Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NPTR - Profil | Pá 30.11.2012 8:26:09

meteor >> Já souhlasím s tím co píše Mike. Ta zmiňovaná Speedia je opravdu dobrá. A mám to i s čím porovnat (vlastním další 3 kousky pinů).

    NMike - Profil | Pá 30.11.2012 8:23:21

    meteor >> jo a všiml jsem si, že lokální dovozce Okumy má konečně v nabídce i pin ... a to Aventu, ohlasy jsou na ní slušný a nestojí majlant... http://vmfshop.cz/navijaky/aventaprocenterpinvt-100​2%5B20500%5D

      NMike - Profil | Pá 30.11.2012 8:18:27

      meteor >> mohou:-)
      Jenže tenhle "entry-level" je dobrej tak k tomu, že si ve finále řekneš, že tě to s tím vlastně nebaví.
      Ale já jsem zvyklý si i na začátek raději koupit dražší a kvalitnější věc než se trápit s nějakým levným krámem (to je myšleno obecně a nevztahuje se to k těm třem kouskům, o kterých píšeš). Jinak když už, tak asi ten TFG....
      S Aerodexem bys vedle určitě nešlápl.

      Já nevím, mám opačnou zkušenost, tak v sedmi případech z deseti se na zaslání do ČR dohodnu....

        Nmeteor - Profil | Pá 30.11.2012 8:06:39

        Mike >> a nemohou být výjimky? :-)

        Já se už (dlouhodobě :-)) chystám nějaký centrepin pořídit a tuhle "trojku" vidím jako takový "entry-level"... na zahraničních fórech s nimi byli majitelé spokojeni...

        Co mě trošku sere, je skutečnost, že na ebay.co.uk je málokdo (spíše nikdo) ochoten poslat centrepin do ČR... přitom mám samé pozitivní ohlasy a Paypal účet a stejně to s nimi nehne, s parchanty :-) Takto mi "unikl" třeba nádherný a v podstatě funglnový J.W.Young Aerodex... a "hrotit" to přes "třetí osobu" se mi nechce.
        Nějaký tip, co s tím? Klidně do SZ :-)

          NMike - Profil | Pá 30.11.2012 7:57:18

          meteor >> v této kategorii platí to, že kvalita a výkon odpovídají ceně. Bych do toho nešel. Třicet let stará Speedia za nějakých 40 liber strčí všechny tyhle kousky (a nejenom je) do kapsy.... Radek (PTR) může poreferovat...

            Nmeteor - Profil | Pá 30.11.2012 7:52:41

            berlinan >> a nebude lépe přitlačit nějakou libru a koupit něco jako Marco Cortesi MK2 nebo TFG nebo Ikonix? Tahle "trojka" má slušné ohlasy (v poměru cena / kvalita / výkon)...

              NMike - Profil | Čt 29.11.2012 22:31:47

              berlinan >> měls mě poslechnout, tohle nebude žádnej zázrak...

                NPTR - Profil | Čt 29.11.2012 21:21:23

                berlinan >> A co to bude?

                  Nberlinan - Profil | Čt 29.11.2012 17:41:22

                  PTR >> ja bych ho vzal na vylet hned, kdybych nejaky mel :-) ale uz se to rysuje a pod stromeckem se urcite neco objevi.

                    NPTR - Profil | Čt 29.11.2012 16:27:40

                    Já také zkouším jiné druhy nářadí, ale pina jsem"oprášil" a už přemýšlím kdy a kam ho vezmu na výlet.

                      Npaia - Profil | Čt 29.11.2012 10:52:14

                      Mike >> jojo, já mám pin hlavně na časně jarní šoulačku.

                        NMike - Profil | Čt 29.11.2012 9:40:27

                        savefishzone >> jo, na pin je času dost, teď se vláčí:-)

                          NMojo - Profil | Čt 29.11.2012 8:31:22

                          Já jsem se ke smekáči úplně nevrátil, ale bohužel ty úlovky s pinem stojí za prd.Snad se něco povede při zimních výpravách s játry...

                            Nsavefishzone - Profil | St 28.11.2012 22:34:46

                            Tak koukám jak to tady žije ?! To se snad všichni vrátili ke smekacím navijákům,hanba!

                              Nsavefishzone - Profil | So 27.10.2012 13:51:39

                              černásmrt >> máš moc pěknej nick...

                                Nčernásmrt - Profil | Čt 25.10.2012 19:40:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ahoj, sice to sem nepatří ale třeba někomu udělám radost, nabízím k prodeji fungl nový Ikonix, více na sz.

                                  NPTR - Profil | St 27.6.2012 8:38:38

                                  Mike >> A za kolik by byla? Přes SZ

                                    NMike - Profil | St 27.6.2012 8:08:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Včera mi přistál do sbírky další kousek, čímž na nějakou dobu s nákupama končím. Dave Swallow centrepin. Krásná anglická prácička. No a kdybyste si říkali, že už jste ho někde viděli, tak vězte, že Bob James s ním kosil lipany a tlouště v Passion for Angling.....:-)

                                    btw. měl bych navíc jednu úzkou Speedii, trochu odřenou, ale funkčně super. Více kdyžtak přes SZ.

                                      NPTR - Profil | Út 26.6.2012 8:46:32

                                      paia >> Tak to já určitě nevláčím :-) Ale na víkend už, bohužel, něco mám.