Směnárna vázacího materiálu

Ahoj vazači . Leží Vám na dně krabice materiál , který už jen zabírá místo ? Třeba se někomu dalšímu bude hodit a nabídne Vám za něj něco , co se bude hodit Vám . Tak to zkusme , třeba to bude fungovat :-)) Vlasta
Autor diskuse: vlastec - Profil , 19.11.2010 muškaření - nástrahy, návnady

Mám tu nechávat příspěvky , které se netýkají tématu , nebo je mám mazat ?

A) Ano nechávat !7%

B) Rozhodně mazat !93%

Od 7.2.2011 hlasovalo 56 čtenářů.

Stopař - Profil | Pá 11.3.2011 16:50:34

Písek >> Pomaloučku ale přeci. :-))

    Písek - Profil | Pá 11.3.2011 16:48:10

    Stopař >> škoda---,já mám dost,ale měnil bych,jak já bych měnil :-) je dobře,že se opět vzmáháš.
    Zdravím Tě ! :)

      Stopař - Profil | Pá 11.3.2011 16:38:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Nabízím na výměnu zimní srnčí srst na dobře vysušené kůži.

        vedro - Profil | So 5.3.2011 22:07:33

        Ahoj, nabízím na výměnu krční kohoutí skalp v barvě teplé žluté, je úplně nový a nepoužitý a vyměnil bych ho za peříčka ze skalpu jungle cocka a stříbrného bažanta (ale pouze malá). Můžete nabídnout na výměnu?

          Pedroslav - Profil | So 5.3.2011 17:52:19

          každopádně, kdyžtak se ozvěte, mám i větší kousky než na fotce... :-)

            Mates PB - Profil | So 5.3.2011 17:50:13

            Pedroslav >> Tak peří je to zajímavý, votom nic.

              Pedroslav - Profil | So 5.3.2011 17:21:45

              je to podobný jako pštros, fantazii se meze nekladou....

                mlíčnák - Profil | So 5.3.2011 12:31:42

                chrostik3 >> nandávací nando mucha :-))

                  chrostik3 - Profil | So 5.3.2011 12:19:10

                  Brožeděj >> nandáš to na háček a pak jim to nandáš :-)))

                    Brožeděj - Profil | So 5.3.2011 12:12:44

                    Pedroslav >> a co s tím nandu dělat?

                      Pedroslav - Profil | So 5.3.2011 6:45:28

                      Nabízím peří z nandu,zimní srst jelena.

                        luigin - Profil | Ne 13.2.2011 19:00:18

                        Ahoj, mám doma kůži ze zimního srnce cca 50x25. Půlku bych pustil.

                          jajajarda - Profil | Pá 11.2.2011 18:29:10

                          a nechcete někdo kůži z kance?

                            jajajarda - Profil | Pá 11.2.2011 18:25:14

                            nechcete někdo vysušenou kůži z králíka?

                              krajec - Profil | Út 8.2.2011 17:44:44

                              ahoj mi mame hnede ovce a kazdy rok sa strihaju myslite ze sa da na nieco pouzit ta vlna inak je toho strasne vela takze by som kludne rozdal....

                                Kachna - Profil | Út 8.2.2011 16:03:32

                                Brožeděj >> To sem netahej! :o)

                                  Brožeděj - Profil | Út 8.2.2011 15:33:56

                                  Kachna >> nojo, jenže ty dojedeš 10 km za Oldou Dvořákem a máš to rovnou od výrobce ;-)

                                    Kachna - Profil | Út 8.2.2011 14:10:29

                                    jajajarda >> U nás taky ne, páč tu nemáme ryb. potřeby, ale o 10 km dál to už seženu.

                                      iwanhoe - Profil | Út 8.2.2011 13:11:43

                                      jajajarda >> na netu ano, stejně Ti pro začátek nepostačí jen 1 věc ... jde o to, co umíš atd ... jestli začínáš úplně, tak dubbing počká ...

                                        jajajarda - Profil | Út 8.2.2011 13:09:40

                                        iwanhoe >> tady to neprodávaj