Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

draveček - Profil | St 22.2.2012 9:35:58

Mike >> Ahoj,ta už cosi pomatuje,že?

    Mike - Profil | St 22.2.2012 9:25:30

    Včera dorazila užší Speedia. Ta širší se konečně dočkala sestřičky.
    Aspoň bude na srazu čím točit:-)

      Alpaj - Profil | Út 21.2.2012 17:07:35

      savefishzone >> ok, sraz metro strašnická :-)

        PTR - Profil | Út 21.2.2012 15:13:50

        To vypadá, že nás bude minimálně sedm majitelů a pár potenciálních zájemců :-) Já budu ve třech exemplářích - moje maličkost, dcera a pes (ani jedna pin nevlastní, ale doma je nechat nemohu :-))

          savefishzone - Profil | Po 20.2.2012 21:33:50

          Alpaj >> tak doufám,že nás naložíš,teda me a Davida,možná by jel i Zdenda...

            savefishzone - Profil | Po 20.2.2012 21:31:34

            PTR >> taky dorazím...

              dude - Profil | Pá 17.2.2012 15:39:18

              pocitam s tim...

                Alpaj - Profil | Pá 17.2.2012 10:01:40

                PTR >> Svoji účast potvrzui :-), vzhledem k poznámce, nezbývá než jet autem :-)

                  PTR - Profil | Pá 17.2.2012 9:16:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak přátelé dovolím si Vás oficiálně pozvat na sraz příznivců navijáků centrepin, který se bude konat dne 26.února 2012 od 14.hodin. Místo konání je Za Nadýmačem 1090, Praha 10 - Uhříněves. Mapa http://www.mapy.cz/#x=14.609586&y=50.023720&z=15&d=​addr_11664129_1&t=s
                  Přivezte své miláčky včetně příslušenství.
                  Kdo bude mít zájem o účast, tak prosím o info přes sz.
                  Díky Radek P. (PTR)

                    PTR - Profil | Út 14.2.2012 19:16:16

                    Mike >> to ještě ne, zatím :-) uvidíme na srazu :-)

                      Mike - Profil | Út 14.2.2012 15:50:14

                      PTR >> moc pěkná. Už jsi jí nechal kousnout do korku?:-)

                        PTR - Profil | Út 14.2.2012 15:47:57

                        Mike - Tady Ti přidávám ukázku mého "trhače" :-)) Teda trhá hlavně mě :-))

                          PTR - Profil | Po 13.2.2012 20:06:51

                          savefishzone >> No to jo :-) Co se to sešlo a hlavně kde :-))

                            savefishzone - Profil | Po 13.2.2012 19:59:54

                            Mike >> to bude něco!!!to budou u Guinessů koukat!

                              Mike - Profil | Po 13.2.2012 12:33:27

                              PTR >> uznaj kdejakou hovadinu, tak nevím, proč by neměli uznat tohle:-)))

                                PTR - Profil | Po 13.2.2012 11:54:30

                                Mike >> A uznali by to?? :-))

                                  Mike - Profil | Po 13.2.2012 9:39:19

                                  PTR >> vyfotíme to a pošleme záznam o největším počtu centrepinů na jednom místě v Čechách do Guinessovy knihy rekordů. Jen já budu mít čtyři:-))

                                    PTR - Profil | Po 13.2.2012 9:35:41

                                    Tak u mě jsou piny celkem 3. Pokud bych vzal i pruty na které piny občas používám (jejich původní určení je však jiné), tak jsem na 5 kouscích.
                                    Vypadá to, že dáme dohromady pěknou hromádku toho nářadí :-)

                                      Alpaj - Profil | Po 13.2.2012 9:12:48

                                      PTR >> Tak pinů, bude z naší party (savefishzone, alpaj, dude) bude nejméně 6 či 7, další dva parťáci nejspíše nepřijdou. A prutů, to úplně nevím, toho bude asi trochu více :-)

                                        PTR - Profil | Po 13.2.2012 8:25:19

                                        HonzaS1028 >> Ostatně Honzo tak blázny v podstatě jsme :-)