Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMojo - Profil | St 28.3.2012 21:13:47

minatrix >> Uvidíš, až vyzkoušíš. Já jsem spokojenej, je to jízda...

    Nminatrix - Profil | St 28.3.2012 21:06:50

    Mojo >> moooc pěkné!

      NMojo - Profil | St 28.3.2012 21:05:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      minatrix >> Je to good:-) Já s ním dneska vytáhl prvního kapříka, i řehtačku bylo slyšet. bylo to fajn.

        Nminatrix - Profil | St 28.3.2012 20:13:16

        PTR >> to se ještě uvidí, jak moc je good. Chci to jen vyzkoušet, tak jsem se nechtěl pouštět do něčeho velkýho :-) Jako klacek jsem si vybral Daiwu sensor float 390 a ještě vybrat vhodnou bižu

          NPTR - Profil | St 28.3.2012 20:08:32

          minatrix >> good

            Nminatrix - Profil | St 28.3.2012 13:47:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ..už jen dořešit klacek....:-)
            Kdyby to někoho zajímalo, pár foto Ikonixe

              NPTR - Profil | St 28.3.2012 9:02:33

              HonzaS1028 >> Tak vyfotit a poslat :-)

                NHonzaS1028 - Profil | Út 27.3.2012 17:53:44

                Tak je doma další kulatá potvora Match Special, Allcoks Redditch England. Budu muset přestat s nakupováním. Další už pro někoho. PTR je na řadě. Kdy dáme ryby?

                  NPTR - Profil | Čt 22.3.2012 22:16:27

                  Přihoďte někdo výsledky své rybačky, třeba i fotky.

                    Nminatrix - Profil | Pá 16.3.2012 21:49:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ..moc pěkné kousky mají i amíci, kteří s nimi loví lososy,duháky...

                    http://www.centerpinangling.com/centerpinreels.html​

                      NPTR - Profil | St 14.3.2012 8:43:11

                      Mike >> Tak to dáme později. Nebo nejprve individuální trénink a potom hromadné hrčení kolečky :-)

                        NMike - Profil | St 14.3.2012 8:41:56

                        Hoši, já to tenhle víkend nejsem schopen dát. Stejně nemám na co chytat, protože..... ale to je dlouhá historie:-))

                          NPTR - Profil | Út 13.3.2012 23:37:10

                          dude >> OK, co čas jako posledně

                            NPTR - Profil | Út 13.3.2012 23:36:36

                            Alpaj >> Však to brzo prubnem znovu

                              NAlpaj - Profil | Út 13.3.2012 9:43:25

                              PTR >> Šel bych rád, ale tento víkend to asi nedám. Tak snad příště.

                                Ndude - Profil | Út 13.3.2012 8:05:54

                                PTR >> Zdar,sobota u me gut,akorat budu po firemnim vecirku,takze na patou rano to nevidim...:). A radsi nez vysedavani bych volil rybacku nejakou,pac uz me svrbeji ruce!

                                  Nminatrix - Profil | Po 12.3.2012 22:07:39

                                  PTR >> děkuji, právě přemýšlím o stejném jen ve 390...

                                    NPTR - Profil | Po 12.3.2012 21:51:39

                                    HonzaS1028 >> Jak roste jsi dneska viděl :-) Jak to chlapy vidíte v sobotu? Můžem, pokud to počasí dovolí, vyrazit k vodě opět u nás. Jinak moje oblíbená říčka nezklamala, jenom tloušťáky nezapůjčila k focení :-)

                                      NPTR - Profil | Po 12.3.2012 21:49:10

                                      minatrix >> Agualite senzor float 3,6 m

                                        Nminatrix - Profil | Po 12.3.2012 19:14:18

                                        PTR >> copak to máš za Daiwa klacík ? Děkuji, za chvilku by mi taky mělo konečně přijít kolečko, tak sonduji