Rozdil - feeder × telefeeder

Dobry den, chtel bych se zeptat, jaky je rozdil mezi klasickym feedrem a telefeederem? Chtel bych si koupit nejake feedry a nevim, jestli zvolit klasicky feeder, nebo telefeeder. Bojim se, ze kdyz si koupim telefeeder, ze ta cast, ktera se sklada je mnohem tvrdsi nez u normalniho feedru a spicka bude nesmyslne zahnuta a prut nebude tvorit parabolu. Jestli nekdo ma s telefeedrem zkusenosti, tak sem s nimi. Za vsechny odpovedi predem moc dekuji. Uvitam i navrh na feeder, ktery mi doporucite. A fotky se taky samozrejme hodi... :)
Autor diskuse: kopik - Profil , 23.1.2011 feeder - náčiní, doplňky

Donrybarios - Profil | Po 24.1.2022 18:08:30

Dýdý >> Prostě jsem to neunesl :DD Ale třeba už se ten ČJ doučil za ty roky :)

    Dýdý - Profil | Po 24.1.2022 17:41:17

    Donrybarios >> Nic ve zlém ale po 11 letech?

      Donrybarios - Profil | Po 24.1.2022 17:14:22

      karkos >> co se naučit česky a pak přispívat svými moudry??

        Enšpígl - Profil | Ne 30.1.2011 17:01:43

        kadlan >> blbost, říční možná, ale stojákový lenoch ne :-) to i říční 70 bojuje více. Fotku mám, ale je s ním focený tata z důvodu že je práci s elektronikou negramotný, tak jsem musel fotit já. Než by se táta zmátořil na přiblížení a vyfocení, tak bych rybu neudržel. důkaz feederu máte v podobě fídrvidličky co je dole na fotce. že je kapr můj mi můžete věřit, přesto jsem připraven na rýpání.. Omluvte kvalitu, foceno mobilem, foták nebyl

          jarda8 - Profil | So 29.1.2011 10:56:14

          Enšpígl >> a máš fotku alespon

            jarda8 - Profil | So 29.1.2011 10:55:31

            Henkel >> Jo věřim ale mě vyhovuje

              Venca888 - Profil | So 29.1.2011 10:21:36

              Enšpígl >> pokud ano, gratuluju... ale přesto - máš foto?

                Henkel - Profil | So 29.1.2011 9:41:20

                jarda8 >> Catanu CX v mediu mám, akorát ne ten multi feeder. Je to dost žvejkavý, za ty prachy se dá sehnat zajímavější prut. Teď jsem kupoval Aexeon od Awashimy MH a akce je mnohem rychlejší

                  cresissub - Profil | So 29.1.2011 9:15:34

                  mám osobně na dělené feedery od firmy Browning a musím říct že jediná jejich vada je neskladnost.Ale osobně bych radši zvolil už jenom že do jisté míry se při výrobě dá regulovat tvrdost.Ovšem u teleskopických prutů je známo že čím víc oček tím tvrdší a taky je velké riziko že se do zasouvacích spojů dostane písek a vážně poškodí obě dvě části.

                    kadlan - Profil | Pá 28.1.2011 17:07:55

                    Enšpígl >> Hochu 104cm,tomu sám nevěříš.Vždyt by tě stáhl do vody.

                      Enšpígl - Profil | Pá 28.1.2011 13:51:48

                      Venca888 >> jednou na fídrděličku kapra 104 cm

                        Venca888 - Profil | Čt 27.1.2011 22:43:19

                        Enšpígl >> kolikrat jsi tahal na feeder-delicku a telefeeder kapra 80? :-)

                          danasos - Profil | Čt 27.1.2011 22:38:12

                          oskus >> Nevím jestli jste si to přečetl správně. To byla ironie s tou cenou.

                            Enšpígl - Profil | Čt 27.1.2011 22:37:49

                            danasos >> já převážně průměrné kapříky, větší cejny, větší karasy a rád bych i lína

                              danasos - Profil | Čt 27.1.2011 22:35:47

                              Enšpígl >> Tak to asi jo. Me stacilo kdyz sem jednou na obyc teleskop2.4m tahal kapra 50cm. Jinak já chytám jen malé ryby plotice líny menší kapry....

                                oskus - Profil | Čt 27.1.2011 22:35:21

                                danasos >> tak to pochybuji jinak by jsi nenapsal že jsou stejné.Končím nevíš o čem mluvíš.Čus bus.A věř tomu ,že jsou dobré proutky i v nižší cenové kategorii než uvádíš

                                  kadlan - Profil | Čt 27.1.2011 22:35:19

                                  danasos >> Taky co jinýho by se snima dalo dělat co?

                                    danasos - Profil | Čt 27.1.2011 22:33:09

                                    oskus >> Kdybych je jen držel tak sem nebudu radši ani psát. Držel chytal a tahal ryby nic víc jsem s tema prutama nedelal.

                                      Enšpígl - Profil | Čt 27.1.2011 22:33:01

                                      danasos >> já teda rozdíl mezi teleskopem a děličkou cítím dost, ale někdy to pocítíš až při zdolávání. třeba když zdoláváš např.80 cm kapra, tak u teleskopu máš pocit, že za chvilku praskne a tady jeho hranice, ale u děličky cítíš ještě rezervu.

                                        danasos - Profil | Čt 27.1.2011 22:31:46

                                        kadlan >> Tak je to možné ale nevím no:).Říkám jen svouou zkušenost.