- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Už jsem muškař?
Ahoj.Zajímal by mě názor rybářů o tom,kdy člověk může o sobě říct,že se stal dobrým muškařem?Neptám se proto,abych věděl kdy to o sobe můžu začít říkat(to se nikdy nestane),jen by mě zajímalo co si o tom kdo myslí.Díky za odpovědi
Autor diskuse: Mičudla - Profil , 13.1.2011 muškaření - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NXAXAP - Profil | Pá 14.1.2011 10:25:20
Baron 007 MC >> no jasan! ale je potřeba pracovat i se sebereflexí na druhé straně spektra, tedy např: "Můj kokot is the best one, pussy!"
NLe Big Mac - Profil | Pá 14.1.2011 10:25:05
XAXAP >> Hele, když neumíš některá vztažná zájmena, proč nepoužiješ místo chybného "jež" "kteří"? Můžeš si u mě zaplatit kurs češtiny.
NBaron 007 MC - Profil | Pá 14.1.2011 10:23:22
XAXAP >> Sebereflexe, to jako jako reknu si "To jsem ale kokot"?
NXAXAP - Profil | Pá 14.1.2011 10:17:47
drda >> jen k tomuhle tvému příspěvku Čt 13.1.2011 20:29:44
Ani poztivní část sebereflexe není špatná. Pokud má podporovat dynamiku, musí reflektovat základní matrix: cíl - hodnocení - další postup (event. i změna cíle)
špatně je: cíl - změna cíle - hodnocení ... i když i o tom se dá polemizovat :-)
lidé, jež odmítají sebereflexi (jakoukoliv) mají větší či menší problémy v dnešní realitě, z toho pak plynoucí větší či menší nezvládané frustrace
Ani poztivní část sebereflexe není špatná. Pokud má podporovat dynamiku, musí reflektovat základní matrix: cíl - hodnocení - další postup (event. i změna cíle)
špatně je: cíl - změna cíle - hodnocení ... i když i o tom se dá polemizovat :-)
lidé, jež odmítají sebereflexi (jakoukoliv) mají větší či menší problémy v dnešní realitě, z toho pak plynoucí větší či menší nezvládané frustrace
NBrožeděj - Profil | Pá 14.1.2011 9:03:45
Mičudla - >> dokud nemáš auru 100+, tak nemůžeš být muškař
NŘízek 29,76 - Profil | Pá 14.1.2011 8:57:39
Baron 007 MC >> já sem to taky o sobě nikdy netvrdil:-)
NBaron 007 MC - Profil | Pá 14.1.2011 6:56:29
Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 13.1.2011 23:36:51 >> Tak ty rozhodne nejsi muskar. Ty si magor co jezdi na dead-fish-caddis river.
NŘízek 29,76 - Profil | Čt 13.1.2011 23:36:51
mildas - Quinn >> hmm, sem tam mas vynikajicí zachvaty hluboke filozofie, kdo by to byl do Tebe řekl.
Nmildas - Quinn - Profil | Čt 13.1.2011 23:16:04
Někdo je muškařem byť třebas ještě neměl lajnu v ruce a někdo na mouchy píchne celou řeku a nebude muškařem nikdy.
NjindraŠ - Profil | Čt 13.1.2011 23:09:25
ZN >> No nechtěl jsem to napsat tak naplno,brát mu iluze .-)
Nu.x.a. - Profil | Čt 13.1.2011 22:59:25
známej kolega říká že správný muškař musí chytit na trojnávazec P.D , P.O a Li Podhhorního najednou,je jedno jak za sebou půjdou či velikosti, pak se z muškaře stává muškař opravdový!
NjindraŠ - Profil | Čt 13.1.2011 22:58:35
Občas se to tak vyvine.Človek si myslí,že je gigant a přitom je ..........Mičudla :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
SoNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53137
SoNPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










