BVV 2011

Vážení rybáři, chci se zeptat, máte už někdo info kdy začíná veletrh v Brně, díky za info...
Autor diskuse: bizonn - Profil , 13.12.2010 kaprařina - ostatní

bobina - Profil | Po 13.12.2010 17:26:38

NeBeroun alias Qwerty81

přesně položená otázka........................,rád bych taky věděl odpověď

    NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 13.12.2010 16:17:29

    bude tam něco závratného, nebo to bude jen taková hromada prodejechtivých stánkařů jako letos? :-)

      Zajda - Profil | Po 13.12.2010 16:02:48

      smradzjzd >> Tak si to prohoď, rád bych tě poznal osobně...

        Pavouk‌ - Profil | Po 13.12.2010 15:30:38

        hraji >> ja tam nepujdu protoze neuvidim nic zajimaveho co bych si mohl koupit... a zbytek mam :)

          hraji - Profil | Po 13.12.2010 15:25:09

          Pavouk‌ >> neboj, prozradím. Ale M na výstavě nebude, není důvod tam chodit. Leda bych toužil po JV

            Pavouk‌ - Profil | Po 13.12.2010 15:23:31

            hraji >> to se jeden ma :)

              Juraj - Profil | Po 13.12.2010 15:23:20

              Po letošní tragédii (jak jinak to nazvat?) se mi moc nechce. Ale má to prý být zase v samostatném pavilónu tak to třeba přehodnotím. Uvidíme.

                čakin - Profil | Po 13.12.2010 15:21:09

                hraji >> ok, je mi to jasný :-))

                  GRUPA - Profil | Po 13.12.2010 15:19:32

                  bizonn - >> Já půjdu určitě, pokud mi to nepřekazí něco opravdu zásadního. Většinou chodím hned první den a pocourám si. Omrknu věci co neznám a něco si i osahám, uvidím lidi co neznám, ty co vidím opradu nerad a možná i někoho, koho uvidím rád..:-)))
                  Počasí bude taky důležité, řešit BVV, nebo jarní výpravu bych nechtěl, protože bych asi o jedno přišel..:-((
                  Je pravda, že kdo má kšiltovku dostane u stánku MRK-u i něco ostřejšího??? :-)))
                  Ať ti to hrrčííí.......

                    smradzjzd - Profil | Po 13.12.2010 15:18:57

                    Zajda >> taky bych jel nejraděj ve čtvrtek, ale sem objednaný u zubaře

                      hraji - Profil | Po 13.12.2010 15:18:20

                      Milan Malíček >> čakin - 13.12.2010 15:11:29 >> ano, já tvoje důvody zcela chápu, ale pro mě tam nebude nic co by mě zajímalo natolik, abych obětoval ten den. Nové zboží v té době již dávno budu znát.

                        čakin - Profil | Po 13.12.2010 15:11:29

                        hraji >> Důvod se vždycky najde :-))))) Přinejmenším na pivko a na klobásu :-)))))) Já to beru víceméně jako start sezony, takže jedu určitě! Je to taková pohodová akcička, projít se, mrknout na spostu věcí, které u našich prodejců ve Zlíně neuvidím a samozřejmě si to ošahat :-)

                          pikoklik - Profil | Po 13.12.2010 15:08:12

                          v loni mě to zklamalo. taky nejedu. radši zkusím Břeclav a pak kouknout do prahy.

                            Pavouk‌ - Profil | Po 13.12.2010 15:00:41

                            prachy za vstupne a cestu urcite dokazu utratit lip...nejedu

                              rybar z NZ - Profil | Po 13.12.2010 14:53:58

                              Já pujdu asi jed když strejda dostane volnej vstup jako loni :)

                                kroupa - Profil | Po 13.12.2010 14:37:35

                                No asi se pojedu kouknout a dat si kaficko a gril kuratko o)))

                                  hraji - Profil | Po 13.12.2010 14:26:45

                                  Já letos asi vůbec nepůjdu, nebude důvod.

                                    Zajda - Profil | Po 13.12.2010 14:20:07

                                    Kdy jedete? Já ve čtvrtek...:-)

                                      Pajos07 - Profil | Po 13.12.2010 14:18:59

                                      10.3 az 13.3 2011

                                        Kraťas82 - Profil | Po 13.12.2010 13:22:59

                                        10.-13.3. píše se na offiko stránkách BVV...

                                        http://www.bvv.cz/rybareni