Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NAlpaj - Profil | Ne 26.2.2012 21:15:33

PTR >> Také děkuji, příští akce u vody. Vše v akci :-)

    NRybkin - Profil | Ne 26.2.2012 21:12:18

    PTR >> Taky děkuji že jsem mohl očumovat:-)

      NPTR - Profil | Ne 26.2.2012 21:11:34

      Díky všem dnešním účastníkům. Myslím, že podobné akce by se měly konat častěji, i u vody.

        NRybkin - Profil | Ne 26.2.2012 21:01:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Byla to kluci krása nejen na pohled

          NRybkin - Profil | Ne 26.2.2012 20:49:13

          Testování proutků:-)

            Nsage - Profil | Ne 26.2.2012 20:40:57

            Rybkin >> Ten zelený Middy Avon, je v 2,5g můj nejoblíbenější!

              NRybkin - Profil | Ne 26.2.2012 20:39:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              MiPo >> No vybral bych si:-)))))
              Vubec nemam

                NMiPo - Profil | Ne 26.2.2012 20:37:01

                Rybkin >> už máš jasno co přibude do sbírky

                  NRybkin - Profil | Ne 26.2.2012 20:36:16

                  Také splávky byly nádherné

                    NRybkin - Profil | Ne 26.2.2012 20:34:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Pokusim se dat v rychlosti pár foteček ze dnešního srazu

                      Nsavefishzone - Profil | Ne 26.2.2012 12:08:26

                      MISO* >> Tak v tom případě je jednoduchá rada,pořiď si ho jenom do vitríny...,pstruzi i lipani se dají slovit i granátem,pár jich mam a opravdu fungujou!mají,ale taky svoje nevýhody a je jich víc...

                        NMISO* - Profil | Ne 26.2.2012 11:42:33

                        m@rek >> ved to, zatial okrem toho ze sa mi to paci ako kus na pohlad, vidim len same nevyhody. Teda pokial ide o prakticky lov v podmiekach, kde chytam ja. Vyhody vidim pri love na plytkych riekach a potokoch (1-2m) kde sa da zabrodit. Velmi pekne chytanie by mohlo byt pstruhy a lipne na cervika a pod.

                          Nm@rek - Profil | Ne 26.2.2012 0:07:54

                          MISO* >> Je to pouzitelne. Skusal som na Malom Dunaji, Tam su tie hlbky dost cez 4m, menej to kruti silon, ale natocil som sa ako blazon +obcasne nechapave pohlady okolo chytajucich.

                            NPTR - Profil | So 25.2.2012 23:59:25

                            HonzaS1028 >> Honzo já nic nečistím :-) A důvod nerad bych to zku.vil - to mi jde celkem dobře i u nezničitelných věcí :-)

                              NPTR - Profil | So 25.2.2012 23:58:32

                              savefishzone >> Tak to je určitě vem :-)

                                NMISO* - Profil | So 25.2.2012 23:23:05

                                dude >> preco ti nejde? lebo si nevidel ziadneho anglicana s tym chytat ;-) ?

                                  Ndude - Profil | So 25.2.2012 23:13:31

                                  jako urcite,"ucel svedci prostredky", akorat mi ten pin k ty bolonce proste moc nejde. Cytam ji taky rad, ale se smekackou...

                                    NMISO* - Profil | So 25.2.2012 23:09:54

                                    m@rek >> ci to je alebo nie je "british" ma netrapi. Zaujima ma pouzitelnost. Teda v podmienkach kde lovim. Zatial som velmi opodstatnenie nenasiel, aj ked designovo je pin krasna vec.

                                      Ndude - Profil | So 25.2.2012 22:47:08

                                      fuuuuuj!!!:))

                                        Nm@rek - Profil | So 25.2.2012 22:31:31

                                        MISO* >> Mozes pin nainstalovat aj bolonku, funguje to pekne aj na 6 alebo 7m prutoch aj ked to uz nie je velmi British.