Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Nu.x.a. - Profil | Út 28.2.2012 7:27:28

kdybych už neměl muškařinu tak bych se určitě věnoval lovu s centrepinem,je to krasná odnož klasické rybařiny srovnatelné s muškou i když někdo bude tvrdit že ne,ale jsou to dvě nejčistší metody lovu ryb.

    NHonzaS1028 - Profil | Út 28.2.2012 6:45:07

    Všem účastníkům nedělního setkání.. Díky za skvělé odpoledne. Bylo to víc než podnětné. Budem v tom dozajisté pokračovat.

    Pro shraňovače historického nářadí: Hardy Trotter Fred Taylor co jsem měl v neděli s sebou je na Ebay k mání. Více v SZ.

      NRybkin - Profil | Po 27.2.2012 20:05:17

      savefishzone >> Ale pěkný:-)

        Nsavefishzone - Profil | Po 27.2.2012 20:04:19

        Rybkin >> jinak teda "Harik",to je jak psí jméno...

          Ndude - Profil | Ne 26.2.2012 22:17:00

          jj,bylo to gut a uz se tesim na dubnovou rybacku pinovou a kejtu!!:))

            NMike - Profil | Ne 26.2.2012 22:11:29

            savefishzone >> Nejdůležitější bylo to rozjet, což se díky Radkovi stalo.

              NPTR - Profil | Ne 26.2.2012 22:05:54

              Jo a dceři jsme se líbili taky, jako správní blázni :-) Účast na příští akci potvrzuji za nás oba (vlastně tři)

                NPTR - Profil | Ne 26.2.2012 22:04:42

                savefishzone >> Však to rozjedeme :-)

                  NPTR - Profil | Ne 26.2.2012 22:02:55

                  A jedna speciál :-)

                    NPTR - Profil | Ne 26.2.2012 21:58:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak přidám také pár fotek

                      Nsavefishzone - Profil | Ne 26.2.2012 21:57:58

                      Tak teď jsem dorazil domu a jenom s radostí čtu co tady píšeme,myslím že je to zatím škoda,takových srazů by melo být víc...!!

                        NPTR - Profil | Ne 26.2.2012 21:55:46

                        Mike >> Tak to určitě neměli, možná jich ani tolik neprodali dohromady

                          NMike - Profil | Ne 26.2.2012 21:51:41

                          PTR >> Už jsem to přepsal:-))
                          Fakt to bylo super, sedmnáct pinů pohromadě, to se v našich končinách ještě nestalo (podle mě jich ani tolik nikdy neměli najednou na skladě v hobby-g:-)).

                            NPTR - Profil | Ne 26.2.2012 21:49:17

                            Alpaj >> Jsem zvědav na ty Tvoje proutky v akci :-)

                              NPTR - Profil | Ne 26.2.2012 21:47:21

                              Mike >> Jak snad, přece určitě :-) Namočíme to a "zahrčíme" :-) To na nás budou koukat jako na blázny ještě víc než dneska :-)

                                NMike - Profil | Ne 26.2.2012 21:42:15

                                PTR >> Fajn akcička, díky. No a přístě určitě u vody, ať ty naše mazlíky trochu provětráme.

                                  NCalex - Profil | Ne 26.2.2012 21:41:14

                                  Rybkin >> dík.

                                    NRybkin - Profil | Ne 26.2.2012 21:30:09

                                    Calex >> Stavěnej Harik tušim

                                      NCalex - Profil | Ne 26.2.2012 21:27:56

                                      Rybkin >> perfektní , prosím Tě, ten prostřední prut , co to je za značku? Myslím foto v Ne 26.2.2012 20:49:13. Děkuji.

                                        Nomambik - Profil | Ne 26.2.2012 21:18:30

                                        Alpaj >> Játi dám u vody do práce půjděš :-)