- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
První hrdina MRKu
O tom, kdo je posledním hrdinou MRKu je, a dávno již bylo rozhodnuto. Nicméně teď jde o to, kdo celé to hrdinství na MRKu započal. Nejedná se o velkohubé jedince, kteří pouze šíří zlo a trollují jak se jim zlíbí, avšak o velikány, kteří zde dříve působili, byli přínosem a již se zde příliš nevyskytují (napadá mě například Osprey a abych nikoho neurazil, tak mě nikdo jiný nenapadá). Kdo byl ten nej? Kde je mu konec? Přijde ještě někdy? Má nás stále rád? Myslel to Jarda Vítek se svým návratem vážně? Jak vidíte těch otazníků je mnoho. Ačkoliv by netrénovaný respondent mohl naznačit, že podobnou otázku jsem již dříve zadával, je to lež. Nyní se jedná opravdu o toho prvního z prvních hrdinů. Zamyslete se prosím důkladně, važte svá slova, pozvedněte své meče, nasedněte na své oře, pomilujte naposledy markytánku, povečeřte psa a vyražte spolu se mnou na poslední výpravu do minulosti, kde se dobereme kýžené pravdy.
Autor diskuse: Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil , 8.9.2010 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NKOLIBŘIK - Profil | Čt 9.9.2010 22:22:53
TWIN 69 >> Zdravím.Já si ale zase myslím že on bez nás by byl......víte kde.!!!! ....I když Mrk vymyslel a založil.
NSven - Profil | Čt 9.9.2010 22:16:05
Majsher >>
Lidi nejsou hloupí !
Nejsou hloupí !
Nepodceňovat, pánové nepodceňovat !
Nepodceňovat ty lidi !
Nepodceňovat je a věřit!
copyr. Hoří má panenko.
Lidi nejsou hloupí !
Nejsou hloupí !
Nepodceňovat, pánové nepodceňovat !
Nepodceňovat ty lidi !
Nepodceňovat je a věřit!
copyr. Hoří má panenko.
NKachna - Profil | Čt 9.9.2010 22:14:55
Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Ale my Tě máme za nesmrtelnýho. Touto otázkou (vnucením) si jen poškozuješ jméno. :o)
NTWIN 69 - Profil | Čt 9.9.2010 22:12:48
První a jediný hrdina Mrku je ten,kdo MRK vymyslel a založil.Bez něho by jsme byli všichni v .................však víte kde!!!!!!!!!!!
Npatlal - Profil | Čt 9.9.2010 22:03:22
Netipo že radši nejdeš dělat něco užitečného :-( Ale když už jsem sem vlezl tak Mrknato je klasa,ten mne vždy pobaví :-)
NMajsher - Profil | Čt 9.9.2010 21:59:23
Sven >> no, to je právě celá jeho tragédie. K čemu jsou převratné myšlenky, když je jejich tvůrce neumí sdělit srozumitelně. Věřím, že jakkoliv složitá věc může být vysvětlena srozumitelně a jednoduše. A.Einstein řekl: "Není hloupých žáků, je jen neschopných učitelů."
Npepa-č - Profil | Čt 9.9.2010 21:57:50
ZN >> aha, já myslel, že to bylo na mě :-) (ale na mě to platí taky :-) )
Npepa-č - Profil | Čt 9.9.2010 21:55:57
ZN >> jednoroční dobrovolníku Marku, já vám teďka nějak nerozumím.
NFlip - Profil | Čt 9.9.2010 21:55:33
Dalas >> bingo-taky si myslím že všeho s mírou.Už to začíná hraničit s trapností.
NZN - Profil | Čt 9.9.2010 21:52:38
Netipa - poslední hrdina MRKu - >>
"Člověk si myslel, že je gigant, ale je hovno, kamaráde".
"Člověk si myslel, že je gigant, ale je hovno, kamaráde".
Npepa-č - Profil | Čt 9.9.2010 21:42:02
Mrknato nepíše pro blbé a nepíše blbosti. Snažit se totiž dohnat k přemýšlení ty blbé, je blbost. A Mrknato není blbej, takže se tím nezdržuje.
NSven - Profil | Čt 9.9.2010 21:39:13
Majsher >>Ano. Ale asi to máme každý nastavené jinak.
Já mu nejprve nerozuměl, nechápal jeho styl komunikace a nakonec ho i ignoroval.
Ovšem během času se vše obrátilo a přišel jsem jeho neobvyklým, velmi často vtipným, výrazovým prostředkům na chuť a hlavně začal chápat gró jeho příspěvků, v nich zaobalených.
Souhlasím, že ne vždy jsou snadno čitelné ale informační, kvalifikovanou hodnotu, jeho příspěvky bezesporu mají.
Já mu nejprve nerozuměl, nechápal jeho styl komunikace a nakonec ho i ignoroval.
Ovšem během času se vše obrátilo a přišel jsem jeho neobvyklým, velmi často vtipným, výrazovým prostředkům na chuť a hlavně začal chápat gró jeho příspěvků, v nich zaobalených.
Souhlasím, že ne vždy jsou snadno čitelné ale informační, kvalifikovanou hodnotu, jeho příspěvky bezesporu mají.
Nyvana - Profil | Čt 9.9.2010 21:36:45
Ivo >> Hojky ty dokážeš v pár větách napsat všechno,souhlas s tebou.
NMajsher - Profil | Čt 9.9.2010 21:22:06
Sven >> měl jsem na mysli asi toto: "Vztahy mezi symboly (např. slovy) a jejich významy jsou ustalovány pomocí zvyků (pravidel), které umožňují všem, kdo se jimi řídí, komunikaci."
- toto Mrknaťáček dost ignoruje. On má své vlastní významové paradigma. Nejdřív jsem se mu pokoušel porozumět, teď se již bavím. :)))
- toto Mrknaťáček dost ignoruje. On má své vlastní významové paradigma. Nejdřív jsem se mu pokoušel porozumět, teď se již bavím. :)))
NSven - Profil | Čt 9.9.2010 21:09:40
Majsher >> Jak to víš, že nesdílí ?
Věřím, že spousta lidí má podobný náhled na zde diskutovaná témata, jen ne každý je ochotný se o nich handrkovat s oponenty, kteří o nich nemají ani páru.
Souhlasím s názory Iva Čt 9.9.2010 19:19:51
Věřím, že spousta lidí má podobný náhled na zde diskutovaná témata, jen ne každý je ochotný se o nich handrkovat s oponenty, kteří o nich nemají ani páru.
Souhlasím s názory Iva Čt 9.9.2010 19:19:51
NMajsher - Profil | Čt 9.9.2010 21:07:53
Barynka >> na to, abys věděla, že vás vůbec neznám, mě znáš velmi málo ;)
Červené karty:
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












