- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Loop Pike Booster 9ft 9aftm, nebo guideline ACT4 9ft 9aftm
Ahoj rybáři. Který by jste vybrali na lov štik a házení velkých streamrů? Nebo mám radši kouknout po nějaké 10ce:-)
Autor diskuse: Iza - Profil , 30.7.2010 muškaření - náčiní, doplňky
Je normální chytat štiky na mouchu, nebo jde jen a pouze o úchylku?
A) ano, je to normální85%
B) jde o úchylku15%
C) nemám vlastní názor:-)0%
Od 10.1.2012 hlasovalo 39 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
8x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Pike - Profil | St 4.8.2010 8:24:29
Le Big Mac >> Já nevím kolik má gramáž tvé GLX, já ti jen říkám, že některé mušáky mají vedle klasického označení pro 6tku lajnu či pro rozmezí lajn 5/6 i uvedenou gramáž.
Ono je to totiž mnohdy přesnější, protože dle jednoho testu (možná je tu někde v downloadu) je jedna šestka spíš pětka a jiná šestka spíš těžší sedma (bráno podle AFTMA standardů hmotnosti šnur).
A ty Scierry zrovna špatné pruty nejsou, třeba HMS v II je velmi příjemný prut se kterým se mi háže líp než s GLX CC. Akorát mne stál pětinu toho, co to GLXko :-))))
Ono je to totiž mnohdy přesnější, protože dle jednoho testu (možná je tu někde v downloadu) je jedna šestka spíš pětka a jiná šestka spíš těžší sedma (bráno podle AFTMA standardů hmotnosti šnur).
A ty Scierry zrovna špatné pruty nejsou, třeba HMS v II je velmi příjemný prut se kterým se mi háže líp než s GLX CC. Akorát mne stál pětinu toho, co to GLXko :-))))
Le Big Mac - Profil | St 4.8.2010 8:18:57
Pike >> Některé mušáky jsou na dvě věci. Když to víš, prozraď to soudruhovi uxovi. Sage RPLxi #9. Podle mě je to prostě na devítku šňůru a ne na 50 až 100 gramů. Možná uvádějí váhu prutu.
Le Big Mac - Profil | St 4.8.2010 7:58:21
u.x.a. >> u.x.a - 3.8.2010 23:21:04 >> Taky se celou dobu mluví o mušáku ty gramáži.
u.x.a - Profil | Út 3.8.2010 23:21:04
Le Big Mac >> to je kategorie mezi vláčáky extra light s tím nikdo na metrovku vláčet nechodí!!
Sethy - Profil | Út 3.8.2010 22:29:57
Iza >> tím tam jsem myslel tam proč jsu tady v Praze, to že jsou pryč jsem četl :)
strejka - Profil | Út 3.8.2010 22:20:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Iza >> originál: http://gagnekulla.net/pikefly/
Iza - Profil | Út 3.8.2010 22:19:23
Sethy >> Ani nechoď všichni z prodejny jsou na MS Juniorů na slovensku. Zítra odjíždí:-)
Iza - Profil | Út 3.8.2010 22:18:30
Pike >> největší prdel je, že sem ji nikde neviděl:-))) Jen z pštrosa uvázanou napodobeninu smáčka na moře. Tak sem přidal marabu, nebo králíčka, nebo prachovku a bylo:-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
SoGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53137
SoPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáO muškách, umělých 34449
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
. . . Poradna: Muškaření 3850
. . . Galerie muškařských navijáků 602
. . . Kdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . Bambusák a vyroba 797
. . . Kúp si svojho kormorána 2007
. . . Muška splávek - Dry dropper rig 22
. . . Muškaři a bigbít 7854
. . . Muskareni v Gronsku 2
. . . revír Hořima 68
. . . Muškaření začátečnické vybavení 39
. . . Muškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










