Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMike - Profil | Ne 6.5.2012 5:03:16

paia >> Na začátek dobrý:-).

    Npaia - Profil | Ne 6.5.2012 2:57:07

    Tak splávky jsem v Blackbassu nakoupil, bužírky na spodek jsem nějaky našel, ale na vršek žádnou tak velkýho průměru nemám, kdyby měl někdo kousek k darování, tak 20 cenťáků, tak bych se nezlobil.. ;o)

      NPTR - Profil | Pá 4.5.2012 12:55:41

      paia >> Tak by jsi to poznal, ostatně je to stojatá klasika v malém vydání (0,7 a 1,7 ha)

        Npaia - Profil | Čt 3.5.2012 23:37:03

        PTR >> já jsem nováček a v Uhříněvsi to neznám, takže to nechám na zkušenějších harcovnících. ;o)

          NPTR - Profil | Čt 3.5.2012 22:09:02

          paia >> Tak co navrhnout nějaký datum, můžem opět v Uhříněvsi - pár se nás tam už sešlo :-)

            Npaia - Profil | Čt 3.5.2012 14:41:43

            PTR >> tak to bych asi taky přišel... co někde u vody? jen ne teď v sobotu...

              NPTR - Profil | Čt 3.5.2012 13:47:52

              Zdravím všechny příznivce centrepinů. Kdy uděláme srázek číslo 2???

                Nminatrix - Profil | St 2.5.2012 14:04:19

                PTR >> a ještě jsem je díky Mikeovi měl i levněji....:-)

                  NPTR - Profil | St 2.5.2012 13:56:38

                  minatrix >> To jsi vybral správného poradce

                    NPTR - Profil | St 2.5.2012 13:56:14

                    paia >> Já kupoval gumičky na Slunečním náměstí

                      Nminatrix - Profil | St 2.5.2012 12:51:16

                      paia >> gumičky neměl. Gramáže do 4g. Všechny jsou od Middy

                        Npaia - Profil | St 2.5.2012 12:23:57

                        minatrix >> tak to jsem rád, má i gumičky? jo a jaky jsi bral gramáže?

                          Nminatrix - Profil | St 2.5.2012 12:11:40

                          paia >> kupováno u Driesla, poradcem byl Mike :-)

                            Npaia - Profil | St 2.5.2012 12:04:06

                            Kde jste v Praze sháněli ty správné splávky pro c'pin? Nějaký tip by se hodil, běžně chodím k Drieslovi do Blackbassu, kde má poměrně široký sortiment od Middy, tak snad tam něco najdu. V neděli jsem chytal s klasickým kuláčkem a taky to šlo, ale přeci jen bych to rád vytunil k dokonalosti anglických mistrů... ;o)

                              Nminatrix - Profil | St 2.5.2012 11:38:44

                              paia >> udělalo se mi už pár motanic a podobně, ale zatím se mi vlasec k ozubenému kolu nedostal :-)

                                NMojo - Profil | St 2.5.2012 11:33:45

                                paia >> Mě se to taky stává, člověk si na to musí zvyknout a dávat si na to pozor, je to opravdu slabší místo, ale dá se s tím žít :-)

                                  NPTR - Profil | St 2.5.2012 9:54:55

                                  paia >> To asi bude slabším místem navijáku. U jiných jsem to takto řešené neviděl

                                    Npaia - Profil | Ne 29.4.2012 23:38:59

                                    minatrix >> jojo, jen jednou jsem měl problémy, že mi zajel vlasec z druhe strany k ozubenemu kolu a zjistil jsem, že bez křížáku se to z tama blbě dostává, ale nakonec se mi to povedlo.

                                      Nminatrix - Profil | Ne 29.4.2012 19:23:12

                                      paia >> takže spokojen? :-)

                                        Npaia - Profil | Ne 29.4.2012 19:20:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        c'pin pokřtěn, nachytal jsem spoustu drobotě, sice nic většího, ale aspoň jsem se s tím naučil zacházet.