Rapala Shad Rap shalow runner 08

Ahoj. Nemáte někdo tuhle rapalu? Zajímali by mě zkušenosti, a případně fotky úlovku.
Díky
Autor diskuse: kuba5 - Profil , 28.12.2010 dravci - náčiní, doplňky

NSethy - Profil | Út 4.1.2011 19:37:11

A je po otázce :(

    Nlibryb - Profil | Út 4.1.2011 19:30:36

    Carchy >> Von to nevydrží a za chvíli se vrátí.

      Nkratiknot - Profil | Út 4.1.2011 19:30:00

      Carchy >> neboj se... nemá na to... :-)

        NCarchy - Profil | Út 4.1.2011 19:28:55

        A je to.......a kluk se smazal.

        Hlavně aby teď neudělal nějakou pítchovinu....

        :o)

          Nvit - Profil | Út 4.1.2011 19:27:35

          afjee >> Sakra to si nemusel psát on si tu přezdívku fakt smazal... Chjo a já se tak bavil

            NFlying trout - Profil | Út 4.1.2011 19:25:44

            afjee >> myslim, že tohle nepobere .. ale jestli jo, budu ho mít za hrdinu, hlavně at se nevrací do téhle diskuze :)
            (náhodou sem se fakt pobavil, má talent) Vykašli se na ryby a jdi do kabaretu :D

              Nprivlacforever - Profil | Út 4.1.2011 19:25:34

              ok mažu ,

                NSethy - Profil | Út 4.1.2011 19:23:53

                libryb >> :-D

                  Nlibryb - Profil | Út 4.1.2011 19:22:12

                  afjee >> To je beznadějný, toho hned poznáme!

                    Nafjee - Profil | Út 4.1.2011 19:20:30

                    privlacforever >> Prosím smaž si registraci, vysyp si kýbl popelu na hlavu a zaregistruj se pod novou přezdívkou. Chovej se normálně a snaž se trošku maskovat, že jsi, kdo jsi.

                      Nkratiknot - Profil | Út 4.1.2011 19:19:56

                      hele to že mě znáš, neznamená že sem vždy s tebou!!!

                        Nprivlacforever - Profil | Út 4.1.2011 19:18:55

                        kratiknot >> jo souhlasim s kratiknotem .... nemam důvod

                          Nkratiknot - Profil | Út 4.1.2011 19:18:20

                          si jí před hodinou koupil... :-D

                            NCarchy - Profil | Út 4.1.2011 19:17:42

                            privlacforever >> Roztrhej povolenku......dělej !!!

                              Nprivlacforever - Profil | Út 4.1.2011 19:17:02

                              yzzak >> vylišt si..

                                Nyzzak - Profil | Út 4.1.2011 19:16:21

                                privlacforever >> Už drž radši hubu akorát zasíráš otázku, která by mě zajímala

                                  Nprivlacforever - Profil | Út 4.1.2011 19:15:13

                                  Byla to spojená lež tam s těmi 2 sumci :-D

                                    NVapi - Profil | Út 4.1.2011 19:14:20

                                    Sethy >> No ty woe :-D To je borec :-D

                                      Nprivlacforever - Profil | Út 4.1.2011 19:14:16

                                      libryb >> to víš no, to nás na baletním kroužku učej a ty radši nesprejuj zvířátka ...

                                        NSethy - Profil | Út 4.1.2011 19:13:31

                                        libryb >> a jo tak.