Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NHonzaS1028 - Profil | Po 12.3.2012 17:33:28

Druhá výzva: Lidi, kdy dáme další centerpinový dýchánek? Očekávám návrhy. Pokud to zatím není na společný centerpinolov, tak alespoň posedíme zatočíme poklábosíme.
Jaké máte úlovky z víkendu. PTR se asi činil na své oblíbené Kouřimce, a šlo to jak je vidět. Pes mu také pěkně roste.

    NPTR - Profil | So 10.3.2012 23:17:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak jsem dnes, v doprovodu dcery a psa, využil krásného počasí a zachytal jsem si s pinem na jedné říčce. A výsledek? Spokojenost, 4 perlíni a cca 10 plotic mi udělali radost.

      NHonzaS1028 - Profil | Po 5.3.2012 20:20:17

      Mike >> Rád také chytám na relativně nové pruty. Jen možná ne úplně ty nové, vždy hledám nářadí s nějakou zajímavou historii a tak podobně. Fascinuje mě jednak období let 85 až 97 kdy spousta firem podlehla "anglické vlně" a pak doba laminátově-bambusová což už jste před týdnem shlédli.

        NMike - Profil | Po 5.3.2012 19:50:30

        HonzaS1028 >> Ale jo, já to beru. Moje sbírka taky určitě není úplná:-)). Jen chytání s těmi starými pruty nebude nic pro mě, nejspíš zůstanu u těch stavěných...

          NHonzaS1028 - Profil | Po 5.3.2012 19:45:46

          Mike >> Pěkný věci se mě vždy líbily a lepší dát 1000 do pinu než jí prolít krkem nebo jinak zbytečně utratit. Jinak sběratelství mě pronásleduje ne jenom v rybařině. Teď to chce zas nějaký ten proutek aby to bylo kompletní.

            NMike - Profil | Po 5.3.2012 19:25:53

            HonzaS1028 >> koukám, že z tebe je taky pěkný sběratel:-)). Ale já to chápu, je to hezký koníček....

              NHonzaS1028 - Profil | Po 5.3.2012 19:21:16

              PTR >> Mohu potvrdit, ryby na PTR trošinku nebraly zřetel. Jinak to bylo velice pěkné včerejší odpoledne. Odjížděl jsem spokojen. Ryby už trochu berou, přesvědčil nás o tom jeden nedočkavý kapří jedinec. Bohužel již plave u "šťastného rybolovce" na voleji.
              Dnes dorazil z Anglie další pin Flick-Em Perfection od Allcocks. Nádhernej stav i patina. Budu trochu cizelovat a těším se na ryby.

                NPTR - Profil | Po 5.3.2012 8:37:51

                Tak jsme včera s Honzou zkusili štěstí na rozmrzlém kousku rybníka. Výsledek cejn a plotice, ne však u mě :-))

                  NPTR - Profil | So 3.3.2012 17:17:23

                  Mike >> Já byl s "trhačem" a musím uznat, že korek ji velmi lákal :-)

                    NPTR - Profil | So 3.3.2012 17:15:53

                    Tak dnes jsem byl u nás chvilkovým pozorovatelem lovu na pin a rybky jsem viděl. Sice malé, ale byly. Dolní rybník je z cca 1/3 bez ledu, takže se nám to opět kvapem blíží :-)

                      Nsavefishzone - Profil | So 3.3.2012 10:47:09

                      Mojo >> to je v pohodě,akorát teď nevím jestli jsi me správně pochopil...

                        NPTR - Profil | Pá 2.3.2012 13:48:03

                        Mike >> Tak u mě je výsledek víc než jistý :-)

                          NMike - Profil | Pá 2.3.2012 13:37:19

                          PTR >> ani náhodou - moc práce s nejistým výsledkem (aspoň v mém případě) :-)

                            NPTR - Profil | Pá 2.3.2012 13:35:30

                            Mike >> Zdroj na krabice?? Tak je zkusíme vyrobit sami

                              NMike - Profil | Pá 2.3.2012 13:24:38

                              PTR >> no tak jako tak trochu jsem, ale už nemám krabice, do kterých bych to dával a zdroj - zdá se- vyschl.....

                                NPTR - Profil | Pá 2.3.2012 13:19:03

                                Mike >> Jasně :-))
                                A ty nejsi sběratel?? :-))

                                  NMojo - Profil | Pá 2.3.2012 13:02:58

                                  PTR >> To věřim! Snad se mi taky poštěstí

                                    NMike - Profil | Pá 2.3.2012 12:12:39

                                    PTR >> zas nějaký plasťáky? Mám tam jednu objednávku rozdělanou, budu ji posílat, až se vrátím z dovolené.
                                    P.S. Já už na další splávky se.u, nestíhám to uchytat:-) Ty anglický krasavci byly na dlouhou dobu poslední.

                                      NPTR - Profil | Pá 2.3.2012 11:53:05

                                      Mojo >> Moje nej ryba je zatím tloušť cca 1 kg a parmička cca 30 cm. Obojí byl super pocit.

                                        NMojo - Profil | Pá 2.3.2012 11:31:11

                                        savefishzone >> Do ilegality vstupovat nehodlám, naopak s ním budu chytat, kde to jen půjde. A samet asi k vodě taky nosit nebudu, kupoval jsem ten klenot na chytání, a ne do vitríny:-) Uvidím, jak mě to chytne, ale je fakt, že mi při testu nevadilo ani, že jsem chytal jen cejnky a plotice, takhle jsem si to už dlouho neužíval...a co potom, až to vezme nějakej násaďák od podzimu, to bude ródeo:-)