Notoš - Profil | So 11.2.2012 20:44:16
..po roce vláčky s tímto voblerem (nic jsem na něj nechytil), jsem se rozhodl, že ti ho prodám za 3 kila...
Nlibryb - Profil | Čt 6.1.2011 13:48:11
P!F >> Ten je dobrej!
NBuBu99 - Profil | Čt 6.1.2011 7:32:38
privlacforever1 >> já ti něco řeknu ,ty jsi opravdu beznadějnej a nenapravitelnej že otec radši tenkrát nešel do kina .....,,
řezat řezat a zase řezat
NMikšík- jen jednou - Profil | St 5.1.2011 23:32:26
To jsem teda ještě neviděl
obvykle když někdo zruší registraci, tak je tu hned zpátky pod jiným nickem, aby ho nikdo nepoznal
ale aby člověk zrušil registraci a vzápětí ji založil se stejným nickem, na to už musí být fakt blbej
Nafjee - Profil | St 5.1.2011 23:29:29
karel/ >> hihi :))
Nkarel/ - Profil | St 5.1.2011 23:24:12
afjee >> No co. Chytá kapry, asi snědl moc kuliček boilisu...:-)))
Nafjee - Profil | St 5.1.2011 23:20:55
karel/ >> No hlavně jeho nick se moc nezměnil, jsem myslel, že bude aspoň trošku chytřejší a bude to trošku maskovat. Ale blbost asi nezakreje :o)))
Nkarel/ - Profil | St 5.1.2011 23:18:37
afjee >> To já vím a myslíš, že je to lepší....Řekl bych, že zase nevykročil tou správnou nohou..:-))
NVapi - Profil | St 5.1.2011 23:13:55
afjee >> Tak tohle je už fakt moc, on si založil zase tu samou přezdívku, ten snad chodí na zvlášťní školu ale jestly vůbec, jinak už to fakt neni možný :-D :-D
Nafjee - Profil | St 5.1.2011 23:07:55
karel/ >> Počkej. Tu si zrušil včera a dneska založil novou :))
Nkarel/ - Profil | St 5.1.2011 23:06:50
privlacforever1 >> Hele kolego, jestli ti mohu poradit. Zruš registraci a zkus to znovu....Takhle to daleko nedotáhneš.
Nu.x.a. - Profil | St 5.1.2011 23:00:14
hadr kapr fakr boy >> zápis odstraněn
NFlying trout - Profil | St 5.1.2011 22:42:21
privlacforever1 >> podle mě to opravdu není třecí vyrážka, kapra tmavé barvy chytíš celoročně, celý rok ve tření neni. Spíš bych uvažoval o tom, zdali ten kapr nemá černé svědomí, jak trápí nás rybáře na břehu ... a tím celý zčerná! :)
Nkarel/ - Profil | St 5.1.2011 16:27:02
libryb >> To jo..:-))
Nkratiknot - Profil | St 5.1.2011 16:25:56
lituju jejich zaměstnance... :-D
Nlibryb - Profil | St 5.1.2011 16:13:11
karel/ >> Těm bude stačit poslat odkaz na tuto diskusi.
NP!F - Profil | St 5.1.2011 15:28:07
privlacforever1 >> komu niet rady, tomu niet pomoci.
Nprivlacforever1 - Profil | St 5.1.2011 15:14:32
ale nas**t... co je to ponaučení? te neni v mim slovníku...
NP!F - Profil | St 5.1.2011 15:14:00
Staci sa pozriet do toho noveho profilu a je jasne ze mu neslo nic... Nejak mam pocit ze z niektorych materialov sa bic upliest neda...
NBacon - Profil | St 5.1.2011 15:11:54
libryb >> Asi boužel ne ..dáme mu šanci uvidíme čím překvapí...
Nlibryb - Profil | St 5.1.2011 15:08:10
Bacon >> No, nevím, nevím?
NKaso - Profil | St 5.1.2011 15:07:08
privlacforever1 >> A ptal si se aj pana Lórence?
NBacon - Profil | St 5.1.2011 15:06:24
libryb >> Ted jestli si z toho vzal náké ponaučení:)
Nlibryb - Profil | St 5.1.2011 15:03:41
Vždyť jsem to říkal, moc dlouho nevydržel!
Nprivlacforever1 - Profil | St 5.1.2011 15:01:56
ty devadásátky chcem jebat a kapr má třecí vyrážku a barvu mění!!! ptal sem se předsedy MO Rakovník MIroslava Matouška a ten mi to potvrdil...
NP!F - Profil | St 5.1.2011 14:14:41
Sethy >> keby len sumce, vacsina slovakov co poznam chyta na pruty 3m a niektori este dlhsie, co vy s tymi dvasedemdesiatkami chcete :D
NSethy - Profil | St 5.1.2011 12:45:14
poldeci >> tak Vy je máte zas delší (ty sumce).
Npoldeci - Profil | St 5.1.2011 12:42:03
Sethy >> kua vo všetkom musíte byť pred nami
NSethy - Profil | St 5.1.2011 12:40:53
poldeci >> a nejen to. No máte co dohánět :)))
Npoldeci - Profil | St 5.1.2011 12:33:36
Sethy >> to lebo vaše žerú bábovky
NSethy - Profil | St 5.1.2011 12:26:51
kebator >> se nedivte sumce slovenský je hubenější než sumec český :)
Nkebator - Profil | St 5.1.2011 12:25:16
Sethy >> no ja som drapol 96 cm a mal 6 Kg
NSethy - Profil | St 5.1.2011 10:55:13
Kaso >> já ne, protože to ide po hladině.
NKaso - Profil | St 5.1.2011 10:37:59
Hosi ešte mi prezradte ako s tým chytáte na stojáku,šak to ide po hladine.
NSethy - Profil | St 5.1.2011 9:10:31
P!F >> to fakt. 10cm rozdil, ale váha stejná.
NP!F - Profil | St 5.1.2011 0:34:13
Sethy >> to fakt 88 a 6 kilo? Budem musiet ovazit aj ja, ci su sakra u vas tucnejsie alebo ja ich podcenujem, celkom dost som bol presvedceny ze maju menej.
NP!F - Profil | St 5.1.2011 0:32:45
afjee >> ja neviem, co som chytil sumce okolo metra tak som im tipoval tak 4-5kg. Je pravda ze som ich nevazil, nikdy ma to priamo nezaujimalo, pre mna je podstatna miera dlzka. Taky zdravy zensky pristup :D Ale je pravda ze henten co ho mas na fotke vyzera celkom obezny, urcite by som sa nehadal. Ide mi hlavne o to ze tie sumceky do metra su naozaj vsetky anorekticke, to ze ma bachor natlaceny vodou neratam, stuka pri rovnakej dlzke je podstatne tazsia a ked ma meter tak tych 7kg je tak akurat. Aspon tie co som vytiahol ja a vazil este kedysi mali max 8.5kg a ta mala cez meter celkom.
NMikšík- jen jednou - Profil | Út 4.1.2011 23:56:52
Marek_R >> anthrax - 4.1.2011 23:31:53 >> neboj, za chvíli je tu zas pod jiným nickem :)
Nanthrax - Profil | Út 4.1.2011 23:31:53
Takéto diskusie by mali mať prívlastok "na zasmiatie" škoda že zrušil registráciu,bol tak nádejný :)
Nafjee - Profil | Út 4.1.2011 22:45:39
P!F >> Já jsem chytl 112ku a tipoval jsem ho minimálně na 11,12Kg, ještě v době tření. Možná měl i víc.
NSethy - Profil | Út 4.1.2011 22:40:55
P!F >> 7 kilo u metru se ještě dá věřit. Ale jsou tam i taci co mají téměř 10kg :-D
Btw. Poslední dva sumci co jsem bral měli 88cm 6kg a 98cm 6kg. Ale co já vím možná mám blbou váhu - ale rapala to není :-D
Nafjee - Profil | Út 4.1.2011 22:35:05
P!F >> Já trofeje tady na mrku raději nesleduju.
NP!F - Profil | Út 4.1.2011 22:28:55
afjee >> kurnik tie sumce su divocina, v trofejach som teraz objavil dalsieho co ma 1m a 7 a pol kila...
NP!F - Profil | Út 4.1.2011 22:00:58
afjee >> tak dufajme, pokial nie, mas na svedomi prutko sa rozvijajuceho reprezentanta v privlaci!
Nafjee - Profil | Út 4.1.2011 21:46:47
P!F >> Snad ne, on se cobydup vrátí.
NP!F - Profil | Út 4.1.2011 21:42:30
afjee >> pojdes do pekla!
Nafjee - Profil | Út 4.1.2011 21:31:14
Omlouvám se všem zdejším písálkům, jestli jsem jim zkazil dlouhé zimní večery na MRKu :o))
Nkarel/ - Profil | Út 4.1.2011 19:42:47
kratiknot >> To jo,dole vidím nějaký černý kapry a to se mi moc číst nechce....Ale co zkusím to.:-))
Nkratiknot - Profil | Út 4.1.2011 19:39:18
karel/ >> si počteš stejně... :-D
Nkarel/ - Profil | Út 4.1.2011 19:38:32
Jsem si myslel jak si tady počtu o Shad rapech a ono ho.no...:-)
NSethy - Profil | Út 4.1.2011 19:37:11
A je po otázce :(
Nlibryb - Profil | Út 4.1.2011 19:30:36
Carchy >> Von to nevydrží a za chvíli se vrátí.
Nkratiknot - Profil | Út 4.1.2011 19:30:00
Carchy >> neboj se... nemá na to... :-)
NCarchy - Profil | Út 4.1.2011 19:28:55
A je to.......a kluk se smazal.
Hlavně aby teď neudělal nějakou pítchovinu....
:o)
Nvit - Profil | Út 4.1.2011 19:27:35
afjee >> Sakra to si nemusel psát on si tu přezdívku fakt smazal... Chjo a já se tak bavil
NFlying trout - Profil | Út 4.1.2011 19:25:44
afjee >> myslim, že tohle nepobere .. ale jestli jo, budu ho mít za hrdinu, hlavně at se nevrací do téhle diskuze :)
(náhodou sem se fakt pobavil, má talent) Vykašli se na ryby a jdi do kabaretu :D
Nlibryb - Profil | Út 4.1.2011 19:22:12
afjee >> To je beznadějný, toho hned poznáme!
Nafjee - Profil | Út 4.1.2011 19:20:30
privlacforever >> Prosím smaž si registraci, vysyp si kýbl popelu na hlavu a zaregistruj se pod novou přezdívkou. Chovej se normálně a snaž se trošku maskovat, že jsi, kdo jsi.
Nkratiknot - Profil | Út 4.1.2011 19:19:56
hele to že mě znáš, neznamená že sem vždy s tebou!!!
Nprivlacforever - Profil | Út 4.1.2011 19:18:55
kratiknot >> jo souhlasim s kratiknotem .... nemam důvod
Nkratiknot - Profil | Út 4.1.2011 19:18:20
si jí před hodinou koupil... :-D
NCarchy - Profil | Út 4.1.2011 19:17:42
privlacforever >> Roztrhej povolenku......dělej !!!
Nyzzak - Profil | Út 4.1.2011 19:16:21
privlacforever >> Už drž radši hubu akorát zasíráš otázku, která by mě zajímala
NVapi - Profil | Út 4.1.2011 19:14:20
Sethy >> No ty woe :-D To je borec :-D
Nprivlacforever - Profil | Út 4.1.2011 19:14:16
libryb >> to víš no, to nás na baletním kroužku učej a ty radši nesprejuj zvířátka ...
NSethy - Profil | Út 4.1.2011 19:13:31
libryb >> a jo tak.