Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMike - Profil | St 8.2.2012 7:31:09

Alpaj >> Všimnul sis toho kondicionálu... mohl by si...?:-)))

    NAlpaj - Profil | St 8.2.2012 5:58:43

    savefishzone >> Když jsme u nových prutů, Jarousi :-)?

      NMike - Profil | Út 7.2.2012 21:58:32

      PTR >> Pětadvacátého? U mě dobrý.

        Nsavefishzone - Profil | Út 7.2.2012 20:10:03

        myslim,že je to termín naprosto v pohodě,možná že bude už i obleva,takže by si Mike mohl užít i nový prut...

          NPTR - Profil | Út 7.2.2012 20:00:29

          Co třeba 25.2. (sobota). Můžem se sejít u nás, v Uhříněvsi, na adrese svazu. Možno být v klubovně, na zahradě ( to pro případ předvádění), nebo mohu zkusit domluvit hospodu hned naproti.

            NPTR - Profil | Út 7.2.2012 19:57:33

            Mike >> Je to trochu zvláštní to máš pravdu :-)

              NPTR - Profil | Út 7.2.2012 19:56:48

              Alpaj - 7.2.2012 16:19:52 >Pokud se dohodneme na srázku, tak bych na něj byl i docela zvědavej :-))

                NAlpaj - Profil | Út 7.2.2012 16:19:52

                Mike >> Mám objednaný YW Young a dorazil mi ještě jeden Hardy. Takže se o nějaké přírustky starám.Ale už to nejde ani uchytat. :-)

                  NMiPo - Profil | Út 7.2.2012 14:28:08

                  PTR >> díky

                    NMike - Profil | Út 7.2.2012 14:27:13

                    Alpaj >> Taky se mi moc líbil, ale už to nemám doma kam dávat.
                    K novému prutu by to chtělo nový pin, co ty na to?:-))

                      NRybkin - Profil | Út 7.2.2012 14:22:13

                      Alpaj >> Tak to je velkej krasavec a snese neskutečný věci

                        NAlpaj - Profil | Út 7.2.2012 14:14:56

                        Mike >> Tak to vypadá, že srázek bude i předváděčka proutků. Zrovna mi dorazil nový Hardy Marksmann Supero avon, také na pin. 11 ft, velká oka, super univerzál.

                          NMike - Profil | Út 7.2.2012 13:43:31

                          PTR >> souhlas s tou tuhostí. I zde záleží na vkusu každého soudruha.
                          K těm prutům s dvěma očky u sebe - asi to bude pro nahazování praktické, leč za sebe říkám, že se mi to vůbec nelíbí:-))

                            NPTR - Profil | Út 7.2.2012 13:31:23

                            Ještě navrhnu termín pro případný srázek - konec února??

                              NPTR - Profil | Út 7.2.2012 13:30:35

                              MiPo >> Tak mohu vyjít pouze z vlastní zkušenosti. Používám pruty 3 - 3,9 m s označením float. Kamarád chytá i s klasickou matchkou a také nemá problém. Co se týká tvrdosti (tuhosti) prutu, tak, snad mě za to nikdo neukamenuje, to záleží na každém z nás co mu víc vyhovuje.
                              A co se týká dvou oček na spodním dílu, tak je to hlavně pro lepší nahazování (ostatně to je děláno kvůli pinu)

                                NMiPo - Profil | Út 7.2.2012 13:18:49

                                PTR >> Jaký je rozdíl mezi plavačkou se smekacím navijákem a centrepinem ,myslím tím tvrdost prutu - délka
                                na některých videích jsou doporučovány pruty co mají 2 očka na spodním dílu pro rychlejší - delší nahazování
                                jsou speci.matchky pro centrepin
                                děkuji

                                  NMike - Profil | So 4.2.2012 19:40:10

                                  Alpaj >> To já taky:-)).

                                  Jardo, takže v pondělí předávka?

                                    NAlpaj - Profil | So 4.2.2012 13:48:09

                                    savefishzone >> To máš recht, už se na ně těším. :-)

                                      Nsavefishzone - Profil | So 4.2.2012 13:47:15

                                      rozhodně nejsem proti,myslím že pár exotů by se v Praze už našlo a mimochodem právě dodělávám pár plavačkových krasavců...

                                        NPTR - Profil | St 1.2.2012 15:40:43

                                        Mike >> Ještě chvíli po našem odchodu by mu to hrčelo v hlavě :-)