Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Ndude - Profil | Ne 12.2.2012 14:26:20

Alpaj >> no tak to uz by jsme se opravdu nevesli,kdybych mel tahat kaprarinu:) Na to stejne neni nikdo zvedavej...Splavek je splavek:)

    NAlpaj - Profil | Ne 12.2.2012 14:15:32

    dude >> Jo a věci kolem kaprařiny nech doma... nebo tady řeknu, že jsi kaprař :-) :-) :-D

      NAlpaj - Profil | Ne 12.2.2012 14:14:17

      dude >> Neboj, taky vezmu stavěný od strejdy Jardy :-)

        NAlpaj - Profil | Ne 12.2.2012 14:13:32

        dude >> Ty kecale,to se pak nevejdeme to mé kári ve finále kvůli tobě :-) Ono taky když taky jedeme ve čtyřech, tak se není čemu divit. :-)

        To bude něco pro tebe tenhle sraz :-)

          Ndude - Profil | Ne 12.2.2012 14:13:13

          Alpaj >> a ne ze tam budes machrovat se superem,bo seriovky jsou pro nooby!!:)

            Ndude - Profil | Ne 12.2.2012 14:11:34

            Alpaj >> no tak u tebe je to celkem klasika ten nakladak...jen kolik toho valis kdyz jdem na ploti:)!!!

              NPTR - Profil | Ne 12.2.2012 14:06:36

              Vemte co unesete :-) Meze se ničemu nekladou.
              Tady je adresa na kancelář MO :
              Za Nadýmačem 1090
              Praha 10 - Uhříněves

              a

              http://www.mapy.cz/#x=14.607141&y=50.024013&z=16&d=​addr_11664129_1&t=s

                NAlpaj - Profil | Ne 12.2.2012 13:23:54

                dude >> Ty jo Dude, to abych si na ty věci vzal náklaďák....:-) pruty, pin, splávky, atd .:-)

                  NAlpaj - Profil | Ne 12.2.2012 13:22:48

                  dude >> Tak ty se opičáku, také ukážeše, tak to bych nečekal...dobrý. :-)

                    NRybkin - Profil | Ne 12.2.2012 12:58:59

                    PTR >> Přijel bych se podívat rád,ovšem jen na kukačku páč z tohoto oboru nic nevlastním

                      Ndude - Profil | Ne 12.2.2012 12:18:30

                      mozna by se hodil notas, fotky ulovku a reviru?? muzu vzit....

                        NMike - Profil | Ne 12.2.2012 12:06:21

                        PTR >> Dorazím.
                        P.S. úzká Speedia je na cestě. A ještě něco, ale to si nechám jako překvápko na sraz:-)).

                          Ndude - Profil | Ne 12.2.2012 12:04:56

                          HonzaS1028: a na Trottera se tesim!:)

                            NMiPo - Profil | Ne 12.2.2012 12:02:28

                            PTR >> zatím na 50 %


                              Ndude - Profil | Ne 12.2.2012 12:02:03

                              hmmm,pekne to tady jede....."Cechrani peri", tak to si rozhodne nenecham ujit!!!:) tak u me 25. bida(nocni ), ale nedele 26 je ok. A splavky sebou, mezem neco povymenovat...

                                NPTR - Profil | Ne 12.2.2012 11:54:00

                                Jenom to trochu oživím. Kdo se zůčastní srazu 26.února, místo Uhříněves, hodina třeba 14 ?? Počítám s HonzouS, Mikem, Alpajem (pokud mohu). Kdo další??

                                  Nsavefishzone - Profil | Ne 12.2.2012 11:09:50

                                  HonzaS1028 >> tak to se těším,to je ještě klasika,osobně vlastnim 3m Richard Walker carp z roku 1971,ohledně těch oček si myslím,že je to hodně individuální,záleží co komu vyhovuje a jak je zvyklý házet,stavěl jsem několik plavaček s většími očky a zatím si nikdo nestěžoval a zvlášť v zimě je to lepší,ale při použití lehounkých splávků například v dešti jsou lepší pruty hustěji vyvázané.Jinak neděle je taky v klidu...

                                    NHonzaS1028 - Profil | So 11.2.2012 18:42:05

                                    Alpaj >> Proč dvě očka "humus"? Z vlastní a řekl bych už dost dlouhodobé zkušenosti (cca od r. 2000) je to očko dost znát při nahazování (PTR sám viděl). Sám bych si už nic nad 390 včetně bez dvou "vočí" nekoupil a snad ani nemám doma. Vždyť každý "kontinentální koště" má jen jedno. Pořádnej "vostrovní" vždy dvě.
                                    26týho do Uhříněvse vezmu něco málo "vostrovních" stařečků. Například klasickej HARDY Trotter ve skle cca rok 1970-75. Řek bych nejlepší ukázka jak má vypadat "pan prut".

                                      NPTR - Profil | Pá 10.2.2012 21:49:53

                                      Mike >> Tak to by určitě šlo, proč ne. Tak schválně jak se chytí ta neděle 26.2.

                                        NMike - Profil | Pá 10.2.2012 20:27:42

                                        PTR >> A neděle 26.února by nešla? Snad to nebudete slavit dva dny:-)).
                                        A pak už reálně hrozí, že bude možné jít k vodě a to už se nesejdeme vůbec.