toci se paradne

        NMike - Profil | Út 6.3.2018 19:13:48

        Glenr >> je to pořád plavaná, takže se splávek vyvažuje úplně normálně:-))

          NCerebro - Profil | Út 6.3.2018 15:28:30

          Malšínec >> ahoj zatím nedorazil takže stále čekám.

            NMalšínec - Profil | Út 6.3.2018 13:07:55

            Cerebro >> Ahoj chci se zeptat na kolovrátek jaký máš dojmy jestli už dorazil?...mě by měl přijít v pátek:)

              NGlenr - Profil | Út 6.3.2018 12:51:09

              Tak jsem přečetl celou diskuzi (dost naročne). Ale ani jedna zmínka o vyvážení splávku jak to tedy je?
              jak moc se vyvažuje? (jako u bolo či jinak?)

                NCerebro - Profil | Út 13.2.2018 20:15:57

                Tak jsem neodolal a objednal až dorazí dám vědět jak to vypadá:-)

                  NMike - Profil | Ne 11.2.2018 12:48:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dnes jen jeden vypasenej.... (a pár čudel k tomu).

                    Nčernásmrt - Profil | So 20.1.2018 19:24:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      NPepanD - Profil | Čt 18.1.2018 19:37:45

                      IJK >> Kdepak. Ten byl hned pryč.

                        NIJK - Profil | Čt 18.1.2018 19:28:58

                        PepanD >> Vypadá moc hezky. Je ještě k mání?

                          NMike - Profil | Čt 18.1.2018 14:21:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tak mi zas začala centrepinová sezóna.... malý potůček, ale rybky celkem zobaly.

                            NPepanD - Profil | Pá 10.11.2017 14:04:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            chlapi, kdyby někdo chtěl k Ježíšku. Prodám nový centre pin TF Gear Freeflow. Dovezen z Anglie. Nevhodný dar. Cena 2500 - Kč + poštovné.

                              NBundik_ova - Profil | Po 23.10.2017 16:38:13

                              Martin >> To ti schvaluji, obcas je treba si udelat radost :-)

                                NMartin - Profil | Pá 20.10.2017 19:26:29

                                Bundik_ova >> Jo, jsem z Hranic. Časem by nějaký dovoz šel zařídit. Minulý týden jsem si pořídil super boloňku, tak až mne zas budou po nějaké době svrbět ruce:-)

                                Meteor: Díky

                                  Nmeteor - Profil | Čt 19.10.2017 13:37:13

                                  Martin >> OT: pokavad chceš reagovat na nějaký příspěvek, klikni na přezdívku dotyčného v onom příspěvku... pak se ti otevře okno s odpovědí, kde bude na začátku např. toto: "Martin - 19.10.2017 12:42:02 >>". Pak můžeš psát svoji odpověď...
                                  Má to jednu obrovskou výhodu = uživateli, na nějž reaguješ, se tvoje odpověď zobrazí v "Reakcích", takže hned ví, že má někde v tématu odpověď, a nemusí tak ono téma kontrolovat, jestli mu někdo něco nenapsal ;-)

                                    NBundik_ova - Profil | Čt 19.10.2017 13:22:34

                                    Martin >> Ty jsi z Hranic na Morave? Ja z Ostravy... Mozna bychom se mohli domluvit a jit do toho spolu. Preci jenom v UK to vychazi o dost lepe nez v CR, je tam vetsi vyber a v neposledni rade bude i black friday. Jedina vec co me drti je to postovne, ale kdyz se sabneme napul dostane to hned jiny rozmer :-)

                                    Jinak ja pouzivam taky bolo a matchky ... problemem ale jsou ta mala ocka. Ty pinove specialy je maji vetsi a maji jich tusim i mene.

                                      NMartin - Profil | Čt 19.10.2017 12:42:02

                                      Bundik: sice to neodpovídá ortodoxnímu britskému pinování, ale většinou na několika mačkách dle situace (nejčastěji na Artax Attiva) nebo na některé z lehkých boloněk (nejčastěji Trabucco HBX Energhia 6m). Ale o nějakém pěkném tradičním proutku z Anglie uvažuju čím dál víc