Vaše zkušenosti z pruty Aerocast

Jaké máte z tímto prutem zkušenosti a co jste na něj už chytli?
Autor diskuse: P3 - Profil , 1.2.2011 feeder - náčiní, doplňky
26 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NP3 - Profil | Čt 3.2.2011 18:30:25

Juraj >> jo tak,chybička se bloudila.teď stím už neudělám nic

    NJuraj - Profil | Čt 3.2.2011 18:27:52

    P3 >> S pruty. Nikoliv z pruty. Prostě mateřština.

      NP3 - Profil | Čt 3.2.2011 18:20:05

      Juraj >> nebo co jiného myslíš??

        NP3 - Profil | Čt 3.2.2011 18:17:37

        Juraj >> já vím,mně to taky napadlo,ale až bylo pozdě bylo to už odeslané.a nevím jak to opravit mnělo tam bejt shimano to sem tam zapomněl dodat

          NJuraj - Profil | Čt 3.2.2011 18:15:22

          P3 - >> !Z! jakýmikoliv pruty tu asi nikdo zkušenost nemá. Možná kdyby jsi napsal s pruty, tak by se někdo ozval.

            NP3 - Profil | Čt 3.2.2011 17:46:44

            no jak vidím tak moc kolegů tu ten proutek nevlastní.

              NEnšpígl - Profil | Út 1.2.2011 16:54:50

              P3 >> člověk furt něco loví :-) Já rybařil i v Kanadě, na našem rybníku lovil duháky atd. :-)

                NP3 - Profil | Út 1.2.2011 16:45:03

                Enšpígl >> asi tak nějak ryby chytám už i ve snech :-)))) a dřív to bejvali baby :-D

                  NEnšpígl - Profil | Út 1.2.2011 16:42:55

                  P3 >> Tudíž jsi tak zapálený, že jsi nedočkavý :-)

                    NP3 - Profil | Út 1.2.2011 16:25:08

                    Enšpígl >> já vím to jen já když jsem nemocný :-)))))

                      NEnšpígl - Profil | Út 1.2.2011 16:23:42

                      P3 >> :-)) Prosím tě snad nemyslíš, že u mailu vysedává 24 hodin denně ?

                        NP3 - Profil | Út 1.2.2011 16:17:33

                        Enšpígl >> ještě neodpověděl.

                          NEnšpígl - Profil | Út 1.2.2011 16:12:43

                          P3 >> nemáš zač, ještě má jeden, ale ten nemohu najít

                            Nlada78 - Profil | Út 1.2.2011 16:12:37

                            Enšpígl >> Co ti odpověděl,jestli můžu? Třeba SZ,dík.

                              NP3 - Profil | Út 1.2.2011 16:08:41

                              Enšpígl >> dík moc.

                                NEnšpígl - Profil | Út 1.2.2011 16:07:59

                                P3 >> milan.tychler@seznam.cz tady

                                  NEnšpígl - Profil | Út 1.2.2011 16:03:58

                                  P3 >> počkej seženu

                                    Nrákos - Profil | Út 1.2.2011 16:01:07

                                    on prý má telefonickou poradnu ohledně feederového načiní od shimana,ale já bych mu asi taky nevolal

                                      NP3 - Profil | Út 1.2.2011 16:00:44

                                      Enšpígl >> můžeš mi dat prosím na něj ten mail?

                                        NEnšpígl - Profil | Út 1.2.2011 15:59:19

                                        P3 >> Tak Tychlerovi pošli maila. Já se ptal na beasta a odpověděl v pohodě.

                                          NP3 - Profil | Út 1.2.2011 15:52:41

                                          kasch >> solich76 - 1.2.2011 15:51:15 >> škoda 6kč :-))) ne teď vážně,to mi je zas blbé

                                            Nvalas23 - Profil | Út 1.2.2011 15:52:30

                                            vyloženě oblíbený proutek .-)))))

                                              Nsolich76 - Profil | Út 1.2.2011 15:51:15

                                              P3 >> né ale můžeš mu zavolat na mobil

                                                NP3 - Profil | Út 1.2.2011 15:49:28

                                                rákos >> tak toho tu asi nezastihnu :-))

                                                  Nrákos - Profil | Út 1.2.2011 15:48:24

                                                  snad asi jenom milan tychler:)

                                                    NP3 - Profil | Út 1.2.2011 15:42:06

                                                    tak co má ten proutek vůbec někdo??