Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NPTR - Profil | Čt 21.11.2013 10:14:22

Otík Brčků >> Je to jen o pohodlý. Člověk si opravdu zvykne.

    NOtík Brčků - Profil | St 20.11.2013 21:06:02

    Mike >> Su starší pán a mám rád své pohodlí:-))Věřím že to jde,ale vodič vlasce není špatnej a když chcu chytat ryby a ne furt hlídal vlas!

      NMike - Profil | St 20.11.2013 21:03:37

      Otík Brčků >> to mně ze začátku taky, ale dá se to ohlídat:-).

        NOtík Brčků - Profil | St 20.11.2013 20:57:13

        Mike >> Asi jsi šikovnější!Mě padal vlas z cívky,když foukalo:-))

          NMike - Profil | St 20.11.2013 20:48:33

          Otík Brčků >> pane kolego, věřte, že nemusí. Mám 5 pinů, všechny bez line guardu a vůbec mi nechybí.

            NOtík Brčků - Profil | St 20.11.2013 20:37:06

            splavek >> Nazdar kolego!Tento je můj druhý,přímo ze stránek!Nejdůležitější zjištění je,že pin musí mít vodič vlasce a cvrka,jináč je to na zlost!


            http://www.sportcarp.cz/obchod/rybarske-navijaky/mu​skarske-navijaky/tfg-classic-centre-pin-reel.aspx

              Nsplavek - Profil | St 20.11.2013 18:25:58

              Kolegové centrepinisti,mám k Vám takový dotaz.Jak jsou tady odkazy na ty relativně levné centrepiny,hodí se koupit? Nebo od nich ruce dál? Moc by mě lákalo tohle zkusit,posunout svoji plavačku zase kousek dál.

                NMike - Profil | Út 19.11.2013 21:15:43

                Calex >> z praktického hlediska je ten neopren lepší. Byl bych v klidu, tady ti sice dávají fešnou krabičku, ale ten Sheffield bude tak o dvě třídy jinde.

                  NCalex - Profil | Út 19.11.2013 21:10:24

                  Mike >> no to jo, na šefíldy mi dali neoprenovej obal a papírovou krabku......

                    NMike - Profil | Út 19.11.2013 20:48:25

                    Calex >> pro toho, kdo by ho chtěl mít doma ve vitríně, ano...:-)

                      NMiPo - Profil | Út 19.11.2013 20:06:56

                      foxxx >> Díky,myslel jsem, jestli jsi ho neviděl naživo

                        Nfoxxx - Profil | Út 19.11.2013 19:59:52

                        MiPo >> Znám ho jen podle názvu.Určitě Ti ale tady někdo poradí,je to známý typ Centrepinu.

                          NMiPo - Profil | Út 19.11.2013 19:52:28

                          foxxx >> Ahoj,co říkáš na ten co jsem dal odkaz

                            Nfoxxx - Profil | Út 19.11.2013 19:45:09

                            Mike >> Já v něm nakupuji docela často,jsou z Plzně a vše bez problému,takže žádný strach:-)
                            Mají u nás v Plzni i obchod,kde si můžeš zboží osobně vyzvednout.

                              NCalex - Profil | Út 19.11.2013 18:21:32

                              Mike >> pěkná krabička......

                                NMike - Profil | Út 19.11.2013 18:17:51

                                Hoši, pěkný, ale z shopu, který ani neumí přeložit anglický text (ten google překlad je příšernej), bych si neobjednal ani háček. Moc důveryhodně to nepůsobí. Spíš vůbec.

                                  Nfoxxx - Profil | So 9.11.2013 15:55:54

                                  Novinka v hezkém balení s cenou pod dva tisíce kč k zakoupení v ČR .... Dunlop Centrepin Reel.
                                  Odkaz: http://www.sport2you.cz/detail-zbozi/265969-dunlop-​boxed-centrepin-reel/

                                    NMike - Profil | So 2.11.2013 22:04:24

                                    pepson >> pěkné, dík za ten odkaz.

                                      NBundik_ova - Profil | So 2.11.2013 20:27:56

                                      pepson >> Čau, minulý víkend jsem pustil 4 červíky na 12 háčku pod 2,5gr stickem dolů po proudu a přišla parmička cca 40cm. Je poznat, že voda už je chladnějsí. Od té doby jsem na rybách nebyl :-(