Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NPTR - Profil | Po 13.2.2012 8:23:31

Tak jsem zvědav kolik těch pinů a proutků k nim dorazí :-)

    NMike - Profil | Ne 12.2.2012 18:32:44

    savefishzone >> Za sto už musí být hodně pěkná. Teď tam zrovna jedna taková je, tak se snad udržím:-).
    Já už se těším. A myslím, že i kluci na srazu se rádi kouknou.
    Když mi bude jedno očko málo, tak to převážeš:-))))

      NHonzaS1028 - Profil | Ne 12.2.2012 18:31:57

      Tak koukám že se to tu pěkně rozjelo, snad se do naší kanceláře vlezem. V hospodě naproti by nás možná měli za blázny. Jinak jsem rád, že to PTR navrhnul.

        Nsavefishzone - Profil | Ne 12.2.2012 18:07:43

        Mike >> bral jsem to jako strop,tu cenu!A pro tvoje klidné spaní opravdu nevím kdy budu mít hotovo všechno,ale ty se máš na co těšit ajá taky až se ti očička rozzáří štěstím,akorát má jen jedno očko na ručním díle,tak snad nebudeš naštvanej...

          NRybkin - Profil | Ne 12.2.2012 18:01:56

          Mike >> Super,budu rád

            NAlpaj - Profil | Ne 12.2.2012 18:01:26

            Mike >> :-)

              NMike - Profil | Ne 12.2.2012 18:01:04

              Rybkin >> Se domluvíme a předvedu ti ji.

                NMike - Profil | Ne 12.2.2012 17:59:54

                savefishzone >> Nechá se pořídit do 50 liber. A ty Speedie budou dvě, když ta druhá stihne dojít.
                A vůbec, už máš hotovo, že se tady vykecáváš?:-))))

                  NRybkin - Profil | Ne 12.2.2012 17:59:37

                  Alpaj - savefishzone12.2.2012 17:58:15 >> Ok kouknu na ni

                    NAlpaj - Profil | Ne 12.2.2012 17:58:15

                    savefishzone >> Koukal jsem na ebay a ta Speedie se dá sehnat i kolem 60 liber.

                      Nsavefishzone - Profil | Ne 12.2.2012 17:56:39

                      Rybkin >> mike bude brát minimálně jednu Speedii,nechá se pořídit tak okolo trojky a je naprosto v pohodě...

                        Nsavefishzone - Profil | Ne 12.2.2012 17:53:58

                        Alpaj >> tak já nevím,vy z toho chcete dělat supermarket,víš jak je nesnáším!

                          NRybkin - Profil | Ne 12.2.2012 17:53:25

                          Jen pro zajmavost,nebude tam někdo mit Ikonixe či něco z tech levnějších?Na ty moje dvě vyzkoušení za sezonu se mi nechce kupovat Hardyho

                            Nsavefishzone - Profil | Ne 12.2.2012 17:51:56

                            Alpaj >> hlavně nic neotvírej kombinačkama jako ten tvůj kamarád!

                              NAlpaj - Profil | Ne 12.2.2012 17:51:15

                              savefishzone >> Ty klaune jeden, vem pina i splávky.... bude to jak na burze :-) Tolik pinů najednou bude v Čechách record a premiéra :-)

                                Nsavefishzone - Profil | Ne 12.2.2012 17:49:33

                                PTR >> myslim,že se mnou taky,pokud se nic závažného nestane,stejně asi pojedeme společně s Alpajem a Dudem...,pin brát nebudu,ten všichni znají,splávky máme taky stejný,tak možná nějaký proutky,jestli je dodělám...

                                  NPTR - Profil | Ne 12.2.2012 15:50:25

                                  Tak já nečistím zatím nic :-)

                                    NAlpaj - Profil | Ne 12.2.2012 15:15:41

                                    dude >> Dnes jsem se dal do čištěni navijáku :-), prace na půl dne :-)

                                      Ndude - Profil | Ne 12.2.2012 15:09:16

                                      Alpaj >> klavesnici u compu:)

                                        NAlpaj - Profil | Ne 12.2.2012 14:33:15

                                        dude >> To máš pravdu... leštíš, leštíš?