Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Mojo - Profil | St 29.2.2012 20:36:35

hraji >> Tak zkoušel jsem všechno, a máš pravdu double loop cast se docela dal, ostatní šlo hodně ztuha. Ale jsem rád, že se aspoň mám ještě hodně co učit. Až to půjde dobře, bude to parádička.

    hraji - Profil | St 29.2.2012 20:30:37

    Mojo >> s double loop castem je to brnkačka a nebo zkus side cast, ale ten ti bude kroutit vlasec, Walis chce už trochu tréninku, ale taky se dá zvládnout

      Bosanac - Profil | St 29.2.2012 20:23:38

      Mike >> OK , nemohl jsem odolat : -))

        Mojo - Profil | St 29.2.2012 20:23:10

        Mike >> Tak mi pak dej prosím vědět, až to dorazí. Když jsem muškařil, tak jsem takhle pěknej naviják teda neměl:-) Už se těším, až povodím tlouště v proudu nabo nějakýho kapříka. Ale to nahazování, to bude oříšek:)

          Mike - Profil | St 29.2.2012 20:18:17

          Bosanac >> Nech si to, jo:-))

            Bosanac - Profil | St 29.2.2012 20:17:08

            Mike >> Nejen banky , ze jo ? : -))

              Mike - Profil | St 29.2.2012 20:14:46

              Mojo >> o té radosti to je. Hlavně se těš na dotazy, proč chytáš na splávek s muškařským navijákem:-)). EDIT: aha, první v Plkárně:-))
              Zatím ne, banky jsou rychlé, jen když strhávají poplatky.

                Mojo - Profil | St 29.2.2012 20:06:18

                Mike >> To doufám, byla by škoda, kdyby zůstal nevyužitej...je skvělej. Mám fakt radost. Došly ty peníze?

                  Mike - Profil | St 29.2.2012 19:59:44

                  Mojo >> Neboj, pár vycházek a určitě si porozumíte:-)).

                    peters - Profil | St 29.2.2012 19:28:40

                    To já rozeslal pár mms po známých a pár lidem ho půjčil na zatočení a dva kámoši už ho chtějí taky a další si to chce zkusit a další mi říkal že když budu objednávat tak by se asi taky přidal. takže si asi založím nějaký moravský klub a budu jeho skoropředsedou :-) je to hodně nakažlivá věcička.

                      Mojo - Profil | St 29.2.2012 19:23:08

                      peters >>
                      Já ho zkoušel dneska. Moc mi to nešlo, ale o to větší je to výzva:-) Dva dny si přítelka klepala na hlavu, co jsem za blázna...a kolečko se točilo a točilo...je to super.

                        hraji - Profil | St 29.2.2012 19:21:20

                        peters >> po čem mi to válíš? ;-), takový naviják má ležet na sametové podložce.

                          peters - Profil | St 29.2.2012 19:18:28

                          Mojo - tak vítej do klubu bláznů,už se nemůžu dočkat víkendu a prvního testu nové "hračky"

                            Mojo - Profil | St 29.2.2012 19:13:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            peters >> Já se taky hlásím do klubu :-) Ikonix

                              Mike - Profil | St 29.2.2012 19:08:02

                              PTR >> Per to sem:-)).

                                PTR - Profil | St 29.2.2012 18:50:43

                                Přihodím ještě pár fotek z neděle :-)

                                  soliman - Profil | St 29.2.2012 17:55:02

                                  Calex >> Ahá, děkuji :)

                                    Calex - Profil | St 29.2.2012 17:48:25

                                    soliman >> ne, není ,ale to máš cenu pouze line guardu. Ne navijáku, guard se k pinu dokupuje zvlášť.:)))

                                      peters - Profil | St 29.2.2012 16:18:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      tak už jsem taky majitelem nového pina - TF Gear centrepin