Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Nhraji - Profil | Út 8.11.2011 15:48:18

draveček >> a co zkusit zadat to "splávky JP" do vyhledávače? Moc složité?

    Nhraji - Profil | Út 8.11.2011 15:47:38

    Mike >> nejsem si vědom toho, že bych zrovna tobě radil, takže neděkuj, nemáš zač

      NPTR - Profil | Út 8.11.2011 15:07:25

      Hezký určitě, to souhlasím.

        NMike - Profil | Út 8.11.2011 15:02:05

        PTR >> trochu víc, ale to nevadí, jsou hezký:-). No co, někdo sbírá známky, někdo splávky:-)

          NPTR - Profil | Út 8.11.2011 14:59:08

          Mike >> a co stojí? Víc nez drennany? Jinak už slyším hlásek jednoho prodavače, když u nich probírám splávky : " ÁÁÁ pán je taky sběratel" :-))

            NMilhauz - Profil | Út 8.11.2011 14:54:08

            PTR >> díky

              NPTR - Profil | Út 8.11.2011 14:50:56

              Milhauz >> a splávky taky tady http://middytackle.com/
              I když pan Drennan to není :-)

                NMike - Profil | Út 8.11.2011 14:50:05

                PTR >> asi jo, jen aktuálně zrovna nevím, co bych měl potřebovat (i když nějaké kandidáty bych měl http://www.daveharrellangling.com/running-line-floa​ts :-)))

                  NPTR - Profil | Út 8.11.2011 14:49:10

                    NMilhauz - Profil | Út 8.11.2011 14:46:35

                    Mike >> JJ, kdybys něco objednával dej vědět, přihřál bych si u tebe polívčičku :) Nemám paypal and my english is poor :)

                      NMike - Profil | Út 8.11.2011 14:46:16

                      hraji >> ryby se dají chytat i na husí brk či korkovou zátku z vína. Ale dík za radu, raději zůstanu u pana Drennana, když to stojí stejně co JP a maximálně mi vyhovuje.

                        Ndraveček - Profil | Út 8.11.2011 14:45:34

                        hraji >> Ten výrobce JP je prosím tě kdo?Mají nějaký e-shop?

                          Nhraji - Profil | Út 8.11.2011 14:42:31

                          Mike >> nikde jsem nepsal, že některý český výrobce dělá splávky typu Avon za ceny firmy Drenan.
                          Psal jsem, že lze chytat i s českými splávky, například výrobce JP, cena se pohybuje od 25 do 40 korun. A že se ryby na tyto splávky chytat dají, o tom není sporu, máme to s kolegy vyzkoušeno nesčetněkrát.

                            NPTR - Profil | Út 8.11.2011 14:41:38

                            Mike >> A nebudeš zase něco objednávat ?? :-))

                              NMike - Profil | Út 8.11.2011 14:41:12

                              Milhauz >> tak to nemohu sloužit:-))

                                NMilhauz - Profil | Út 8.11.2011 14:40:36

                                Mike >> Radši bych aby jsi mohl postrádat nějaký pin:)

                                  NMike - Profil | Út 8.11.2011 14:39:44

                                  draveček >> počkáme si, třeba se dočkáme.
                                  Jestli nějaký ten splávek chceš, tak mi napiš do SZ, o co bys měl zájem, možná mám nějaký navíc, který bych mohl postrádat.

                                    Ndraveček - Profil | Út 8.11.2011 14:37:10

                                    Mike >> Taky by mě zajímala odpověd na podobného výrobce a dostupnost v ČR.Jen jestli někdo takový vůbec bude.

                                      NPTR - Profil | Út 8.11.2011 14:36:07

                                      draveček >> Tak se na hrajiho nezlob :-) Jinak se k nám snaží prokousat i Middy a u nich si taky vybereš.

                                        NMike - Profil | Út 8.11.2011 14:34:36

                                        hraji >> tak nám prosím poraď, který český výrobce dělá avon splávky v kvalitě a ceně Drennana. Děkuji.