Naviják k feederu Shimano Catana

Ahoj, potřeboval bych poradit nějaký dobrý naviják s bojovkou na feeder do 1500 Kč. Uvažuju o Cormoran FBI 4Pi 2500, anebo o Daiwa Megaforce X 2550. Jde mi hlavě o to, aby neměl nějaké vůle a aby prostě vydržel... Tak jestli nemáte někdo nějaké zkušenosti? Předem moc děkuji.
Autor diskuse: pif paf - Profil , 29.1.2011 feeder - náčiní, doplňky

Koumak - Profil | Ne 6.3.2011 9:20:29

henry7 >> Tak levnejma jako já je chcu prodat takže něco musím slevit protože když se podíváš na obchody tak tam budou mít catany o něco dražší tak proto jsem dal takovou cenu.

    henry7 - Profil | Ne 6.3.2011 7:36:46

    Koumak >> nn diky nechci.s takhle levnejma navijakama jsem se uz kdysi parkrat spalil.a nejsem tak bohatej abych kupoval levny veci.ale on se urcite nekdo najde kdo si je koupi. :-))

      Chucho - Profil | So 5.3.2011 20:37:22

      Nejmenší velikost navijáku na feeder mám 4000, pak 5000 a je to úplně v pohodě a teď uvažuju o 5500 nebo 6000.

        Koumak - Profil | So 5.3.2011 19:47:05

        henry7 >> ani jednou jsem s nima nebyl na rybách takže tak jak jsem si je přinesl z obchodu tak i zůstaly.Chtěl bys je koupit?

          Koumak - Profil | So 5.3.2011 19:27:02

          henry7 >> protože jsem si to rozmyslel a kupuju si místo nich exage.Se mně zdají byt lepší.

            henry7 - Profil | So 5.3.2011 19:15:05

            Koumak >> proc je prodavas?

              Koumak - Profil | So 5.3.2011 19:12:38

              pif paf - >> Zdravím
              Jestli by ses rozhodl pro ty catany tak jedny mám na bazaru už vylepené.Jsou to 4000 FA a ještě v záruce 23 měsíců.

                solich76 - Profil | So 5.3.2011 19:04:08

                Na feeder mám tyto

                  solich76 - Profil | So 5.3.2011 19:03:38

                  No já používám Exage FC na přívlač

                    obrisek - Profil | So 5.3.2011 19:02:33

                    henry7 - mě jde hlavně o starou kvalitu těchto navi...žádné shimano v této nebo o krapet větší velikosti, nemá takovej silnej pajšl...

                      henry7 - Profil | So 5.3.2011 18:58:49

                      obrisek >> klidne ho tam dej.jsou taci co maj na feederu vel.5000 a jde to.ja jsem si ted poridil navijak vel 4000.na heavy bych mensi nedaval.

                        obrisek - Profil | So 5.3.2011 18:52:44

                        Pakral - mám 6500 vím jak vypadaj 4500...Chci je na řeku na hevíčka...olova 80g a víc a cílová ryba parma kapr a sumíci a do toho proud...Jiné navi by tam brzo zemřeli...Nemám jinou volbu:)

                          Pakral - Profil | So 5.3.2011 18:41:28

                          obrisek >> Je to velké, pro feeder nepoužitelná přední brzda (jemnost nastavení). Je to dobrej navi. ale na něco jiného.

                            obrisek - Profil | So 5.3.2011 18:36:24

                            Pakral - myslíš, že je to moc velké?

                              Pakral - Profil | So 5.3.2011 18:28:42

                              obrisek >> Mám ty 3500 na lehkou kaprařinu ale na feeder to určitě není.

                                obrisek - Profil | So 5.3.2011 10:23:33

                                Já jdu tady do těch...i když vyšli nové D čka a jsou cenově srovnatelné.Na heavy fedeer, těžká olova a řeka je podle mě tento model TOP :)

                                http://www.coldtuna.com/products/pc/viewPrd.asp?idc​?ategory=711&idproduct=3990

                                  bremic - Profil | So 5.3.2011 10:20:04

                                  Transalp2 >> No je to docela pravděpodobný. Tenkrát jsme takový laty nebyli :)

                                    Walleye - altered ... - Profil | So 5.3.2011 10:17:19

                                    pif paf - >> K Shimanu jedině Shimano. Jak už zde někdo psal za ty peníze nic lepšího neseženeš.

                                      Transalp2 - Profil | So 5.3.2011 10:14:44

                                      bremic >> To vypadá , že nebejt komančů , kupovali bychom si dnes namísto šitman Rousky ...

                                        bremic - Profil | So 5.3.2011 10:08:21

                                        Transalp2 >> Rousek sirius....:)edit: říkali tomu unavovací páčka

                                          Proki - Profil | So 5.3.2011 8:16:59

                                          Mám Exage 3000 SRB a po dvou letém používání můžu jen doporučit. Chod a brzda, vše je v pohodě.

                                            Transalp2 - Profil | So 5.3.2011 8:05:16

                                            bremic >> tak sem s ním , neznám ho ...

                                              rákos - Profil | So 5.3.2011 7:25:21

                                              drobcek >>Tihle cormorani mají hrozně tuhý chod.Jenom si s nim zatoč někde na krámě.

                                                bremic - Profil | So 5.3.2011 7:06:42

                                                Transalp2 >> S bojovou brzdou byli první?... Mám doma starýho Rouska a ten má taky bojovku :) V té době Shimano jenom šlapalo do pedálů a ryby chytalo do sítí.

                                                  bicman - Profil | So 19.2.2011 13:16:52

                                                  kubah >> no comment

                                                    drobcek - Profil | So 19.2.2011 10:43:23

                                                    Včera som si osahal nový Red Master od Cormoranu a nevypadá zle za cca 47€.... Popis napr. tu: http://www.shop-rybky.sk/?p=productsMore&iProduct=4​648&sName=Navijak-CORMORAN-RED-MASTER--8PiF-3000-No​vinka-2011-

                                                      Turňa - Profil | So 19.2.2011 10:35:59

                                                      pif paf - >> K šímu jedině šímo, vol Exage, bude jim to spolu i slušet.

                                                        IONPajos - Profil | So 19.2.2011 10:17:33

                                                        pif paf - >> cau ja bych k tomu feederu dal Shimano Exage FC to se me zda dost dobra volba a tady mas odkaz na clenek kde si muzes o nem neco precist http://normark.cz/Clanky/navijaky/Shimano-Exage-FC

                                                          Červené karty: Johny274