- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Udělátka, vynálezy - Jak si usnadnit či zlepšit.
Děláte si nějaká udělátka či rovnáky na ohýbáky :-D k muškařině? Ať už k vázání, tak k vodě ? Já mám třeba vyčesávač z tyčky od nanuka :-)
Autor diskuse: REDTAG 34 - Profil , 12.2.2011 muškaření - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
34x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Zdendahat - Profil | St 16.2.2011 17:16:26
Písek >> Sakra Písek, to je nápad, já sem hňup, to je tak jednoduchý že jsem nic dokonalejšího neviděl
Akorát u toho člověk nesmí kejchnout co? :-)
Akorát u toho člověk nesmí kejchnout co? :-)
Zdendahat - Profil | St 16.2.2011 17:09:38
REDTAG 34 >> No možná budu jako barbar, ale chytal jsem s mouchama na plavačku, dokonce sem si je sám motal, je pravda že jen bobše a streamery a celkem slušně jsem si občas zachytal. Jo a ještě jsme přez zimu , když nebyla žížala vázali z bavlnek žížaly a ty jsme vymáchali v dipu žížala a taky to makalo
REDTAG 34 - Profil | St 16.2.2011 17:04:08
Zdendahat >> co to zkusit ?? hm ? ale to chce někoho kdo to umí a byl by ochoten tě to naučit... Věř, je to parádička :-)) Ale znám spoustu lidí, které odradil první neúspěch ... Chce to vytrvat... a Učení dělá mistra ne ? :-)
Zdendahat - Profil | Út 15.2.2011 21:07:17
Klucííí, vás muškaře obdivuju, já kdyby se teda stal ten zázrak a uměl tu šňůru odvíjet, tak bych určitě lapnul nějakej strom, a kdyby tam nebyl, tak ještě hrozí to že bych se uškrtil :-)
REDTAG 34 - Profil | Út 15.2.2011 20:56:16
xmac >> povedené :-) mám i svůj domácí finišer.. ale dělám s tím koupeným ... dostal jsem ho ....
REDTAG 34 - Profil | Út 15.2.2011 17:57:23
brach >> ten svěráček je tedy fajnový :-D já se učil vázat na, když to tak řeknu, zparchantělých kombinačkách :-)) Jinak v tom kufříku se vyznáš ? :-D ... já mám všechno poschovávaný, aby mi to nevyčmuchali kocouří ....
mlíčnák - Profil | Po 14.2.2011 17:00:06
brach >> s tímto svěráčkem sem též začínal . Měl sem dva ale brzo odešly závity.
Cudla - Profil | Ne 13.2.2011 21:11:17
xmac >> Abych pravdu řekl,rotaci používám většinou jako polohování mouchy.Než si na to zvykneš tak to trvá,točím většinou až když už pomalu není potřeba.Na tom malym cesťáku rotuje jen ten střed a to mi vyhovuje víc
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
NePolsko, okolí Dunajce 5
SoO muškách, umělých 34431
PáPovídání JEN o vázání a muškách 22019
PoPoradna: Muškaření 3850
. . . Galerie muškařských navijáků 602
. . . Kdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . Bambusák a vyroba 797
. . . Kúp si svojho kormorána 2007
. . . Muška splávek - Dry dropper rig 22
. . . Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . Muškaři a bigbít 7854
. . . Muskareni v Gronsku 2
. . . revír Hořima 68
. . . Muškaření začátečnické vybavení 39
. . . Muškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.




















