Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMike - Profil | Čt 7.6.2012 8:49:44

meteor >> zatím jsem to nezkoušel, ale určitě se brzy chystám... Leč nyní čekám na konec hájení parmy....

btw. kdyby se tu našel nějaký fajnšmekr, tak zde jsou k mání opravdové skvosty: http://www.ebay.co.uk/itm/Pete-Reading-Barbel-Centr​epin-Reels-Limited-Edition-No-130-131-of-131-/18089​8314714?_trksid=m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI​%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D896080087​8703167307#ht_500wt_1203

    Nmeteor - Profil | St 6.6.2012 21:50:46

    Chytáte někdo s centrepinem parmy, jako např. tady na videu (doufám, že je to centrepin - v opačném případě se omlouvám za svoje faux pas - každopádně video je to moc pěkné :-))?

    http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=26950

      Nsavefishzone - Profil | Čt 31.5.2012 22:39:57

      tak je k mání jedna plavačka 4,2m gti s.u.s velkými očky,komponenty fuji,korkovou rukojeťí atd.,cena dohodou,blank je Harrison...

        NPTR - Profil | St 30.5.2012 15:38:39

        dude >> Tak je zkus na horním, mám tam loni 62 a letos zatím toho 52.

          Ndude - Profil | St 30.5.2012 10:19:41

          jj,cejni 50+ to uz jsou pekny rybky...to uz je vyzva pekna:). Zitra bych vyrazil mozna,akorat jedu pro dvere do sprchace,tak nevim jak casove to dam..

            NPTR - Profil | Ne 27.5.2012 21:39:47

            dude >> Já ho dneska vzal na výlet, ale pouze čistě jako zavazadlo :-(
            A co uhříněveský cejn 50+ by tě jako výzva nezaujal? Já letos jednoho 52 a 49, takže tam u nás jsou.

              Ndude - Profil | Ne 27.5.2012 19:01:32

              Tak kuci,jak vam to bere?Me kaprarsky jaro echt nevyslo, takze zase vlitnu na kolecko...

                Nminatrix - Profil | Ne 27.5.2012 15:46:17

                savefishzone >> prostě mě to tolik nechytlo a může to udělat někomu větší radost. Poslední dobou mě plavajda nějak nebere...

                A propos mám vybraný ještě jeden vláčák a tak ty peníze půjdou do něj..

                  Nsavefishzone - Profil | So 26.5.2012 10:16:47

                  minatrix >> Není to škoda prodávat??sice to nejsou žádný pecky,ale ryby tahle kombinace určitě chytat umí a svoje přednosti pin prostě má...

                    Nminatrix - Profil | Pá 25.5.2012 19:36:34

                    Ahoj, kdyby měl někdo zájem...
                    Nabízím Ikonix plus Daiwa Aqualite power float 390 za 2000 Kč komplet. Předání v Praze. Zas tak mě to chytlo :-)
                    Prut je od Mike a naviják byl 3x u vody.

                      Npaia - Profil | So 19.5.2012 12:39:36

                      jen pro informaci, ta krabička s bužírkama od Middy není na nějak moc velký počet splávků, na těch pár mých splávků jsem spotřeboval všechny zeleny a modry, ty šedy mají moc velkej průměr, takže mi jsou k ničemu a zbytek menších průměrů jsem zatím nevyužil.

                        Nsavefishzone - Profil | So 19.5.2012 9:43:12

                        dobrou sadu silikonových čirých gumiček mají i JSA,malé a velké balení a jsou docela v pohodě...

                          NPTR - Profil | Po 14.5.2012 8:32:35

                          Mike >> A kdyby jsi viděl to co já v sobotu, tak by jsi se smál ještě teď. Splávek na vlasec přidělaný klasickou gumičkou - no čučel jsem na to jako vůl.
                          Jinak na tom Slunečním náměstí je měli také od MIDDY.

                            Npaia - Profil | So 12.5.2012 10:00:16

                            Mike >> dík za tip, budu objednávat...

                              NMike - Profil | So 12.5.2012 6:41:20

                              paia >> tady máš origo gumky od Middy http://www.rybarska-specialka.cz/rybarske-potreby/m​iddy-silikonove-gumicky-cut-float-rubbers-80-ks-130​13 . Je jich tam tolik, že s nima vystačíš do konce života. Za pár drobných... Nevymejšlel bych blbiny typu guma z praku...

                                NCalex - Profil | So 12.5.2012 0:21:44

                                paia >> jsem koupil náhradní gumu za pár šprlíků.

                                  Npaia - Profil | So 12.5.2012 0:18:42

                                  Calex >> hmm, teď ještě znásilnit nějakej prak... ;o)

                                    NCalex - Profil | Pá 11.5.2012 23:49:56

                                    paia >> zdar, na vršky používám nastřihanou gumu z praku na červy.

                                      Npaia - Profil | Po 7.5.2012 7:53:30

                                      PTR >> co koupil? splávky nebo bužírky?

                                        NPTR - Profil | Ne 6.5.2012 22:59:26

                                        paia >> Já je koupil na Slunečním náměstí, tak snad je ještě mají.