MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Koloděje nad Lužnicí

Zdravim, chytal jste někdo teď v Kolodějích nad Lužnicí.Chystáme se 4 rybáři na týden do Kolodějů.Jaké byli zkušenosti s lovem, můžete nám podat info?Nejde nám o trofejní ryby, chceme si zachytat.

Autor diskuse: Řízeček ®
Zařazeno do: plavaná - nástrahy, návnady, 27.6.2010

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N neprduch - ® Pá 16.7.2010 19:19:54
Dnes jsem byl na soutoku, bída, jen 15 cejnů, karas, vedro a ráno komáři, před týdnem se alespoň splet na žížaly v krmítku 90 cm sumec. Asi bude třeba počkat, až pominou vedra. Byl jsem se ale podívat v Hladné, máte tam někdo zkušenosti? Jaké je tam dno-vypadá to na kamen. A co tam jde?
N Olda K - ® Ne 11.7.2010 21:53:41
Ahoj, teď jsem se vrátil z týdenní rybařiny. Chytal jsem koiusek nad holandským kempem. Větší ryby moc nešly, strašlivé vedro. V noci jsem neměl ani záběr. Nejvíce živo bylo od 5 do 6 ráno a od 14 do 18 odpo. Drobné ryby braly, ale také to nebyla žádná sláva.. Rybáři, co chytali vedle mě, používali různé foukané kukuřice s příchutěmi. Já měl obyčejnou Bondue. Myslím, že byli úspěšnější. Hodně zdaru.Olda
N doncoyote - ® St 7.7.2010 18:58:17
Koloděje u laviček - mé oblíbené místečko. Kousíček nad mostem, holandský kemp máš v zádech, auto za zadkem.
Jezdíval jsem tam trénovat děličku. Když zakrmíš a je to alespoń trochu živé (myslím červy v krmení), tak ryba na proplavání. Skalák, cejn, plotice. Mega oukleje. Používal jsem splávek cca 1 - 1,5 g. Hloubka asi 1,5 m.
Nyní mám raději Nový Dvůr. Asi 2 - 3 km po proudu nad pískovnou. Stačí se kouknout na výsledky a fotky z 2. ligy skupiny A letos i loni a tam je vše.
N rybomil - ® St 7.7.2010 18:10:08
Teď 2 dny tam byl kolega kaprobijec, někde u soutoku. Na koule 0 , jen pár cejnů.
N rybomil - ® Po 28.6.2010 13:29:35
Na plavajdu sem tam nebyl 3 roky, vláčet tam jezdím každoročně, hlavně na zahájení lovu dravců. Letos na zahájení byla voda vysoko, taky jsem trochu feedroval.Jezdím asi 1,5km nad most, na pravý břeh.
Teď voda v Lužnici jde dost dolů, blíží se normálu, takže i tam to půjde asi lehce dolů ???, záleží jak to hrázný drží. Podle mě, čím výš drží vodu, tím ryba vyjetá výše proti proudu a naopak. Pokud to lítá večer hore, ráno dole, je to na pikaču jako všude.
Chytají se občas slušný kapři přes 60, jinak bílé ryby, hlavně cejnka jsou tam opravdu kvanta. Krmení je asi úplně jedno, žerou furt a všechno, spíš problém vyselekovat jen kapra, ani kuku mi nepomáhala.Místní krmí hodně bramborama, asi by se vyplatilo je do futra přidat, neměl jsem.
Taky občas amuři do 70, já žádnýho nedostal ani letos ani loni, na to jsem tam vždy moc krátce.
N standas - ® Po 28.6.2010 13:04:29
Řízeček - >> byl jsem tam celkem2x a jednou super a podruhý propadák,tak uvidíš?
N - ® Po 28.6.2010 12:23:41
Byl jsem tam před 4 roky asi týden, je tam krsáně, ale nezachytal jsem si vůbec, bylo lepší jít na pivo. Tím ale neříkám, že to tam teď nebere. Přeji úspěšný lov!

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | plavaná | nástrahy, návnady ]

Co je nového - plavaná + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrut WFT J.V. Never Crack Bank Cat 200-1000g

Model mimořádně zatížitelného prutu pro nejnáročnější chytání ze břehu.

akce, rybareniMADCAT Screaming Basic River Rig "Worm & Squid" 160cm

MADCAT Screaming Basic River Rig "Worm & Squid" představují jednoduché, ale velmi efektivní montáže, s jejichž pomocí se můžete ihned po navázání pustit do rybolovu.

Oznámení - plavaná
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - plavaná
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CK Varga CK Varga

CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní lístek tak i rybářský...