Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NPTR - Profil | Pá 10.2.2012 20:18:12

Mike >> A zrovna Tebe bych tam rád viděl :-( Tak zkuste někdo navrhnout i jiné datum, třeba se na něm shodnem. Kancelář (pokud se to tak dá nazvat je zajištěná a termín je celkem přizpůsobitelný) a hospodu zkusím až podle množství lidí.

    NMike - Profil | Pá 10.2.2012 18:38:52

    PTR >> Hmmm, to je blbý, 3.3. budu v Itálii. No nic, tak jindy.

      NAlpaj - Profil | Pá 10.2.2012 16:56:36

      PTR >> V pohodě, já myslím, že je vše ok.

        NPTR - Profil | Pá 10.2.2012 16:37:36

        Tak a teď si musím sypat popel na hlavu, neboť jsem zapomněl, že v sobotu 25.2. je jedna velká rodinná událost - křtiny nejmladšího synovce. Nevadilo by přesunutí na 3.března?? Ještě jednou se omlouvám.

          NPTR - Profil | Čt 9.2.2012 22:08:44

          Mike >> To asi bude při hrčení v duchu kroutit hlavou, ale ona si u mě časem zvykne :-) Tak korek by jí "chutnat" mohl :-))

            NMike - Profil | Čt 9.2.2012 15:41:34

            PTR >> myslím, že centrepiny jí moc nepojedou. Ale korkové rukojeti, to je jiná:-))

              NPTR - Profil | Čt 9.2.2012 15:40:26

              Mike >> Nepřemýšlel :-)) Jasně, bude to s ní sice náročné, ale s tím se počítá. Snad nic a nikoho nesežere :-)

                NMike - Profil | Čt 9.2.2012 13:29:54

                PTR >> no určitě odpoledne (s možností protažení do večera), doufám, že jsi ani na chvilku nepřemýšlel, že by to bylo jindy:-)) A hafana vem sebou, budeme se střídat při venčení:-))

                  NPTR - Profil | Čt 9.2.2012 13:27:14

                  Cerebro >> Já bych to viděl na odpoledne. Ale to ještě bude o domluvě.

                    NCerebro - Profil | Čt 9.2.2012 12:13:08

                    Alpaj >> Super jinak u mě jde hlavně o tu dobu, kdy tam budete. Pokud dopoledne a kolem oběda tak na 100% nemůžu ale pokud by to bylo někdy v podvečer tak bych to viděl tak 50/50, že dorazím.

                      NPTR - Profil | Čt 9.2.2012 12:10:17

                      já vlastním float s většími i menšími oky a pokud tam rozdíl je, tak já ho nepoznám (zatím).

                        NPTR - Profil | Čt 9.2.2012 12:09:04

                        Alpaj >> Ta kapacita je cca 10 lidí (max.tak 12 - 15), ale mohu zkusit domluvit hospodu naproti "přes vodu" Dneska se tam zastavím ( stejně máme úřední hodiny, takže do těch končin musím) a zjistím možnosti.

                          NMike - Profil | Čt 9.2.2012 8:17:39

                          Alpaj >> ok, vezmu ho. Myslím, že je velmi ok.

                          Vláčka s pinem, to je fakt dobrej úlet:-)). Možná tak ještě tahat nástrahu za lodí....

                            NAlpaj - Profil | Čt 9.2.2012 8:10:03

                            Mike >> S tím whiskera je to jedno, velikost, dá se v pohodě objednat za usa. Jde mi jen o to, zda je ok.

                            Hele házení s pinem, naučit se dobrou techniku a je to. Skládání ok, nepovažuji za vytříbenou techniku.Samozřejmě pokud to někdo chce hodit až na druhý břeh, tak si může odmotat 50 ok na hladinu a vrhnout. Známého jsem zažil s pinem, jak házel i 30 metrů. 15 g agnličák, oka na hladině (když to jde) a už to letí,ale zde bych již raději použil smekáč. Kámoš s pinem i vláček gumu. Takže lze asi vše, fantazii se meze nekladou. :-)

                              NMike - Profil | Čt 9.2.2012 7:54:17

                              Alpaj >> jako "humus" bych neřekl, jen to není pěkné:-)). Ale kdo chce házet trochu dál, tomu to může práci hodně usnadnit.
                              Whiskera SS1300 nemám (a ani jsem neviděl, že by se někde v Evropě prodával), mám SS2600, takže většího bráchu:

                                NAlpaj - Profil | Čt 9.2.2012 7:04:30

                                Mike >> Prosím tě, rád bych docela i viděl whiskera SS1300. Mám takový dojem, že ho máš. Nevím zda stojí za to si ho objednat.

                                  NAlpaj - Profil | Čt 9.2.2012 7:01:43

                                  Mike >> Dvě oka jsou opravdu ,,humus", žádná paráda to rozhodně není a kvůli jedné technice, bych si toto určitě nepořizoval. Něco jsem už o tom četl a není to rozhodně třeba. S pinem je to jenom o šikovnosti a tréninku.Za mne rozhodně větší očka. I když chytám i s 13ft float s menšími očky a problémy zde nevidím, i splávek do velikosti 5BB se odvíjí z pinu bez sebemenšího odporu při mírnějším proudění. Za mne dvě oka určitě ne. Jinak zatím 25. beru, Jarous jde taky. V mém je ještě pět lidí, co má pin, tak jim řeknu.

                                    NAlpaj - Profil | Čt 9.2.2012 6:52:39

                                    Cerebro >> Já si myslím, že v tom určitě nebude problém. O to lépe. Otázka je pouze jen a to, jaká bude kapacita prostoru MO.

                                      NCerebro - Profil | St 8.2.2012 20:35:47

                                      PTR >> Jen čistě teoreticky bych se možná ukázal pokud můžu, jen teda nemám žádný centrepín a momentálně ani peníze na to si tu hračku pořídit ale rád bych ho viděl na živo :)

                                        NPTR - Profil | St 8.2.2012 15:48:35

                                        Tak nás je zatím cca 5 - 6. Hodinu upřesníme