Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Calex - Profil | Pá 21.12.2012 12:22:19

Mike >> taky si to myslím. Mám šifílda a jsem spokojenej.

    Mike - Profil | Pá 21.12.2012 9:02:31

    Calex >> nejspíš se Okuma dobře prodává, tak proč ji neobšlehnout:-).

      Calex - Profil | Pá 21.12.2012 8:36:51

      Mike >> Zdar, kupovat ho nechci. Jenom mně zarazila podobnost s okumou a ikonixem. Prostě taková husokachna, kvůli lepší prodejnosti.

        Mike - Profil | Pá 21.12.2012 8:24:24

        Calex >> dělá, resp.nechává si to dělat firma Avanti. Nějaké prvky z Sheffielda tam jsou, ale to je asi tak všechno.
        Když se podívám na jejich nabídku, tak se zřejmě bude jednat o velikou kvalitu, pruty za 10-20 liber, navijáky do 20 liber.... http://www.dragoncarpdirect.com/brands/Avanti.html ... jednoznačně nějakej low-end šunt....
        Bych nad tímhle pinem ani neuvažoval, jakkoli na fotce může vypadat celkem pěkně.

          Calex - Profil | Čt 20.12.2012 16:18:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Zdar všem příznivcům pinu. Dnes jsem objevil na Ebay naviják z jedné strany nápadně podobný Okumě Sheffield. Je to kopie nebo náhoda? Na náhodu to moc nevypadá.........navíc to má guard...

            berlinan - Profil | St 12.12.2012 19:16:29

            Me prisel navijacek (Leeds Classic 4,75") dnes, ale oficialne ho dostanu az na vanoce :-) Ale chvilku jsem si s nim potocil, to jsem si zase vydupal :-)) Stejne je to tady kolem dost zamrzle, takze vyzkouset to pujdu, az to trochu povoli.

              meteor - Profil | St 12.12.2012 14:01:01

              Mike >> ebay.co.uk... prý "hardyl usek - excellent condition" :-)

              PS: teďko tam jsou nějaké podezřele výhodné dražby... např. J.W.Young "Aerodex" vydražený za 79,- GBP apod... celkem kukando :-))

                Mike - Profil | St 12.12.2012 13:47:51

                meteor >> když ji nebudeš válet v písku nebo s ní někde nepraštíš, tak se na ní nemá celkem co pokazit....
                Je nová nebo z ebay?

                  meteor - Profil | St 12.12.2012 13:46:12

                  Mike >> díky, snad vydrží (ťukťuk - pro jistotu zaklepáno :-))...

                    Mike - Profil | St 12.12.2012 13:27:44

                    meteor >> dobře jsi udělal, ať se dobře točí...

                      meteor - Profil | St 12.12.2012 12:13:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Hlásím nový přírůstek do rodiny :-) tedy do rodiny navijáků obecně, bo je to můj první centrepin... vypadá fajně, zvuk má taky dobrý, nezbývá tedy než doufat, že bude dlouho a spolehlivě sloužit a že vytáhne spoustu ryb :-)
                      Okuma Sheffield 1002

                        KOVKA1 - Profil | Ne 9.12.2012 21:01:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        včera jsem koupil pina okumu aventa,dnes poprvé jsem vyzkoušel a chytil nějakou šupinu, je to dost jiné než se smekacím navijákem, takže nadšení, až na to nahazovaní-mám co trénovat

                          PTR - Profil | Čt 6.12.2012 8:20:45

                          meteor >> Já ho kupoval tady od Aquazony za 2,7 tis., takže pokud je cena 1500, tak je dobrá. Jenom nezapomeň na poštovné :-)
                          Mě se líbí, je trochu měkčí, jen na konci spodního dílu bych čekal lepší zakončení ( je tam jen "klasický gumový špuntík".

                            meteor - Profil | St 5.12.2012 23:01:17

                            PTR >> až budeš mít praktické zkušenosti, tak se určitě poděl... docela mě ten proutek zaujal, za ty prachy (v UK něco přes 1.500,- Kč) vypadá dobře. Také je dobře hodnocen na anglických fórech...

                            A co zpracování? To bys mohl i tak posoudit... a kdyby se našla nějaká fotka, vůbec bych se nezlobil ;-)

                              PTR - Profil | St 5.12.2012 17:43:18

                              meteor >> Ten proutek vlastním ve 13 ft. Zatím bych se neodvážil ho nějak moc hodnotit - byl se u vody jenom "podívat" :-)

                                Mike - Profil | St 5.12.2012 15:17:35

                                meteor >> Sheffield je můj první pin (nějak jsem začít musel:-)) a nebyla to špatná volba. Já jsem s ním spokojen a mohu jej jen doporučit.

                                JW Young pruty nemám....

                                  meteor - Profil | St 5.12.2012 15:09:33

                                  Mike >> pořád lepší než sbírat historická vozidla :-)

                                  Poslouchej, viděl jsem správně, že vlastníš Okumu Sheffield (foto ve "tvém lovu")? Jak jsi s ní spokojený? Je to dobrá "mašinka"?
                                  A propo, nemáš náhodou zkušenosti s pruty J.W.Young Specimen Float?

                                  PS: ještěže jsi napsal, že nejsi sběratelem... skutečně to tak trošku působí ;-)

                                    Mike - Profil | St 5.12.2012 15:06:12

                                    meteor >> takovej koníček už pak celkem slušně leze do peněz:-).

                                      meteor - Profil | St 5.12.2012 15:04:45

                                      Mike >> myslel jsem si to... ještěže nejsem sběratel takto drahých věciček :-)

                                        Mike - Profil | St 5.12.2012 14:24:51

                                        meteor >> 940:-))
                                        Sběratelský artikl, naviják do vitríny. Sběratel nejsem (ač to tak nemusí vypadat:-)), kdybych byl, kdo ví....;-).