- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Který "RYCHLÝ" heavy feeder?
Co vzít?
A) Greys34%
B) Trabucco15%
C) Daiwa44%
D) Middy8%
Od 31.1.2011 hlasovalo 80 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nplavan - Profil | Út 1.2.2011 15:22:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nsolich76 - Profil | Út 1.2.2011 15:17:01
NMrtweyUbrus - Profil | Út 1.2.2011 15:14:35
Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 1.2.2011 15:12:40
Nsolich76 - Profil | Út 1.2.2011 15:04:40
Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 1.2.2011 15:00:13
Na chytání o kterém tu mluvíš požívám vynikající levný feeder ...ani nebudu jmenovat nebo o něco jemnější feeder, který jsem už jmenoval.
Pokud jde o Géčka, tak těm vážně není co vytknout a jistě by mnoho z nich splňovalo také to co hledáš
Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 1.2.2011 14:50:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
kdo mě zná, tak ví že reálně a zbytečně skladuji 50 různých prutů s kterými nechytám a ke kterým mám prostě nějaké pouto. Shimano mezi nimi není jediné, trabucco jediné - matchka stratus 9000 (sto let stará)
Pokud je někdo spokojený se svým shimano prutem, tak se jedná pravděpodobně o to nejlepší co měl v rukách on, ale ta značka není absolutně zárukou dobrého prutu jak si jistě spousta jeho majitelů myslí.
Není pochyb o tom kdo tady tlačí trabucco (stejně jako není pochyb o tom že já tlačím Robinson, ale vím proč) ať už má důvody jakékoliv - můj názor MRX-V že to není špatnej prut, ale jeho cena by měla být přinejmenším o tisíc korun nižší, než za jakou se dnes prodává, protože Garbolino Mayhem za ceny kolem 3000 ho hravě překonává ve všech směrech.
NMrtweyUbrus - Profil | Út 1.2.2011 14:48:04
Nsolich76 - Profil | Út 1.2.2011 14:40:40
NMrtweyUbrus - Profil | Út 1.2.2011 14:34:41
Nmasterfish - Profil | Út 1.2.2011 14:25:33
NSla - Profil | Út 1.2.2011 14:09:28
NLusky - Profil | Út 1.2.2011 14:01:29
1) Někdo se ptal na s kolika pruty jsem chytal. tady je výčet:
Shitmáno - speedmaster light, medium, heavy - koupeno 2OO6 - prodáno 2008
Shitmáno - Antares Heavy - koupeno 2004 - prodáno 2006
Shitmáno Barbel Power - koupeno 2009 - prodáno 2010
Greys G-Tech - koupeno 2006 - prodáno 2009
Hardy Marxman Extrém- koupeno 2010 - mám stále
Trabucco Sygnum XT feeder - koupeno 2008 - mám stále
Trabucco Sygnum XT Power feeder - koupeno 2009 - mám stále
Trabucco Sygnum MRV-X feeder - koupeno 2010 - mám stále
Trabucco Energhia barbel plus - koupeno 2008 - prodáno 2010
Trabucco Proxima CTY feeder - koupeno 2004 - prodáno 2008
Trabucco Metrix feeder - koupeno 2005 - prodáno 2007
Vážení po tomto výčtu snad objektivně uznáte, že mi rukama prošlo hodně prutů a troufnu si říct, že už mám v uvozovkách kvalifikaci vzít prut do ruky a vyjádřit názor co je a není mrdka.
2) Vážení když říkám, že sygnum MRV-X je bomba tak vím o čem mluvím. To, že se nějakému pisateli nelíbil starší model od Trabucca neznamená, že MRV-X je to samé.
3) Omlouvám se za nepřesnost k G-Techu. Rychlej klacek, přecházející do paraboly v zátěži - potvrzuji dobrej prut, ale není na hardcore službu.
4) Pokud někdo dementuje sílu rozvodněné Berounky tak blábolí. Pokud je voda +50cm nad stav a chytáš v zúžených proudných úsecích jsi v prdeli. Nesrovnávejte tyto podmínky s úsekama typu Všenory, závodní úsek v Berouně a partie na B1 a B2.
5) Konečně Laredo, ano tvrdím, že pokud postavíš Laredo a Sygnum vedle sebe tak Sygnum vede na plný čáře.
Zdravím a omlouvám se všem, který jsem nasral.
NChucho - Profil | Út 1.2.2011 13:41:35
Nmpmaik - Profil | Út 1.2.2011 13:34:20
NMrtweyUbrus - Profil | Út 1.2.2011 13:17:23
Nmpmaik - Profil | Út 1.2.2011 13:09:02
Kde to žije - feeder
14:29NPickermánia-ultra light fishing 49100
11:37NFeederařina na řece 64354
10:51NGURU - vše kolem téhle značky 6272
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











