Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

4646 - Profil | Pá 6.2.2015 8:11:24

TOKR >> pokud netrváš na klasice s výřezovejma křidýlkama, tak bych se taky přidal

    4646 - Profil | Čt 5.2.2015 12:27:32

    nymfa >>
    Nymfovo mouchy napodruhe dorazily, dneska to posilam.
    Diky vsem!

      TOKR - Profil | Čt 5.2.2015 10:31:04

      Pokud by byla chuť a zájem, zorganizoval bych další swap, a to konkrétně na téma klasická mokrá muška a její variace.
      1. TOKR - Hardyovka #12
      2. Fausťák - Březnovka s úpravou na tlouště #12
      3. xmac - neklasický kočí
      4. Filip00 - mokrá moucha od padoucha ...

        TOKR - Profil | Čt 5.2.2015 10:20:36

        LaMa1 >> to úplně nevadí, spíš naopak ... :-)

          xmac - Profil | St 4.2.2015 22:23:33

          LaMa1 >> mě by se spider hodil :)

            LaMa1 - Profil | St 4.2.2015 20:44:33

            do swapu bych se pridal (bylo by to mozne?) ale z klasickych mokrych toho nemam moc co nabidnout...tak max. RedTag, Partridge and Orange Spider nebo bych mohl smotat Corrib DuckFly, ale to znova moc klasika neni ...

              xmac - Profil | St 4.2.2015 19:39:46

              TOKR >> Pokud by byla chuť a zájem, zorganizoval bych další swap, a to konkrétně na téma klasická mokrá muška a její variace.
              1. TOKR - Hardyovka #12
              2. Fausťák - Březnovka s úpravou na tlouště #12
              3. xmac - neklasický kočí

                Fausťák - Profil | St 4.2.2015 8:30:10

                Pokud by byla chuť a zájem, zorganizoval bych další swap, a to konkrétně na téma klasická mokrá muška a její variace.
                1. TOKR - Hardyovka #12
                2. Fausťák - Březnovka s úpravou na tlouště #12

                  TOKR - Profil | St 4.2.2015 7:55:14

                  Pokud by byla chuť a zájem, zorganizoval bych další swap, a to konkrétně na téma klasická mokrá muška a její variace.
                  1. TOKR - Hardyovka #12

                    TOKR - Profil | Po 2.2.2015 20:14:00

                    welbin >> vždyť je to jedno, jen sklízím plody své dochvilnosti :-))

                      TOKR - Profil | Po 2.2.2015 20:12:58

                      xmac >> budeš se divit, ale nevybral, vlastně jak jsme se nějak vrátili z ryb ...

                        xmac - Profil | Po 2.2.2015 17:39:42

                        TOKR >> Kdy jsi to vázal? si vybral ze svojí krabičky viď :)

                          welbin - Profil | Po 2.2.2015 16:04:32

                          TOKR >> V tom případě promiň:-)))

                            nymfa - Profil | Po 2.2.2015 15:59:54

                            Moc se všem omlouvám za problémy, bohužel česká pošta někde mou zásilku ztratila. Dnes jsem poslal nové mouchy.

                              TOKR - Profil | Po 2.2.2015 15:46:46

                              welbin >> já jen nedopsal tabulku se stavem :-) ...

                                welbin - Profil | Po 2.2.2015 15:39:25

                                4646 >> o.k.

                                  4646 - Profil | Po 2.2.2015 15:38:47

                                  welbin >> tokr je v tom nevinnnne :)

                                    welbin - Profil | Po 2.2.2015 15:37:24

                                    4646 >> to nebylo na Tebe,jen jsem pošťouchl TOKRa ,já nespěchám

                                      4646 - Profil | Po 2.2.2015 15:26:23

                                      welbin >>
                                      spatna zprava je, ze nymfovo zasilka nekde ztroskotala
                                      dobra zprava je, ze nemusim na sluzebku, tj.muzu s distribuci par dni pockat nez mi to preposle.
                                      dalsi info v sz

                                        welbin - Profil | Po 2.2.2015 14:42:38

                                        4646 >> Jako obvykle tam chybí Tomášek-nic nového:-))