Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMojo - Profil | Pá 2.3.2012 11:28:01

PTR >> Doufám, že si budu moct zachytat v neděli, zamotání čekám každým okamžikem, ale přesto - takhle krásnou a skvělou věc jsem už ve výbavě chtěl dlouho. Je to pro mě fakt klasika, návrat ke kořenům, prostě syambol jak má bejt:-)

    NPTR - Profil | Pá 2.3.2012 11:21:08

    Mike >> Do sz ti pošlu opět seznam splávků na objednávku. Nikdy jich není dost :-))

      NPTR - Profil | Pá 2.3.2012 11:19:49

      Mojo >> A že se zamotáš klidně potvrdím :-) Mě se to děje každu chvíli, přesto si stojím za tvrzením, že centrepin je super věc.

        Nsavefishzone - Profil | Čt 1.3.2012 20:05:39

        Mojo >> Mike má pravdu,hlavu si s tím opravdu dělat nemusíš,zvlášť pokud si někdy dřív používal kolovrátek,principy jsou stejné,akorát chod je "trošku" jinde,hlavně nezapomeň nosit k vodě kousek sametu,aby jsi ho měl na co pokládat,aby někteří nebyli dotčeni!!! Hlavně,proboha nevstupuj do žádné ilegality...

          Ndude - Profil | Čt 1.3.2012 17:02:52

          jj,tak nejak asi...:))

            NMike - Profil | Čt 1.3.2012 16:06:59

            dude >> takže nakoupit pár špulek vlasce do zásoby, protože rozmotat se to pak moc nedá:-))

              Ndude - Profil | Čt 1.3.2012 16:00:58

              No pocitej,ze na tebe parkrat vyskoci peknej chumel smycek z navijaku,az se to budes ucit..:) Ale je takovej stylovej,mam ho nejradsi.

                NMojo - Profil | Čt 1.3.2012 15:44:39

                Mike >> Díky:-)

                  NMike - Profil | Čt 1.3.2012 15:30:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Mojo >> teď už jen čekám, až se dostaví proutek a hned ji půjdu provětrat:-)
                  Wallis cast máš třeba tady: http://www.youtube.com/watch?v=Xct4t5KI6VQ , ale hlavu bych si tím zatím moc nelámal.

                    NMojo - Profil | Čt 1.3.2012 15:21:53

                    dude >> A ten se dělá jak?

                      NMojo - Profil | Čt 1.3.2012 15:21:27

                      Mike >> Krásná, jsi fakt blázen :-)

                        Ndude - Profil | Čt 1.3.2012 14:29:22

                        zitra bych si sel nekam zatocit,nemate nekdo volno?

                          Ndude - Profil | Čt 1.3.2012 14:28:37

                          Mike >> hmm,pekna..:))

                            Ndude - Profil | Čt 1.3.2012 14:28:14

                            Mojo >> side cast se ani neuc,brutalne krouti vlasec....Do zacatku loop cast,necha se s nim hodit daleko( kdyz se do toho clovek nazamota..), tech smicek se nacha udelat klido 4-5,mozna i vic... No a pak wallis, ale ten chce trochu praxe...

                              NMike - Profil | Čt 1.3.2012 9:52:10

                              PTR >> hmmm, to já taky. Ale aktuálně nic v merku nemám, snad jen kdyby se časem ukázal nějaký Dave Swallow centrepin, tak bych se rozmýšlel:-))

                                NPTR - Profil | Čt 1.3.2012 9:43:40

                                Mike >> To jsem zvědav na jakém čísle se ti ta sbírka zastaví :-))

                                  NRybkin - Profil | Čt 1.3.2012 8:53:48

                                  Mike >> Tak ta je hodne pekna

                                    NMike - Profil | Čt 1.3.2012 8:09:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    A další kousek do sbírky, tentokrát v o něco lepším stavu než byly ty poslední... Ale mechanicky jsou na tom všechny stejně.

                                      NKOVKA1 - Profil | St 29.2.2012 23:12:20

                                      peters >> skoropředsedo pamatuj na mě!!! :)

                                        Nhraji - Profil | St 29.2.2012 20:41:22

                                        Mojo >> jde to, ryby se chytají. A všechno se dá naučit. Já v zimě ani jinak než s pinem nechytám. Máme v Brně svoji ilegální pino buňku