Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMike - Profil | Čt 17.11.2011 21:57:51

Milhauz >> Ono je tam všechno tak nějak hezký:-)).

    NMilhauz - Profil | Čt 17.11.2011 21:54:30

    Mike >> Ten kožený tubus na splávky je prostě nádhernej.

      NMike - Profil | Čt 17.11.2011 21:46:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Milhauz >> Když už jsi to nakousnul, tak tady: http://handmadefloats.blogspot.com/?m=0 jsou také moc pěkné věci....

        NAlpaj - Profil | Čt 17.11.2011 21:21:33

        Milhauz >> Díky, tyhle stránky jsem již před lety viděl v UK, je jich poměrně dost. Každopádně pěkná práce.

          NMilhauz - Profil | Čt 17.11.2011 20:44:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Zde něco pro fajnšmejkry...http://www.artofangling.net/

            NPTR - Profil | Po 14.11.2011 13:19:26

            Pista >> díky

              NPTR - Profil | Po 14.11.2011 13:19:15

              foxxx >> Já mám tento proutek http://www.tackle2u.co.uk/reels/reel-rod-combo-s/jw​-young-13ft-float-rod-abu-garcia-reel-combo/flypage​.tpl.html a zatím spokojenost. Předpokládám, že ten tvůj bude ještě víc přizpůsobení na centrepin (proto ho s ním i nabízejí :-) ) a mohlo by to býti super. Jenom se připrav na to, že nejsou moc tvrdý.

                NPista - Profil | Pá 11.11.2011 13:48:10

                PTR >> uvedeny centrepin je pre mna vyhovujuci ale nic viac Ti k nemu nemozem napisat, nakolko som este v ruke nemal ziadny iny model centrepinu a nemam ho s cim porovnat

                  NPTR - Profil | St 9.11.2011 9:36:27

                  Pista >> Díky za info, tyto pruty znám. Jaký je ten centrepin, s tímto modelem nemám žádnou zkušenost.

                    NPavouk‌ - Profil | St 9.11.2011 9:26:17

                    Mike >> nerad bych aby to vypadalo ze se hrajiho zastavam ale zrejme mel co říct k tématu. nevypadalo to tu ze je to uzavrena debata. dalo by se spis rict ze vetsinou prispivaji ti co jen zbytecne plkaji, proto i ja zde koncim :)

                      NMike - Profil | St 9.11.2011 9:18:40

                      Pavouk‌ >> ono spíš jde o to, že hrajiho se vlastně nikdo na nic neptal..:-)

                        NPavouk‌ - Profil | St 9.11.2011 9:12:33

                        Alpaj >> lovu s centrepi em nehovim, ale jde o to ze na stejné otazky uz hraji nejmene 100x odpovidal. znas to.. 100x nic umorilo osla.. takze i ja vetsinou odpovidam ve stylu najdi si to vpravo nahoře.. o tom ze to tak opravdu je staci pouzit tlacitko hledat.. ostatne hraji se k tomu jistě vyjadri sam a lepe.

                          NAlpaj - Profil | St 9.11.2011 8:25:02

                          hraji >> No to se ti omluvám, že jsi to pochopil takhle. Samozřejmě tě neznám a nechci rozhodně pochybovat o tvých znalostech splávků a jejich použití, ale spíš se mi nelíbilo, že když se někdo zeptá a chce poradit, tak se velice často najdou tací, kteří radu vezmou po svém a spíše to vyvolá negativní reakci a dotazující pak již ztrácí chuť nechat si poradit. Věřím, že plavanou ovládáš. A nepovažuji se za žádného experta na trotting, pouze mne tato metoda velice baví a čerpám ze svých zkušeností a zkušeností jiných.

                            Nhraji - Profil | Út 8.11.2011 22:01:55

                            Alpaj >> mám, myslím si, docela dost zkušeností s lovem na plavanou a výběr vhodného splávku patří k základům.
                            Cítím v tvém příspěvku ironii, která mi připadne zbytečná. Taková nafoukaná a samolibá.
                            Ale já chápu, že jedinými odborníky na trotling (to není překlep) jste jedině vy s Mikem.
                            A tak vás nechám v klidu.

                              NPista - Profil | Út 8.11.2011 21:54:03

                              PTR >> centrepin Ikonix mam na prute Daiwa aqualite sensor float, prut sa vyraba este v silnejsej verzii power float ale jemnejsi sensor float je pre moje rybacky vhodnejsi. Ocka maju oba dostatocne velke a v mensom pocte ako klasicke match pruty. Velke plus tychto prutov je posuvne sedlo a dizajn

                                NAlpaj - Profil | Út 8.11.2011 21:16:47

                                hraji >> Jsou splávky a splávky. Ale samo, že ty můžeš použít jakýkoliv splávek ono je to jedno. Na český ryby český splávky, jinak nic nechytneš. Jinak souhlasím s Mikem, co se týče trottingu, tak Drennan případně Middy a jiné méně známé anglické značky. Bohužel je to jenom o praxi a zkušenostech. Jinak si dej na lov bíle s pinem třeba i 20g kačenu (českou), je mi to vcelku jedno.

                                  Nhraji - Profil | Út 8.11.2011 18:57:57

                                  draveček >> to bude dobré, říká se tomu výchova k samostatnosti, začíná se s tím u dětí.

                                    Ndraveček - Profil | Út 8.11.2011 16:02:40

                                    hraji >> díky,příště se tě raději určitě na nic nezeptám.