Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Ndude - Profil | So 25.2.2012 20:06:42

MISO* >> Tak na polozenou v poho a jestli myslis splavek tak s prubeznym neni problem hazet, ale spatne ho budes "nadrzovat".... Na klasickej trotting (pousteni) to chce podle me hloubku max do dvou tretin prutu. Ale to je vlastne stejny jako se smekackou. Kdyz das na 3m prut 4m hloubku, tak se do toho driv nebo pozdejc zamotas, at uz mas jakejkoliv navijak...:)

    Ndude - Profil | So 25.2.2012 20:04:36

    No Jarda bude asi klejt,ale ja to mam taky jako prase....dneska nocni,zitra dopo spanek,takze vycicstit nestihnu:)

      NMISO* - Profil | So 25.2.2012 18:50:52

      mam dotaz - lovite s pinom aj v hlbokych vodach, povedzme 3m+? Samozrejme myslim na dne alebo okolo dna. Lovite aj na hlbkach vacsich ako je dlzka prutu? Napr. mreny (parmy) v 4m+ vode.

        NMike - Profil | So 25.2.2012 16:28:14

        HonzaS1028 >> Nic nečistím, naviják půjde na schůzi rovnou od vody:-)

        Jardo, klidně to vem. Nějakej avonek by nebyl úplně od věci.

          Nsavefishzone - Profil | So 25.2.2012 15:58:21

          No,já zbrojím víc na chřipku,jenom mě tak napadlo,že bych mohl vzít i nějaké komponenty na stavbu prutů plus nějaké blanky,kdyby to někoho zajímalo...

            NHonzaS1028 - Profil | So 25.2.2012 11:44:40

            Lidi jak zbrojíte na zítřek? Já se dal do čištění, pucování a mazání (Balistol teče proudem), aby vše běhalo jak má. Tak zítra.

              NMike - Profil | Pá 24.2.2012 7:43:42

              dude >> vem ho, pls, sebou, zkusíme, jak jim to bude spolu slušet. Dík

                Ndude - Profil | Čt 23.2.2012 21:37:57

                Mike >> mam jeden oldschoolak "Edgar Sealey float rod"...ten by k nemu sel pekne, ikdyz je asi o neco mladsi nez to kolecko.

                  Ndude - Profil | Čt 23.2.2012 21:35:18

                  Alpaj >> jak sraz ve strasnicich!?:) Snad U jelena ne!

                    NMike - Profil | St 22.2.2012 13:00:37

                    PTR >> super. Uděláme výstavku:-)

                      NPTR - Profil | St 22.2.2012 13:00:03

                      Mike >> Asi vezmu oba J.W.Yongy, floatovej i ten druhej :-)

                        NMike - Profil | St 22.2.2012 12:54:29

                        PTR >> spíš ty nezapomeň ten nový prut, co sis nedávno koupil (nějaký Rovex?)...

                          NPTR - Profil | St 22.2.2012 11:17:13

                          Mike >> Tak nějakej vyber, přivez a moje psí slečna Ti ho odře :-)

                            NMike - Profil | St 22.2.2012 11:14:36

                            PTR >> skoro stejná jak ta široká. Trochu odřená, leč funkční. Budu si k ní muset pořídit nějaký odřený prut, aby vše bylo designově vyvážené:-)).

                              NPTR - Profil | St 22.2.2012 10:54:50

                              Mike >> Hmm, vypadá dobře

                                NMike - Profil | St 22.2.2012 9:47:46

                                draveček >> zas tolik jich nemám:-))

                                  Ndraveček - Profil | St 22.2.2012 9:46:37

                                  Mike >> Já si to myslel,ale když je to takový dědeček,nebyl jsem si jistý,když máš tolik novějších :-))

                                    NMike - Profil | St 22.2.2012 9:42:35

                                    draveček >> věci na ryby si kupuju, abych je používal a ne se na ně díval:-))

                                      Ndraveček - Profil | St 22.2.2012 9:41:45

                                      Mike >> A to s nimi budeš chytat nebo je máš za sklo do vitríny?

                                        NMike - Profil | St 22.2.2012 9:39:49

                                        draveček >> jo, jo. Dělaly se od konce čtyřicátých do začátku šedesátých let minulého století. Ale i po těch cca 60 letech funguje bezvadně.