- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov dravcov spôsobom "Trolling"
Aké skúsenosti máte s trollingom?
Používať vlasec, alebo spletanú šnúru? Aká je optimálna dĺžka udice a gramáž? Používate spalovacie motory, alebo elektromotory? Naujučinnejšie nástrahy?
Používať vlasec, alebo spletanú šnúru? Aká je optimálna dĺžka udice a gramáž? Používate spalovacie motory, alebo elektromotory? Naujučinnejšie nástrahy?
Autor diskuse: pepuco - Profil , 15.11.2010 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NEčko - Profil | Čt 18.11.2010 22:37:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
toto je ťažší trollingový kaliber 30lib pololaminát a 0,35 vlasec, tak ten väčšinou nedržím v ruke ale v stojane, ľahšie prúty držím v ruke a pocukávam... nástrahov ako pri prívlači...
Ntinkky - Profil | Čt 18.11.2010 21:50:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
pepuco >> pruty mame vodorovne a drzime ich v rukach. zaber od takeho pekneho bolena sa prejavy peknym kopnutim do pruta.brzda rachoti a potom uz len rychlo zastavit cln a pekne rybu zdolavat. taky bolen bojuje fantasticky, ked ho mas na vyse 50m na silone tak je to parada a zdolavas ho aj 10 minut. zaklad je dobre povolena brzda inak ho stratis.
NBandog - Profil | Čt 18.11.2010 21:34:56
pepuco >> možna niečo najdem ale fotak nenosim zakaždym k vode a trolingu sa venujem malo skor vobec,najviac ho skušam na Ebru ked prechadzam na ine miesto a občas ked idem skusit zubača :)) ja som skor cez ty bojky ale to ty vieš.........
Npepuco - Profil | Čt 18.11.2010 21:27:33
tinkky >> Krásne ryby. Asi niečo na tom bude, že keď sa na trolling niečo chytí, tak to už stojí zato. Ako sa ti prejavujú zábery? Máte udice v ruke, alebo v stojane? Vodorovne s hladinou, alebo na stojato?
Npepuco - Profil | Čt 18.11.2010 21:15:01
Bandog >> Ahoj a čo nejaké foto Tvojich úspechov na trolling?
NBandog - Profil | Čt 18.11.2010 21:11:59
Ahoj,Emil ti to dolu v prispevku napisal moc dobre a za seba na troling vlasec :-))
Ntinkky - Profil | Čt 18.11.2010 20:47:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
trolinng pouzivam ako metodu velmi casto na liptovskej mare kde rybarcim zo svojim desatrocnym synom . prut pouzivam Okuma V system 240cm,25g z navijakom tica 2059 a silonom 0,18. snuru nepouzivam nakolko je i draha a zmensi sa vdaka nej i pocet zaberov. cln Selva PA 310 vib z motorom Tohatsu 5. a ako nastrahu pouzivam najcastejsie rapalu X RAP shad vo farbe SB a Glass shad rap vo farbe GBSD.
Npepuco - Profil | Čt 18.11.2010 20:26:25
Čo je vhodnejšie na trolling vlasec, alebo šnúra? Aké preiemery v jednotlivých prípadoch?
NPalky - Profil | Čt 18.11.2010 19:46:39
doktor multiplikator >> j.sladkay - 18.11.2010 15:11:39 >> oukej, myslel som, ze si mna pasoval za pasaka (pimpa)
neboj su aj ini vodici ci skor polovodici
neboj su aj ini vodici ci skor polovodici
Nj.sladkay - Profil | Čt 18.11.2010 15:11:39
Palky >> ? no neviem, dnes mam asi dlhe vedenie :)).
to bola reakcia na Martina ze je pašák ...:))
to bola reakcia na Martina ze je pašák ...:))
NPalky - Profil | Čt 18.11.2010 10:12:48
doktor multiplikator >> j.sladkay - 16.11.2010 20:30:24 >> a ty uz mas svojho pasaka? ked ne tak sa ozvi...uvidime ci stojis za ponuknutie nejakym panickam..
NEssekr - Profil | Čt 18.11.2010 7:51:26
KryZek >> Jak psal Ečko...na víc prutů se snaž pokrýt celý sloupec a když jedeš sám tak to projeď víckrát tam a spátky a hloubky mněň....ke tvému obrázku s trojobratlíkem...tak ne zátěž dávej slabší vlasec aby jsi při vázce nepřišel o nástrahu.
A s těma hloubkama,nevím jak je to na jinejch vodách,ale na Sl.Hartě když jsme šli pod 15m tak jsme záběr neměli (zkoušeno vícero nástrah,v různé dny léto,podzim atd...)
A s těma hloubkama,nevím jak je to na jinejch vodách,ale na Sl.Hartě když jsme šli pod 15m tak jsme záběr neměli (zkoušeno vícero nástrah,v různé dny léto,podzim atd...)
Nkebator - Profil | St 17.11.2010 18:58:31
doktor multiplikator >> j.sladkay - 17.11.2010 18:51:39 >> no hej, vlasy tam mam ako saso. este ze som bol pod parou etse od vecera :-)
no pochudol som trosku, ale cez zimu priberiem ....
no pochudol som trosku, ale cez zimu priberiem ....
Čtenáři této diskuse také sledují
NPrivlac s multiplikatorom31598
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NVýroba woblerů31008
NRybářské kajaky Hobie2737
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVláčenie z člnu27208
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NLodě a jejich úprava1035
NRare woblery - Rapala14053
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.




















