Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMike - Profil | St 1.2.2012 15:39:26

PTR >> se nedivím. Ještě, kdyby se takových exotů fakt sešlo víc, to by byl mazec:-))

    NPTR - Profil | St 1.2.2012 15:31:04

    Mike >> Už jsem to zkusil, když jsem ukazoval tu Okumu od Tebe :-)) barman tam chvilku stál a při odhodu kroutil hlavou :-)

      NMike - Profil | St 1.2.2012 15:25:04

      PTR >> souhlas, obsluha v hospodě by se jistě hodně divně dívala na několik úchylů točících si kolečky:-)

        NPTR - Profil | St 1.2.2012 8:53:47

        Pokud by to nevadilo, tak si dovolím nabídnout zázemí naší MO (sice žádná sláva, spíše sparťanské podmínky, ale možnost tu je). Zkuste navrhnout místo a čas.

          NMike - Profil | Út 31.1.2012 22:12:14

          Bosanac >> Hm, pěknej. Jestli to máš na ty dva lososy, co se do Čech každý rok vrátí, tak gudlak:-).

            NBosanac - Profil | Út 31.1.2012 18:54:34

            Mike >> Namisto cerepinu si poridim multiplier JW Young na dvourucak .

              NAlpaj - Profil | Út 31.1.2012 17:56:19

              Mike >> Sraz by mohl být zajímavý. Možná by se již při tak velké osvětě pinu, mohla rozšířit základna ,,jakéhosi" klubu.

                NPTR - Profil | Út 31.1.2012 11:39:54

                MiPo >> Myslím, že by to neměl být problém.

                  NPTR - Profil | Út 31.1.2012 11:39:22

                  Mike >> Jasně zatočíme kolečkama. Se zvukem?? Který bude mít "lepší" řechtačku :-)

                    NMike - Profil | Po 30.1.2012 20:14:20

                    Calex >> Někdy v aukci, někdy v shopu, teď mám rozjednanej jeden přímo u výrobce. Zas takový dardy to nejsou, každá sranda něco stojí:-)).

                      NCalex - Profil | Po 30.1.2012 19:11:13

                      Mike >> No za ty prachy, je to můj první. Zkouším to, není co ztratit. Docela mě to baví, je to zas něco jinýho. Mladý maj ze mě prču. Prosím tě, to kupuješ venku v aukcích nebo v shopech? Ten Aerial je pěknej. Občas se na ebay objeví , ale to jsou dardy.

                        NMike - Profil | Po 30.1.2012 18:22:13

                        Calex >> On to netáhne jen splávek, ale i vlasec, co leží na hladině.
                        Ona tady ta příležitost moc není, takže skoro vždy je to kup naslepo. Hlavní je, že jsi s ním spokojen.. Teď chodím k vodě nejvíc s Match Aerial od Freda Crouche.

                          NCalex - Profil | Po 30.1.2012 16:07:43

                          Mike >> no to je jasný, důležitý je, že se to lehce odmotává . Na stojáku je to fuk a na struze mě to s 2gr splavává dobře. A to je hlavní. Víš co, neměl jsem možnost tady nějakej pin osahat, tak jsem skočil do toho TFG. Uvidím letos, mladej chce taky pina, tak si pak nechám rád poradit.

                            NMike - Profil | Po 30.1.2012 15:58:44

                            Calex >> vůbec nezáleží na tom, jak dlouho se to motá, pro praktický rybaření je to informace celkem k hovnu:-).
                            Nezkoušel....

                              NCalex - Profil | Po 30.1.2012 15:46:36

                              Mike >> Točil jsem ze srandy v práci, tak po nakopnutí 2min.15s. Mám TFG Classic. Koukám že máš okumy. Nezkoušel jsi je, jak dlouho vydrží? Mě vybláznil mladej , že by se to mělo motat,,aspoň,, 4minuty. Nevím , někde to vyčetl.

                                NMike - Profil | Po 30.1.2012 15:34:24

                                PTR >> jsem pro. Budeme si točit kolečkama?:-)

                                  NMiPo - Profil | Po 30.1.2012 15:27:40

                                  PTR >> sice pořád nejsem majitelem ale přišel bych se podívat

                                    NPTR - Profil | Po 30.1.2012 15:19:29

                                    Koukám, že je zde zímní klid. Tak mě napadlo, co zkusit nějaký srázek majitelů centrepinů, pokecat, ukázat své nádobíčko, případně se podělit o zkušenosti.

                                      NPTR - Profil | Pá 23.12.2011 21:58:24

                                      Mike >> Krasavec. Ale to by jsi nevěděl že ho máš :-))

                                        NMike - Profil | Čt 22.12.2011 10:07:11

                                        pepa-č >> snad jen jedna poznámka - když se to přepne na řechtačku, tak ten zvuk je fakt šílenej. Paul má v té recenzi pravdu:-)