Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NPTR - Profil | Út 8.11.2011 14:34:01

Mike >> já v neděli, výsledek nic moc, ale bylo alespoň hezky.

    NMike - Profil | Út 8.11.2011 14:32:35

    PTR >> ale jo, občas ho provětrám, zrovna minulý víkend jsem ho na pár hodin vzal k vodě. Ale hlavní sezóna pro mě bude až po Novém roce.

      Nhraji - Profil | Út 8.11.2011 14:30:09

      draveček >> nerozumím tomu prudit. Píšeš do veřejné diskuze, musíš očekávat, že do ní může kdykoliv kdokoliv vstoupit se svým příspěvkem.

        NPTR - Profil | Út 8.11.2011 14:29:22

        Mike >> Ahoj, myslel jsem si to :-)) Už proháníš pina?

          Ndraveček - Profil | Út 8.11.2011 14:27:04

          hraji >> Já taky netvrdím,že by se ryby nedaly chytat na čeké splávky.Jen se mi líbí,tak jsem se pozeptal,kde by se daly splašit.Že vy tady musíte hned prudit.

            NMilhauz - Profil | Út 8.11.2011 14:22:10

            hraji >> Ale nevypadá to tak cool :))

              Nmeteor - Profil | Út 8.11.2011 14:20:10

              draveček >> jestli to jsou Drennany (jakože asi ano :-)), tak ty prodával Tomi Korda (na prodejně, v e-shopu je nemá). Ale to je - vzhledem k Ostravě - trošku z ruky :-)

                Nhraji - Profil | Út 8.11.2011 14:17:50

                draveček >> mohu tě ujistit, že ryby berou i na naše české splávky. Není třeba kupovat splávky z Anglie na to, abych chytal české ryby.

                  NMike - Profil | Út 8.11.2011 14:04:06

                  draveček >> věř mi, že problém to opravdu není...

                    Ndraveček - Profil | Út 8.11.2011 14:03:00

                    Mike >> Tak to bude asi problém,díky za odpověd.

                      NMike - Profil | Út 8.11.2011 14:01:45

                      draveček >> obávám se, že tady (jako v ČR) je neseženeš. Mám je z britských ostrovů. Tam je koupíš v každém druhém e-shopu.

                        NMike - Profil | Út 8.11.2011 14:00:27

                        PTR >> Radku, viděl bych to na Aqualite Power Float:-)).

                          Ndraveček - Profil | Út 8.11.2011 13:59:01

                          Mike >> Ahoj,kde se dají koupit,takové splávky?Tady u nás na Ostravsku,jsem je ještě neviděl.

                            NPTR - Profil | Út 8.11.2011 13:54:23

                            Pista >> Na jakém proutku ho máš?

                              NPista - Profil | Pá 30.9.2011 21:31:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              rána sú už chladnejšie a kapríkom začína chutiť

                                NPista - Profil | Po 12.9.2011 20:35:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dnešná premiéra

                                  NMarekB - Profil | Po 8.8.2011 9:54:16

                                  Alpaj >> Tak to je pěkná práce:)

                                    NAlpaj - Profil | Po 8.8.2011 9:14:00

                                    MIPS >> MarekB - 7.8.2011 19:44:35 >> Díky, vlastní Hand made.:-)

                                      NMarekB - Profil | Ne 7.8.2011 19:44:35

                                      Alpaj >> Krásný to máš:)

                                        NAlpaj - Profil | Ne 7.8.2011 18:42:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Mike >> Tak pro oživení přikládám mojí klasiku na šoulačku (trotting, apod.) :-)