Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Npaia - Profil | Po 25.6.2012 14:49:29

nenaplánujeme na víkend něco? teda, pokud už všichni jen nevláčí... ;o)

    NPTR - Profil | Pá 15.6.2012 10:02:11

    Mike >> To máš pravdu, jenom záleží na měsíční spotřebě :-))

      NMike - Profil | Pá 15.6.2012 9:48:35

      PTR >> prut sem, prut tam, je to spotřební zboží:-)

        NPTR - Profil | Pá 15.6.2012 9:47:12

        Mike >> A že bude aportovat jsem čekal u jednoho dědy, který při kontrole na nás šel s podběrákovou tyčí :-)) Naštěstí pro něj se po něm jen koukla a lehounce zavrčela - pán se jí možná trochu lekl a hned mluvil přívětivěji :-))

          NPTR - Profil | Pá 15.6.2012 9:46:19

          Mike >> Jooo za blbost se platí. Vylezla v autě z vyhrazeného místa, 2x prut obešla a šla zpátky a prut to nevydržel. Tak on patří i do dost levné kategorie, ale příjemně překvapil.

            NMike - Profil | Pá 15.6.2012 9:39:13

            PTR >> taky nápad, nechat ji aportovat prut:-)))

              NPTR - Profil | Pá 15.6.2012 9:02:11

              savefishzone >> Celkem dost, jde spíš o rozmáčknutí, můj skromný odhad je cca 40 cm délka a tak 30 cm nad spojkou. Spíš by to asi bylo na nový díl.

                Nsavefishzone - Profil | Čt 14.6.2012 20:48:09

                PTR >> ahoj,dostal jsem se ke kompu až teď,jojo určitě bych něco vymyslel,jaká je délka toho rozkousnutí?

                  NPTR - Profil | Út 12.6.2012 9:52:17

                  savefishzone >> Ahoj, máš nějaký úúúplně obyčejný blank na opravu zlomeného dílu ( teda spíš rozmáčknutého psem)?

                    Nsavefishzone - Profil | Po 11.6.2012 21:07:07

                    marec >> musíš pinu trochu pomoc těsně pred dopadem,aby se ti nezkracovala délka hodu...,chce to trochu cviku..,jinak ikonixe jsem v ruce neměl,ale snad se točí,doufám...

                      Nmarec - Profil | Po 11.6.2012 12:38:45

                      Cavte chlapi, prosim vas o radu, s centrepinom chytam prvy rok, zatial len na plavak, ale chcel by som vyskusat aj na tazko na kratku vzdialenost, na videu co pridal METEOR chlapík krmi s kosikom a nahadzuje cca 10-15m to by mi aj stacilo ale neviem dosiahnut taku vzdialenost, pri odhodeni sa mi olovko akoby zasekne (nestiha sa navijak odvíjat), mam IKONIX podla mna sa ovija v pohode....

                        NPTR - Profil | Čt 7.6.2012 14:30:48

                        Mike >> Tak obojí pěkné :-)

                          NMike - Profil | Čt 7.6.2012 10:37:09

                          PTR >> tátova 115 cm zubatá, já jen 93 cm....

                            NPTR - Profil | Čt 7.6.2012 10:35:18

                            Mike >> A nej úlovek?

                              NMike - Profil | Čt 7.6.2012 10:03:26

                              PTR >> na výletě bylo úžasně, co ti mám říkat.... Ryb chyceno mraky, krásná příroda, fajn lidi, docela jsem si dokázal představit, že bych se tam přestěhoval..... Za celejch 10 dní ani jeden jedinej kapr:-))

                                NPTR - Profil | Čt 7.6.2012 10:01:14

                                Mike >> Ahoj, tak jak bylo na výletě? Jinak to jsou fakt pěkný kousky, bohužel mimo můj rozpočet :-)

                                  NMike - Profil | Čt 7.6.2012 9:13:58

                                  meteor >> nepochybuju, že to týpek prodá. Nicméně mám spadeno na jiný kousek z této dílny, tak snad se zadaří.
                                  Já doufám, že se povede, pár vytipovaných míst mám.

                                    Nmeteor - Profil | Čt 7.6.2012 9:05:06

                                    Mike >> jasně, to chápu. Navíc v přepočtu za 2 kusy to už není taková darda... koneckonců jsou i mnohem dražší navijáky (osobně jsem viděl naviják za 150.000,- Kč, to už se mi protáčely panenky :-)).
                                    Tak až se podaří nějaká parmička, dej určitě vědět :-) podle postovaného videa mě to docela zaujalo, bylo by zajímavé zkusit si to na vlastní ruce...

                                      NMike - Profil | Čt 7.6.2012 9:01:54

                                      meteor >> každá sranda něco stojí, navíc tohle už je spíš sběratelský artikl...

                                        Nmeteor - Profil | Čt 7.6.2012 9:00:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Mike >> no ty pipko... takový balík za kus železa :-)