- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Centrepin
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil
Dále moderuje: berlinan Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
166x v oblíbených a 30x v ignorovaných.
Nsavefishzone - Profil | Ne 1.4.2012 22:38:10
Nazdárek pánové,mám teď jednu volnou plavačku,tedy zatím jen blank,je to čtrnáctka s.u.a jednoho Avona v tom samém stadiu...,jinak ryby bychom mohli dát tak po 15.4.,teď to nějak nedávám...
Nminatrix - Profil | Čt 29.3.2012 15:31:58
Díky moc kluci za rady :-) Tak jak jsem koukal tu Daiwu má více lidí s pinem, půjdu do ní.. Už jen se rozmyslet zda 360 či 390. Včera mi bylo oznámeno, že jí dostanu příští týden jako dárek od přítelkyně :-) Dokoupím pár splávků a až vyrazím, hned napíšu mé dojmy a pojmy... Jo a snad i nějaké foto bude.
NMike - Profil | Čt 29.3.2012 13:45:23
PTR >> kluci, co s tím vyvádíte?:-)) Mně se to povedlo jednou někdy ze začátku, ale od té doby jsem vlasec pod cívkou neměl.... To spíš už někdy zapomenu přiložit palec a jak se to rozjede, tak je neštěstí na světě:-))
NPTR - Profil | Čt 29.3.2012 13:33:02
Mojo >> Tak to se mi dělo v neděli skoro pořád :-) Přesto bych tam víc než cca 70 - 80 m nedal.
NMojo - Profil | Čt 29.3.2012 11:48:48
Mike >> Snad jo:-), už to jde líp, ale není to ještě zdaleka ono. Hlavně mi vyadí, že se mi to chytne občas pod cívku, nechápu, jak se mi to stane, ale tak jednou za vycházku to tam je.
NMike - Profil | Čt 29.3.2012 10:35:33
Mojo >> neboj, časem ti těch 50 metrů vydrží i půl sezóny:-))
NPTR - Profil | Čt 29.3.2012 10:24:42
minatrix >> Já tuhle daiwu mám a používám ji také. Ale raději 3,6m, protože navštěvuji spíše malé vody.
NPTR - Profil | Čt 29.3.2012 10:23:23
Mojo >> Přesně jak píše Mike. Já tam měl původně 150 m a jsem teď někde na půlce.
NMojo - Profil | Čt 29.3.2012 9:13:30
Mike >> No, namotal jsem tam, kolik se dalo, teď po těch motanicích jsem už zase stejně na půlce...mám tam to Mivardi, a zatím spokojenost. díky, na článek mrknu:-)
NMike - Profil | Čt 29.3.2012 9:03:21
Mojo >> proč tam máš tolik vlasce? Bohatě stačí nějakých 50 metrů. Když tam je toho víc, tak se ten vlasec do sebe zařezává a někdy to dělá neplechu - na řece se ti bude hůř odvíjet z pinu. Na Asso Ultra bych se vykašlal, je tvrdej jak drát, leda bys sehnal Asso Ultra Soft, to je o něčem jiném....
Tady máš jeden pěkný článek: http://myweb.tiscali.co.uk/usnabbotts/fish_cpin.htm
Tady máš jeden pěkný článek: http://myweb.tiscali.co.uk/usnabbotts/fish_cpin.htm
NMojo - Profil | Čt 29.3.2012 8:33:46
minatrix >> Nejsem v tom žádnej přeborník, ale alespoň mě se stalo, že když jsem nandal naviják na ten Fox, tak to nefungovalo, prut byl převáženej a nešlo to delší dobu držet jen tak v ruce, zkrátka nefunkční set. Na tu Daiwu jsem koukal, vypadá moc hezky, ale určitě, než jí k tomu koupíš, vezmi si naviják do obchodu a zkus to, jak to ladí jako celek. Já jsem ten fox nakonec neprodal, ale smekáč na něm nevypadá dobře - je to škoda, ten centrepin by se tam hodil líp. Tak ať nedopadneš jako já:-)
Nminatrix - Profil | St 28.3.2012 21:41:35
Mojo >> děkuji moc... budu brát Asso v 0,16 mm , jako klacek se mi moc zamlouvá ta Daiwa sensor float ve 390 . Budu s tím běhat hlavně okolo pražské Vltavy a vodách okolo
NMojo - Profil | St 28.3.2012 21:22:35
minatrix >> Nu, není to žádný terno, ale ladí mi to k sobě, tak proč bych to nenapsal. Měl jsem prut fox duo lite specialist float, původně jsem měl naviják na něm. Ale nesedělo to bohužel k sobě. Tak jsem ho namontoval na shimano catana trout/zander 360 cm, taková guma to je, ale mám jí rád. Vlasec tohle mivardi: Special Competition Evo - X 0,168 150 m, je to držák a plave. Chci zkusit taky asso ultra, ale zatím jsem neměl možnost ho koupit. A pod tím mám zelený Dragon Maxima - Carp/Feeder 0,16 jako podklad. ten se ale potápí. No a splávky podle situace, na řeky mi koupil MIKE po dohodě tady nějaké splávky v Praze, to chvíli potrvá, než je utrhám...:-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
10:41NNaviják Centrepin 5900
StNKlub přátel Bolognese 1768
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - plavaná
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
11.7.Rybářské závody -Stare Sedliště
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
29.8.Rodinné dětské závody 29.8. -...
3.10.Rybářské závody Bylany Podzim
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












