Jak jste spokojeni se zarybněním našich svazových vod

Kapraři komu se ještě nepovedlo překonat hranici 10 kg na jeden kus kapra na svazových vodách a jak dlouho se kaprařině věnujete díky za vaše odpovědi
Autor diskuse: agig - Profil , 26.1.2011 kaprařina - revíry, cestování

Ještě nikdy jsem se nedostal s žádnou rybou přes 10 kg na svazovce

A) Už jsem to štěstí měl 52%

B) Zatím jsem stále v očekávání 39%

C) Už jsem to vzdal vemu za vděk vším co se poštěstí 9%

Od 26.1.2011 hlasovalo 267 čtenářů.

Nkakr - Profil | St 26.1.2011 16:38:59

agig >>
V pohodě, každý se někdy upíše.

Bohužel se vždy vyskytne "hrdina", který musí vulgárním způsobem napadat.......

    Nagig - Profil | St 26.1.2011 16:28:29

    kakr >> ahoj jestli jsem to opravdu napsal jednou s y a po druhý i tak to je moje blbost měl jsem si to líp přečíst než jsem to poslal to je fakt tak za to se omlouvám ;-);-);-) díky za opravu ;-);-);-)

      NIza - Profil | St 26.1.2011 16:27:57

      Nick Nash >> Pravdu díš. ČTĚTE VŠICHNI!!! PŘEKAPROVÁNO!!!

        NIza - Profil | St 26.1.2011 16:26:52

        Suly >> meleme a meleme pořád to stejné. Nejsem kapří milovník a zatím nemám důvod to měnit. Jen mi vadí když si někdo hraje na mega sportovce a kprům dává svatozář a pak náhodou chytí na koule něco jinýho tak tomu dá slušně za uši a sežere to, protože to nebyl jeho milovaný KAPR.

          NNick Nash - Profil | St 26.1.2011 16:26:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          agig - >> Zarybneni je velice slusne, ale masari nam nedovoli si potezkat nejakeho vetsiho kapra. jinak je tu prekaprovao, ale bohuzel se sadi kategorie 2. no co.. aspon si clovek dobre zachyta :)

            NMára85 - Profil | St 26.1.2011 16:20:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            agig - >> Ahoj. Tady k tomu tematu psal moc pekny clanek Jarda Kratena ohledne jednoho pisniku nedaleko Pardubic. Voda to byla primo famozni, uzivna a kapri opravdu radne vypaseni. Pak si zacalo par starych dedku stezovat ze nemaji 300kg kapru za rok a ze je to hruza.... Tak svaz nelenil a aby jim vyhovel zasipal tuto vodu nadmernym mnozstvim malych kapru coz melo za nasledek nejen naprostou devastaci ekosystemu (vodni rostlin...) ale i ztratu vahy vetsich ryb ktere se nedostaly prez ty mensi ke sve prirozene potrave. Bohuzel je to smutne ale je to tak

              Nagig - Profil | St 26.1.2011 16:18:08

              hraji >> velice zajímaví názor ten klid chápu jináč né ;-);-);-)

                Nhona1 - Profil | St 26.1.2011 16:17:28

                Gandy >> Tak to je jasný že to můžou být chemikálie, ten rybník je uprostřed polí, ono tam ale bývávalo hrozný množství velikejch amurů do 20 Kg a když to někdo v těch dobách omylem zapřáhl tak to mezi těmi rákosy upálil, ty amuři tam prostě byli jako prasata v žitě, bohužel zhruba 10 let spátky (to už pamatuju) to tam všechno pomřelo, doopravdy hrozný množství velkejch amurů tam tehdy leklo. To už tam ale skoro žádný rákosí ve vodě nebylo. Jestli to vyžrali amuři nebo zničili chemikálie se už můžeme jenom dohadovat :-)

                  NIvo - Profil | St 26.1.2011 16:12:30

                  Poušťák >> no jo - co taky - když hnojit a zalejvat to nejde ...:-)))

                    NKocháč - Profil | St 26.1.2011 16:09:06

                    Gandy >> no tak ty seš hodně hluboko v lese :o)

                      NPoušťák - Profil | St 26.1.2011 16:09:05

                      Ivo >> to je snad jedno,hlavně že rostou.)))))

                        NGandy - Profil | St 26.1.2011 16:08:41

                        pepa-č >> :-)))))))))))))))))

                          NIvo - Profil | St 26.1.2011 16:07:49

                          pepa-č >> doufám, že NE moje písničky...:-))))))))))))))

                            NIvo - Profil | St 26.1.2011 16:06:50

                            Jaký si to uděláš, takový to máš ...:-))

                              Npepa-č - Profil | St 26.1.2011 16:06:23

                              Gandy >> na soukromácích jim pouští muziku do ucha - proto tak rostou. Pláničkova metoda.

                                NGandy - Profil | St 26.1.2011 16:05:16

                                Je málo CARPů v českých, moravských a slezských vodách a ke všemu jsou sakra malý. Naštěstí velké dokázali v rekordně krátkých časech vyprodukovat soukromníci.

                                  NPoušťák - Profil | St 26.1.2011 16:00:13

                                  jsem krajně nespokojen a nasazoval bich je kapři,duháci a jeseteri.

                                    Nagig - Profil | St 26.1.2011 15:59:02

                                    match-oun >> no do jisté míry máš pravdu ale myslím že s ostatními druhy to nebude o moc lepší né;-);-)

                                      NDiegoGSX-R - Profil | St 26.1.2011 15:58:44

                                      Kdybyste si ty kapry 10+ nevyrabovali a nerozprodali do sportovních revírů tak by jich tu možná bylo dost

                                        Nmi-ku - Profil | St 26.1.2011 15:58:09

                                        neprduch >> by to chtělo založit speciální otázku o prznění češtiny na MRKu...já bych dostal hned červenou kartu, páč se wůbec ale vůbec nepokouším o formu, ale o obsah zdělení, kterým zde plkám...v obchodním dopise se budu snažit více...ale zde je te jen písemná konverzace, která byť ne zcela gramaticky správná má pouze evokovat fonetiku...

                                        tekže mě je buřt, zda to je či není češtinářsky správně, mě zajímá co jsem se dozvěděl....