- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Máte "básnické střevo" ?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
Ivo - Profil | St 22.12.2010 13:12:32
Ivo - Profil | St 22.12.2010 11:51:21
Myslím, že vím, co bys mu měl zahrát.
A nemyslím - žo to jsou jen fráze.
http://www.youtube.com/watch?v=QnHA6fLYbJc
pavel68 - Profil | Út 21.12.2010 21:30:01
Doprdelepráce. - přeoral bych zeměkouli jak hovno - jenom vědět, že mu pomůžu.bude na tu kurvu zubatou sám, ale myslím na něj ....
A hledám co bych mu zahrál kurva - víc nemám...............
Nech to plavat ....
http://www.youtube.com/watch?v=grSMNDZ_C4A&feature=related
Poušťák - Profil | Út 21.12.2010 21:08:57
pavel68 - Profil | Út 21.12.2010 20:35:25
A já pro něj teď nemůžu udělat víc, než se zastavit a zamyslet a ta bezmoc mne sere - táta mi umřel v rukouch a znali se ..
Ale děkuji bo jsi pochopil ....
pavel68 - Profil | Út 21.12.2010 20:22:11
Hledám pecku co mi hrával - Šorty a Džou, nebo Prázdná sedla na dvou koních a furt ji nemůžu najít - mám ji jako z praku.Tušíš sever ? Rád bych aby mi to tu hrálo a na Bohouška se napijeme - je to férovej kluk co nestojí na každým rohu.
vahaj - Profil | Út 21.12.2010 20:16:13
pavel68 - Profil | Út 21.12.2010 20:02:27
Děkuju moc.
http://www.youtube.com/watch?v=SlzojUqvmCQ
Ivo - Profil | Út 21.12.2010 19:58:32
Vánoční shon
Tak je tu on ten vánoční shon
Rolniček tón ho doprovodí
Ať všeho je dost a v krku kost
Nikoho z vás ať nerozhodí
Zas je tu ten slavnostní den
Dáváme dárky pod jehličí
Jak bráchu znám tak rybářskej krám
Do jedný krabice narafičí
Rf:
Jednou v roce na vánoce nesmí se všechno tak vážně brát
Děda nám řek jak strašně se lek když kapr mu ploutví nafackoval
Všechno se smí a je dovolený sem tam i řízky připalovat
Dětem je fuk že pálí se tuk touží už dárky rozbalovat
Na okno ťuk tak teď ani muk
Ježíšek přiletěl nadělit nám
pozdravil nás měl zastřený hlas
Povídá já se snad ulítám
Každýmu dal to co si přál
Tátovi pyžamo s bačkorama
Mamince klíče zabalený
To auto si pak musí koupit sama
Jednou v roce na vánoce .....
Nový text pro Mmaxim turbulenc..:-)))
vahaj - Profil | Út 21.12.2010 18:52:40
„Kdy už přijde Ježíšek?“
otravuji manželku.
Na dopisy pro něj
vypsal jsem už pastelku.
Chtěl bych od něj prut
bačkory a pyžamo.
Doufám, že ty dopisy
nepíšu mu nadarmo.
Celý rok se chovám mravně
pomáhám i s nádobím.
Myslím si, že je to správně
nikde se s tím nechlubím.
Přeji hezké Vánoce
všem kolegům z MRKu,
hodně štěstí, pohody
a žádnou kost v krku.
pavel68 - Profil | Út 21.12.2010 18:08:11
A chodím si pro TO neomylně ...
A f klidu - mám slabší chvilky poslední dobou, ale já to přežvejkám o)
A teď si jdu pustit sám sebe bo mám "tvůrčí" částečně s morální kočkou a potřebuju pochytat chybky f těch bendech a splašenosti, struny jsem vyměnil na fšech třech kočkách a hlavně mám mozoly na nesprávných místech.
Tak to rozejmu ale netuším, jestli to rozjímání k něčemu bude o)))
Kde to žije - všechna témata
17:33Staré Česke rybářské vybavení 391
16:04Poradna: Sumcařina 2570
15:47Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41Rybáři vs ochránci přirody 42
15:28ATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
15:23Změna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21Kurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20Výber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06Labe fishing store 14
10:01Jakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeHlídač slev eshopů 750
NePivo- craft beer 691
NeDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NePolsko, okolí Dunajce 5
NeŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










