- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Srst z jelena, srnce nebo srny
Zdravím všechny příznivce muškařiny a rybařiny vůbec. Mám dotaz. Jak naložit se staženou kůží ? Vyčinit - jak a čím nejlépe ? Beru všechny názory. Dík moc. REDTAG 34
Autor diskuse: REDTAG 34 - Profil , 26.12.2010 muškaření - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NPísek - Profil | So 1.1.2011 14:21:28
REDTAG 34 >> strpení,fotky stále nelze tady,ani jinde odeslat-ostatním také
ne.zkoušíme co se dá-asi novoroční nemoc:-)))
ne.zkoušíme co se dá-asi novoroční nemoc:-)))
NPísek - Profil | So 1.1.2011 13:29:32
u.x.a. - ® [Poslat soukromou zprávu.] St 29.12.2010
Písek >> co vážete s kance?
ani tady bohužel nejde vložit fotka, přiložím později až se situace zlepší
Písek >> co vážete s kance?
ani tady bohužel nejde vložit fotka, přiložím později až se situace zlepší
NPísek - Profil | Pá 31.12.2010 23:33:00
Pike >> pravidlem už ta velkopomoc nebude,aspoň se budu snažit:-) pomoct to ano,sám znám,když pomůže někdo,koho vůbec neznám a má větší radost než já,že pomohl,je to málokdy,ale ještě je.bohu dík .
NPike - Profil | Pá 31.12.2010 23:25:00
Písek >> No, narážím na ty koroptve a pak to odmítnutí rady. Tohle by se stávat nemělo. No, taky věřím, že to není pravidlem.
NPísek - Profil | Pá 31.12.2010 23:21:36
Pike >> myslíš,Každý dobrý skutek má být po zásluze potresán? To snad tak daleko nedojde,ale jednou mi to přišlo nějak líto,jestli narážíš na tu fotku.Zlom....:-)
NPísek - Profil | Pá 31.12.2010 23:18:45
Mates PB >> můžu Ti poslat jeho adresu? Dej tam rozumné věci,které můžeš postrádat,se mnou to pohne a velmi dobrá vazačka bude mít z čeho motat.Jak o slepičce a kohoutkovi,všichni spokojení.Tak to má být.
NPike - Profil | Pá 31.12.2010 23:16:55
Písek >> Nebylo to mířeno na tebe. A ne nadarmo se říká, pro dobrotu na žebrotu.
NPísek - Profil | Pá 31.12.2010 23:15:19
Pike >> dělám to jako malého koníčka,zaplať pánbůh,nemusím si v důchodě přivydělávat prodejem chlupů:-)
NMates PB - Profil | Pá 31.12.2010 23:13:40
Písek >> Tak počkej a přibalíš mu, ostatně jsem avízoval, že jsem připraven jemu něco poslat. Vím co se mu stalo.
NPísek - Profil | Pá 31.12.2010 23:11:33
Mates PB >> já jezevce nepotřebuji,to jsme si nerozuměli,je to pro Stopaře,jemu voda odplavila víc než matroš.já mu pošlu první poštou co budu moct a v tomhle případě snad
budu moct hodně:-)
budu moct hodně:-)
NPísek - Profil | Pá 31.12.2010 23:07:09
Mates PB >> blbé téma na konec roku,rozumím,proto to chci omezit pro užší kruh
(kam náhodou patříš:-) zásobování v malém,nechtěl bych se tím zabývat ve velkém ,ono se to hodně rozrostlo což není můj zájem
(kam náhodou patříš:-) zásobování v malém,nechtěl bych se tím zabývat ve velkém ,ono se to hodně rozrostlo což není můj zájem
NPike - Profil | Pá 31.12.2010 23:03:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
A já to říkám už dlouho. Když je koniček i business, je to fajn, ale mnohem víc fajn je, když je koníček jen koníček.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
SoNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53137
SoNPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17












