Lov dravcov spôsobom "Trolling"

Aké skúsenosti máte s trollingom?
Používať vlasec, alebo spletanú šnúru? Aká je optimálna dĺžka udice a gramáž? Používate spalovacie motory, alebo elektromotory? Naujučinnejšie nástrahy?
Autor diskuse: pepuco - Profil , 15.11.2010 dravci - techniky lovu
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NeircomZX9R - Profil | Po 10.2.2014 23:11:03

Ečko >> na kterém jezeru si to chytil ??

    Nkebator - Profil | St 16.5.2012 18:22:30

    Feroxhunter >> Muskiehunter - 25.1.2011 19:58:41 >> tak tak, nebyt mna, tak vie prd !! :-))))))))))))

      NMuskiehunter - Profil | St 26.1.2011 15:02:16

      Iza >> Tak to už raději jerkuj :o)

        NIza - Profil | St 26.1.2011 14:48:37

        Feroxhunter >> Muskiehunter - 25.1.2011 20:08:02 >> No možná jo. Jen bych jich spotřeboval strašně moc, páč by lítaly z háčku jeden za druhým:-)

          NMuskiehunter - Profil | Út 25.1.2011 20:08:02

          Iza >> Jo ideál :o))) ty by jsi s tím mohl i mušit si myslím.....

            NIza - Profil | Út 25.1.2011 19:59:38

            Feroxhunter >> Muskiehunter - 25.1.2011 19:58:19 >> do díry dobrý né:-D

              NMuskiehunter - Profil | Út 25.1.2011 19:58:41

              boyscout >> Nebýt Kebatora víš hovno :o))))

                NMuskiehunter - Profil | Út 25.1.2011 19:58:19

                Iza >> To je pro Tebe malý, na to by jsi nechytal hele tím jsem si jist :o))

                  NIza - Profil | Út 25.1.2011 19:56:34

                  Feroxhunter >> Muskiehunter - 16.1.2011 19:49:05 >> ha nějaká nástraha na fotce:-D

                    Nboyscout - Profil | Út 25.1.2011 19:24:14

                    Tak už konečně vím co je to ten lov na trolling :-)
                    http://www.rrr.sk/archiv-tv-relacie-rrr-73.html

                      NMuskiehunter - Profil | Po 17.1.2011 7:50:54

                      Ečko >> Děláš z nich ORO, rozumim :o))) no jsem zvedav jestli je zvládneš neurvat hned první vyjíždku :o)) a třeba ne a bude první feroxík.....ale pamatuj, max 89 cm :o))))

                        NBuBu99 - Profil | Ne 16.1.2011 20:40:01

                        Feroxhunter >> Muskiehunter - 16.1.2011 20:32:50 >> nj ale takovej ksicht jsem tě ještě neviděl udělat.-))))

                          NEčko - Profil | Ne 16.1.2011 20:36:55

                          Feroxhunter >> Muskiehunter - 16.1.2011 20:33:26 >> určite ano, a vyzerá to na zajtra už... trošku som im zmenil oči s čiernych na červené teraz vyzerajú tak divoko a lákavo, tak som moc zvedavý jak to bude chodiť a hlavne jak hlboko...

                            NMuskiehunter - Profil | Ne 16.1.2011 20:33:26

                            Ečko >> Pojedeš s těma nábojema co Ti přišli od Pedra Chesuse? :o))

                              NMuskiehunter - Profil | Ne 16.1.2011 20:32:50

                              BuBu99 >> Jsem hnusnej já vím, ale zvyklej už by jsi mohl bejt teda :o))

                                NBuBu99 - Profil | Ne 16.1.2011 20:20:02

                                Feroxhunter >> Muskiehunter - 16.1.2011 19:49:05 >> tvle fuj to jsem se tě lekl Karle:-)))))

                                  NEčko - Profil | Ne 16.1.2011 20:16:18

                                  Feroxhunter >> Muskiehunter - 16.1.2011 19:49:05 >> nakladané rybičky :-) v utorok to pôjdem testnúť či ešte nenastal ten pravý čas...

                                    NMuskiehunter - Profil | Ne 16.1.2011 19:49:05

                                    Ečko >> Jestli bude sezona stejná jako minulý rok tak to potěš :o)

                                      NMuskiehunter - Profil | Ne 16.1.2011 19:46:23

                                      Ečko >> Pstruh 120? What a Beast......:o))) takovýho chci a alespon 45 LBS

                                        NEčko - Profil | Pá 14.1.2011 21:59:31

                                        NoLimit >> tak to beriem... dohodnuté, ale ja budem rád keby bola táto sezóna apoň tak dobrá jak minulý rok, tuším len raz som chytil houno...

                                          NNoLimit - Profil | Pá 14.1.2011 21:49:18

                                          Ečko >> Toho pstruha necham tebe,ja pojdem po tej stuke. :-)

                                            NEčko - Profil | Pá 14.1.2011 21:46:24

                                            Ja som s tých bodkovaných hovád stále unesený... a či sa tento rok niečo konečne cez 90cm podarí, no nechám sa prekvapiť, až sa aj bojím typnúť jaká bude sezóna... a 120ka pstruh uff to už je fakt masaker... inak my hovoril týpek že sťahovali minulý týždeň sieť na jazere a bol tam 29librový pstruh a 47 librová šťuka, ževraj ich vrátili vode ale nevím nevím...

                                              NNoLimit - Profil | Pá 14.1.2011 21:41:17

                                              Ečko >> No ze teba taka fotka este dokaze prekvapit :-))) Aj tak si chytis krajsieho tento rok.

                                                NMuskiehunter - Profil | Pá 14.1.2011 21:40:38

                                                Ečko >> Na zahájení je to tam prý masakr......hybridi přes 120 cm

                                                  NMuskiehunter - Profil | Pá 14.1.2011 21:40:00

                                                  pepuco >> To je fakt, frajer vypadá ako po pol gramu californie :o)))

                                                    NEčko - Profil | Pá 14.1.2011 21:39:27

                                                    a jaké má účinky mariška? ja by som tam len trolloval z lode, lebo zabrodíš a ryby ťa oberú z mäsa jak piraňe...

                                                      Npepuco - Profil | Pá 14.1.2011 21:36:18

                                                      Feroxhunter >> Muskiehunter - 14.1.2011 21:34:23 >> Podľa nálady aká panuje na tej fotke treba zmeniť značku laku, lebo má účinky ako mariška :-)

                                                        NMuskiehunter - Profil | Pá 14.1.2011 21:34:23

                                                        pepuco >> :o) možná třikrát....

                                                          NMuskiehunter - Profil | Pá 14.1.2011 21:33:51

                                                          Ečko >> Hej hej to je ono :o) víš co to musí bejt v tom obrovskym proudu na mušák byt 10 aftmu? :o))

                                                            NEčko - Profil | Pá 14.1.2011 21:32:26

                                                            Feroxhunter >> Muskiehunter - 14.1.2011 21:29:30 >> jáj to je tá rieka pod tou jardovou elektráňou čo tam vyteká tá červeno-žltá vodička...

                                                              Npepuco - Profil | Pá 14.1.2011 21:29:57

                                                              Ečko >> Vyzerá, že je to kvalitná práca, je dokonca dva krát lakovaná podľa toho lesku :-)

                                                                NMuskiehunter - Profil | Pá 14.1.2011 21:29:30

                                                                Ečko >> Das ist eine hybrid von morrum but the small one :o))

                                                                d fak

                                                                  NEčko - Profil | Pá 14.1.2011 21:27:05

                                                                  Feroxhunter >> Muskiehunter - 14.1.2011 21:23:10 >> och maj god... vot d fok it is?

                                                                    NMuskiehunter - Profil | Pá 14.1.2011 21:23:10

                                                                    Ečko >> WTF? :o)))

                                                                      NPalky - Profil | St 1.12.2010 18:34:32

                                                                      Kaso >> niet pochyb! pivo je dnes ci vcera? ;-p

                                                                        NKaso - Profil | St 1.12.2010 17:58:06

                                                                        Palky >> Ja si myslím,že tu vie najlepsie poradit pán PEPÍSEK :o)

                                                                          NPalky - Profil | St 1.12.2010 17:51:33

                                                                          pepuco >> ;-) jo a to sa ale nedava do ML ;-)

                                                                            Npepuco - Profil | St 1.12.2010 11:13:29

                                                                            Palky >> No len na tento spôsob lovu musíš mať aj správnu výbavu :-)

                                                                              NPalky - Profil | Út 30.11.2010 15:26:24

                                                                              pepuco >> dobre si zadelil..nie kazdeho bavi chytit si kapra zuzlaka
                                                                              ja radsej taketo stuky

                                                                                NMuskiehunter - Profil | Po 29.11.2010 21:58:11

                                                                                Ečko >> Nádhera, je to pro mě hodně emotivní záležitost :o))

                                                                                  NEčko - Profil | Po 29.11.2010 21:52:42

                                                                                  Feroxhunter >> Muskiehunter - 29.11.2010 9:11:13 >>

                                                                                    Nboyscout - Profil | Po 29.11.2010 9:42:26

                                                                                    Ečko >> u nás v Čechách netrolujeme, tady se fackujeme (copyright Adéla ještě nevečeřela) :-)

                                                                                      NMuskiehunter - Profil | Po 29.11.2010 9:11:13

                                                                                      Ečko >> Ty provokatére......

                                                                                        NEčko - Profil | Po 29.11.2010 1:19:14

                                                                                        Tak čo šťuky a nikto nebol trollovať? jedna letná spomienka...

                                                                                          Npepuco - Profil | Pá 26.11.2010 23:41:11

                                                                                          Ečko >> Chlapci chceli nejaké šťuky, tak som niečo pustil do rybníka. :-)

                                                                                            NEčko - Profil | Pá 26.11.2010 21:48:50

                                                                                            kua tu sa to vrhlo na fetiš klub...som nevedel Peťo že máš také chúťky :-)))

                                                                                              NPalky - Profil | Pá 26.11.2010 21:38:09

                                                                                              pepuco >> vyborne! pan je fajnsmeker ;-))

                                                                                                Npepuco - Profil | Pá 26.11.2010 17:35:17

                                                                                                A tiu je ten na to brodenie :-)

                                                                                                  Npepuco - Profil | Pá 26.11.2010 17:34:40

                                                                                                  No niečo by sa našlo aj pre rybárky, alebo naše polovičky jeden model je len do plytšej vody druhý už je na brodenie :-)

                                                                                                    Npepuco - Profil | Pá 26.11.2010 17:06:07

                                                                                                    Palky >> To bolo čisto podpichovanie myslím, že ani jeden z nás čo tu píšeme nie je 4% :-), ale ako píšeš nájdem aj nejaké ženské termoprádlo :-)

                                                                                                      NPalky - Profil | Pá 26.11.2010 9:48:34

                                                                                                      pepuco >> ja si ani tu ligu neviem predstavit...a chlapi zrovna nie su gro mojich predstav...skus nejaku dobru "stuku" a mozno bude viac reakcii

                                                                                                        Nhakin - Profil | Čt 25.11.2010 17:59:49

                                                                                                        pepuco >> Som zvedavy ked pojdeme trolovať či ti tie nohavice nebudu chýbať vo výbave hehe.

                                                                                                          Npepuco - Profil | Čt 25.11.2010 17:51:01

                                                                                                          Palky >> Vieš si predstaviť, ako v tom všetci chytajú prívlačovú ligu? :-)

                                                                                                            NEčko - Profil | Čt 25.11.2010 14:43:04

                                                                                                            Rasto. >> limited edition :-)))

                                                                                                              NPalky - Profil | Čt 25.11.2010 14:25:56

                                                                                                              Rasto. >> ;-)) a mas vymysleny dar pod strom

                                                                                                                NRasto. - Profil | Čt 25.11.2010 9:26:41

                                                                                                                To su brodaky od Simmsu na rok 2011?

                                                                                                                  NEčko - Profil | St 24.11.2010 19:58:00

                                                                                                                  pepuco >> keby to bolo v maskáčovom tak o tom začnem rozmýšlať... :-)))

                                                                                                                    Npepuco - Profil | St 24.11.2010 19:39:11

                                                                                                                    Ečko >> Overené ich nemám. Čo ti však môžem garantovať, že riť sa ti v nich nezaparí. Pozri kašli na to, či sú overené ukáž ich Zdenke a ver tomu, že bude nadšená a dokonca ti ich možno kúpi aj sama a máš o jedno rybárske oblečenie viac. :-))))) A majú aj o jednu praktickú stránku naviac oproti všetkým rybárskym modelom. V prípade velkej potreby len odtiahneš ten pásik a hopsa zem, otvor sa :-)))))

                                                                                                                      NEčko - Profil | St 24.11.2010 19:33:23

                                                                                                                      pepuco >> máš to overené keď to odporúčaš? mám rád overené veci, ale toto asi zle bude odvádzať pot :-))) inak na tvojom mieste by som vybehol, voda je ešte teplá aj keď je to na loďke o oblečení ešte by to malo stále ísť, kým sa aj voda neochladí... aspoň na 2-3 hodky, získaš prax...

                                                                                                                        Npepuco - Profil | St 24.11.2010 19:29:00

                                                                                                                        Kua, ale potom ak v nich budeš trollovať pošli prosím fotku aj kludne pošlem nejaké to všimné

                                                                                                                          Npepuco - Profil | St 24.11.2010 19:28:07

                                                                                                                          Nebol a asi už asi ani nepôjdem. Už by malo u nás začať snežiť a teploty už tiež nie sú to čo by mohli byť. Skús tieto termo gate tie by ti nemal tlačiť na vajka. :-)

                                                                                                                            NEčko - Profil | St 24.11.2010 19:19:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                            pepuco >> ja ti ten trolling keď je vonku 5st , sedíš na lodi a nehýbeš sa doprajem... ešte si nebol skúsiť? vajka mi tlačili termo gate... vrchnú bundu som si musel kôli foteniu dať dole.... ale aj tak mám ešte 5 vrstiev na sebe...

                                                                                                                              NMuskiehunter - Profil | St 24.11.2010 19:19:11

                                                                                                                              Ečko >> Kua vybehol by som na vodu a to tak že okamžitě :o)