Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Npaia - Profil | Pá 27.4.2012 11:10:08

hurá, zrovna dorazil balíček z Anglie... ;o)

    NMike - Profil | Pá 27.4.2012 8:59:51

    minatrix >> dobrý, pokřtěno:-)) A o to jde...
    Ono to chvíli trvá, než to člověk dostane do ruky, ale pak je to paráda...

      Npaia - Profil | Pá 27.4.2012 8:45:26

      minatrix >> doufám, že mě už taky brzy přijde...

        NPTR - Profil | Čt 26.4.2012 23:00:51

        savefishzone >> To víš, všichni na rybách :-)) Nebo v práci :-((

          Nminatrix - Profil | Čt 26.4.2012 21:59:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ...dnes test Ikonixe a Daiwa Aqualite Power float.. nádobíčko už je chytací:-) I když první byl Reznik76 ....grrrr :-)
          Já jen ježdíka cca 10cm a dvě spadlé rybky. Ještě se mám co učit....

            Nsavefishzone - Profil | Čt 26.4.2012 21:55:22

            Tady to koukám,kur..,ale žije...

              Npaia - Profil | Út 24.4.2012 11:06:22

              ahoj, nějaké nové poznatky? přemýšlím o novém kousku do své výbavy a centrepina jsem ještě nezkoušel... ;o) zatím to vidím na koupi ikonixe z ebaye.

                NPTR - Profil | St 18.4.2012 23:06:42

                dude - 17.4.2012 23:29:25 >Dobře fungující zákon schválnosti. Tak alespoň ten cejn byl slušnej.

                  Ndude - Profil | Út 17.4.2012 23:29:25

                  hmmmm,tak tentokrat se to nevyvedlo...ale vubec:( Voda se ochladila o 5 stupnu, takze kapri ani pipanec a cejni zasekly tesne pred trenim. Ukecal jsem jednoho cejna 59cm,a byl jeden velkej pupinek.Plavajdu jsem druhej den vzdal. Takze luxusni vejprask...:)

                    NPTR - Profil | Čt 12.4.2012 8:49:12

                    Držím palce, koukej sem přidat nějaké foto úlovků :-)

                      Ndude - Profil | Čt 12.4.2012 1:00:26

                      Tak kuci,dneska na ne valim,smer Morava.Sest dni rybacky prede mnou!:)Jedu sice na kapry,ale plavacku beru sebou a pokusim se o nejake pekne cejny,tak jsem zvedavej jak zavalcim... Plavou tam i 70+,tak uvidime.

                        NPTR - Profil | Ne 8.4.2012 22:16:52

                        savefishzone >> noooo , tak to byly krásné rybky. Já dnes za chumelenice jedna plotička a dva malí jeseni

                          Nsavefishzone - Profil | Ne 8.4.2012 17:28:15

                          PTR >> Jo,v pohodě,akorát ho musíme domluvit,počasí je teď fakt super,byl jsem včera,nějaká droboť a dva slušný karasi,každej tak okolo kila.

                            NPTR - Profil | Čt 5.4.2012 23:56:45

                            savefishzone >> OK, tak co třeba na nejbližším srazu. Ostatně bychom měli opět něco uspořádat :-)

                              Nsavefishzone - Profil | Čt 5.4.2012 21:10:30

                              omambik >> ???

                                Nomambik - Profil | Út 3.4.2012 20:59:00

                                savefishzone >> A do roka bys to zvládnul oblíknout :-)

                                  Nsavefishzone - Profil | Út 3.4.2012 18:47:52

                                  PTR >> Já se přiznám,že ten prut vůbec neznám,ale můžem na to samozřejmě juknout,v tom problém nevidím...,stačí se domluvit a je to.

                                    NPTR - Profil | Út 3.4.2012 14:56:53

                                    Mike >> A to bych mohl :-))

                                      NMike - Profil | Út 3.4.2012 13:50:12

                                      PTR >> nech si tam přidělat jedno navíc:-))

                                        NPTR - Profil | Út 3.4.2012 13:31:41

                                        savefishzone >> Jednoduché - daiwa aqua senzor float 3,6. Hlavně dát blíž k rukojeti.