Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Nsavefishzone - Profil | Út 3.4.2012 11:35:25

PTR >> musel bych to vidět...

    NPTR - Profil | Út 3.4.2012 10:22:48

    savefishzone >> Kdybych chtěl přesunout očka, tak mi to uděláš?

      NPTR - Profil | Út 3.4.2012 10:22:24

      Alpaj >> Máš pravdu úúúplně se rozjel :-)

        NAlpaj - Profil | Út 3.4.2012 9:08:45

        savefishzone >> Tedy koukám, ty jsi se nějak rozvášnil. Dneska home-hand made? :-)

          Nsavefishzone - Profil | Út 3.4.2012 8:57:44

          Mike >> Máš recht...a taky se nabízí ještě jedna otázka:kolik je vlastně rybářů?myslím opravdovejch rybářů?bohužel hodně málo a pro ty,kteří chtějí polemizovat ,jeden vzkaz,vidím to bohužel každý den...fuj!!!

            NMike - Profil | Út 3.4.2012 8:18:32

            savefishzone >> pravdu díš, kamaráde. Leč většina českých "rybářů" chce, aby prut byl maximálně za 500 Kč (nejlépe i s navijákem) a vydržel aspoň 10 let. A do této kategorie se evropská produkce už jen z principu vejít nemůže...

              NMike - Profil | Út 3.4.2012 8:11:00

              minatrix >> rádo se stalo. Ať dobře slouží.

                Nminatrix - Profil | Po 2.4.2012 21:07:55

                Mike >> ještě jednou děkuji :-)

                  Nsavefishzone - Profil | Po 2.4.2012 21:04:14

                  tyček snad bude dost,čas je,ale občas můj nepřítel,bohužel.K těm fetišistům bych dodal asi toto:už mě dlouhou dobu unavuje ta masivní produkce z Číny a to,že většina tzv.značek má takřka identické výrobky a taky ty rádoby fundované řeči prodavačů,kteří kolikrát nevědí ani jak se vyrábí blank...,co k tomu dodat...,já osobně mám rád pěkné a kvalitní výrobky z Evropy a těch je želbohu po hříchu málo! A o rybách ani nemluvě,o tom myslím ví každý své(o kaprech nemluvím)!!

                    NAlpaj - Profil | Po 2.4.2012 16:00:09

                    Mike >> Tyčka bude, ale trvá to někdy déle, ale už jsem vydal popud :-) Cajk je dobrý, ale už teď mám někdy problém se rozhodnout s čím půjdu:-) Musím to nějak tak střídat :-)

                      Nfoxxx - Profil | Po 2.4.2012 15:59:47

                      Ahoj všichni:-) Chci se zeptat,jestli by někdo měl zájem o čirá kulová plovátka od firmy Fox,typ "Bolt Bubble Large"? Jsou v orig.nerozbaleném balení,které obsahuje dva kusy včetně příslušenství.
                      Cena by byla 180Kč včetně poštovného.

                      ...pokud se tato věc na Váš způsob lovu nepoužívá,tak se omlouvám za "spam":-)

                        NMike - Profil | Po 2.4.2012 15:54:43

                        MISO* >> vždyť jo. Za čas stejně žádný ryby nebudou, tak se aspoň budeme mít čím kochat....-)

                          NMISO* - Profil | Po 2.4.2012 15:53:28

                          fetisisti...
                          vy uz ryby ani nepotrebujete, staci vam vercajg.

                            NMike - Profil | Po 2.4.2012 15:51:18

                            Alpaj >> ale jo, chová se celkem rozumně. Taková malá šmudla, ale na mělký a malý revíry bude fajn. Teď se s ní ještě dostat na ryby (teda jestli jste mi ji už nepokřtili:-)).
                            Já už jen ten avonek, předělat kapráky a pak..... pak se uvidí:-)) Navijáků mám dost, pořád ještě nějaký přebývá...
                            btw. co ta tyčka? (teda ne, že bych na ni spěchal, ale na konci května bych ji rád vzal na výlet na sever).

                              NAlpaj - Profil | Po 2.4.2012 15:43:48

                              Mike >> Koukal jsem na tu 3,6 o víkendu na rybách s Jaroušem a docela pěkný proutek. Spíš bych to viděl na další 14´. Nerad sundavám navijáky :-)

                                NMike - Profil | Po 2.4.2012 14:52:14

                                dude >> to máš pravdu, pro mě:-)). Jarda má stejně dva.

                                  NPTR - Profil | Po 2.4.2012 14:42:54

                                  Hlavně se chlapy nepoperte. Jarda určitě zajistí další :-))

                                    Ndude - Profil | Po 2.4.2012 14:39:35

                                    avonek je uz rezervovanej....takze brrrr:))

                                      NPTR - Profil | Po 2.4.2012 11:42:05

                                      Mike >> Tak to potom ano, nutno doplnit :-)))

                                        NMike - Profil | Po 2.4.2012 9:56:36

                                        PTR >> prut této kategorie mi ještě chybí....:-))