- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Směnárna vázacího materiálu
Ahoj vazači . Leží Vám na dně krabice materiál , který už jen zabírá místo ? Třeba se někomu dalšímu bude hodit a nabídne Vám za něj něco , co se bude hodit Vám . Tak to zkusme , třeba to bude fungovat :-)) Vlasta
Autor diskuse: vlastec - Profil , 19.11.2010 muškaření - nástrahy, návnady
Mám tu nechávat příspěvky , které se netýkají tématu , nebo je mám mazat ?
A) Ano nechávat !7%
B) Rozhodně mazat !93%
Od 7.2.2011 hlasovalo 56 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
52x v oblíbených a 19x v ignorovaných.
Nvlastec - Profil | Út 1.2.2011 18:36:04
Mikšík- jen jednou >> Ahoj kámo . Tak CDC mám doma . Mám poslat , nebo na vázacím večůrku ?
NTOKR - Profil | Po 31.1.2011 11:30:26
Písek >> radši to sem nedávej, abychom si na něco neudělali zálusk :)
NPísek - Profil | Po 31.1.2011 11:24:51
Mikšík- jen jednou >> budu rád,že to bude z domu,já to nijak nevyužiju,jedině na
dubing a toho mám dost,teď dávám vše po úklidu do ragálů,je toho na dva životy.Chtěl jsem ten matroš vyfotit,ale Chrostíka by jeblo a to si nemůžu vzít na triko. Tedy počkám.
dubing a toho mám dost,teď dávám vše po úklidu do ragálů,je toho na dva životy.Chtěl jsem ten matroš vyfotit,ale Chrostíka by jeblo a to si nemůžu vzít na triko. Tedy počkám.
NMikšík- jen jednou - Profil | Po 31.1.2011 10:37:06
Písek >> počkáme do Brna kamaráde
jak jen se Ti budu revančovat? :)
jak jen se Ti budu revančovat? :)
NPísek - Profil | Po 31.1.2011 9:29:53
Mikšík- jen jednou >> kupodivu lametky nepotřebuji,:-)))
mám to poslat,nebo počkáme až přijedeš do Brna ? Tady by jsi ty kůže zhodnotil,jestli se hodí pro Tvé potřeby,když tak skončí v kafemlejnku
mám to poslat,nebo počkáme až přijedeš do Brna ? Tady by jsi ty kůže zhodnotil,jestli se hodí pro Tvé potřeby,když tak skončí v kafemlejnku
NPísek - Profil | Po 31.1.2011 7:58:28
Mikšík- jen jednou >> nabrus kudle,kůže pošlu - Ty preferuješ s chlupem rostlým kolmo na kůži ze hřbetu,nebo je to jedno?
NMikšík- jen jednou - Profil | Ne 30.1.2011 23:54:51
nabízím za výměnu 12 barev lametek, kdo má zájem, ať pošle cívečky a já mu na ně namotám, co se vleze od barev, které bude chtít, cca 50m
na výměnu preferuji vyčiněné kůže prakticky z čehokoliv, CDC, koroptev....
kdyby byl zájem, tak SZ
na výměnu preferuji vyčiněné kůže prakticky z čehokoliv, CDC, koroptev....
kdyby byl zájem, tak SZ
Njajajarda - Profil | Ne 30.1.2011 15:50:06
suším celou kůži z kance tak jestli někdo nechcete.ozvěte se
NPantera - Profil | Ne 30.1.2011 10:53:31
Ahoj , můžu nabídnout odřezky vydělane kůže, nevím z čeho to je kralik ani kocour to neni, srst je dost husta a jemna. Pasky je potřeba ješte nařezazat jsou široke. Je toho dost na spoustu streameru. Hodil by se mi material na mokre mušky, nějaka koroptev a něco na křidelka .... Roman
NPísek - Profil | So 29.1.2011 20:50:49
vlastec >> dubing z kančí podsady je špica,ale dost drahej,že? Něco jsem z něj vázal,ale ta cena,ta cena:-((
Čtenáři této diskuse také sledují
NPovídání JEN o vázání a muškách22021
NSměnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek1316
NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla53132
NO muškách, umělých34434
NGalerie muškařských navijáků602
NSpey & Salmon516
NMuškaři a bigbít7854
NBambusák a vyroba797
NKúp si svojho kormorána2007
N44. MS v muškaření293
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
StNO muškách, umělých 34434
StNPovídání JEN o vázání a muškách 22021
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...

















