- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
MS v hokeji, Německo
Tak jak to letos vidíte?
Autor diskuse: Vaša - Profil , 8.5.2010 všeobecné - ostatní
Kdo bude letos mistr světa?
A) Česká republika40%
B) Slovensko6%
C) Kanada12%
D) USA1%
E) Rusko30%
F) Švédsko4%
G) Finsko1%
H) Německo1%
I) Dánsko4%
J) Někdo jiný2%
Od 9.5.2010 hlasovalo 278 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NVaša - Profil | Čt 20.5.2010 13:05:01
Finsko - Česko
Vaša 2 : 4
Geo 2 : 3 po s.n.
T.O.M CZ 1:3
Mathas1 3:4 v prodl.
sirseal 0:3
GRUPA 1 : 3
Gigi1893 1:2
BuBu99 1-4
VYDROUŠ 4 : 5
Vaša 2 : 4
Geo 2 : 3 po s.n.
T.O.M CZ 1:3
Mathas1 3:4 v prodl.
sirseal 0:3
GRUPA 1 : 3
Gigi1893 1:2
BuBu99 1-4
VYDROUŠ 4 : 5
NVaša - Profil | Čt 20.5.2010 13:04:28
VYDROUŠ >> Finsko - Česko
Vaša 2 : 4
Geo 2 : 3 po s.n.
T.O.M CZ 1:3
Mathas1 3:4 v prodl.
sirseal 0:3
GRUPA 1 : 3
Gigi1893 1:2
BuBu99 1-4
VYDROUŠ 4 : 5
Vaša 2 : 4
Geo 2 : 3 po s.n.
T.O.M CZ 1:3
Mathas1 3:4 v prodl.
sirseal 0:3
GRUPA 1 : 3
Gigi1893 1:2
BuBu99 1-4
VYDROUŠ 4 : 5
NVaša - Profil | Čt 20.5.2010 13:02:06
Odjíždím na odpolední tak doufám,že tohle ještě poslední tipovačka nebude!!!!!
HOŠI DO TOHO!!!!!!!!
HOŠI DO TOHO!!!!!!!!
NVaša - Profil | Čt 20.5.2010 13:01:15
Georgino >> Jo.Tak to většinou bývá,ale doufám,že dnes bude výjimka! A navíc se nebudu dívat tak vyhrát můžeme.
NGeorgino - Profil | Čt 20.5.2010 12:57:23
Vaša >> A to není dobrý, když všichni věřili našim tak jsme dostali rychtu, a když všichni tipovali proti nám tak jsme vyhráli :-)
NBuBu99 - Profil | Čt 20.5.2010 12:44:54
Finsko - Česko
Vaša 2 : 4
Geo 2 : 3 po s.n.
T.O.M CZ 1:3
Mathas1 3:4 v prodl.
sirseal 0:3
GRUPA 1 : 3
Gigi1893 1:2
BuBu99 1-4
Vaša 2 : 4
Geo 2 : 3 po s.n.
T.O.M CZ 1:3
Mathas1 3:4 v prodl.
sirseal 0:3
GRUPA 1 : 3
Gigi1893 1:2
BuBu99 1-4
NGigi1893 - Profil | Čt 20.5.2010 12:39:47
Finsko - Česko
Vaša 2 : 4
Geo 2 : 3 po s.n.
T.O.M CZ 1:3
Mathas1 3:4 v prodl.
sirseal 0:3
GRUPA 1 : 3
Gigi1893 1:2
Vaša 2 : 4
Geo 2 : 3 po s.n.
T.O.M CZ 1:3
Mathas1 3:4 v prodl.
sirseal 0:3
GRUPA 1 : 3
Gigi1893 1:2
NVaša - Profil | Čt 20.5.2010 12:21:55
Finsko - Česko
Vaša 2 : 4
Geo 2 : 3 po s.n.
T.O.M CZ 1:3
Mathas1 3:4 v prodl.
sirseal 0:3
GRUPA 1 : 3
Vaša 2 : 4
Geo 2 : 3 po s.n.
T.O.M CZ 1:3
Mathas1 3:4 v prodl.
sirseal 0:3
GRUPA 1 : 3
NGRUPA - Profil | Čt 20.5.2010 12:21:39
Vaša - >> jsem zvědavej kolik dopadne ta canada-rusko, já bych dal 2:5
Nsmradzjzd - Profil | Čt 20.5.2010 12:18:32
sirseal >> taky nechápu, že něco tak důležitého pro náš budoucí život nedávají živě v rádiu. To sou jen samý volby a podobný nesmysly, co mají odpoutat naši pozornost od toho co nás trápí a zajímá.
Npouzy - Profil | Čt 20.5.2010 11:57:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
sirseal >> Já to vůbec nepochopím,už jen z toho důvodu,že je to i reklama a nemaj zájem,ale pošpinit na Nově to uměj,nebo se dozvim kterého hráče měla maminka či manželka narozeniny,no bulvár jim jde.přitom rádio je nezaměnitelné,mít to puštěné v rádiu a v televizi vypnutej zvuk s těma radilama.
Nsirseal - Profil | Čt 20.5.2010 11:47:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
pouzy >> ja vim.ja to hledal 2hodiny vcera vecer a 2hodiny dnes rano a taky nic.dokonce sem psal 2emaily do radiozurnalu.jeden sefredaktorovi a jeden na nejake info.
psal sem jak nemuzou dat primy cely prenos v radii s hokejoveho sampionatu pokud hraje narodni tym,ze ne kazdy ma moznost cucat doma na bednu.
cozpak sme slaby hokejovy narod.
ja vzdycky myslel ze to je jedina vec kterou ve svete umime celkem na vrcholovych prickach ikdys je nejaky ten rok horsi ci lepsi.myslim celkove sme dost hokejovy narod.a my nemame ctvrtfinalovy zapas v radii.
ja tomu nemuzu uverit jeste ted.jak potom nasi kluci maju podat 100% vykon pokud ani nase media nejsu schopne je v tom podporit.ci lepe aby my je mohly podporit s jejich pomoci(oni odvysilaj hokej+ja pri tem fandim=JISTA VYHRA)
jedine co ty nase media dokazu je ze nas tym dokazu odepsat jiz po prvnim prohranem zapase.
celkem mne skrz tohle i bubla krev v zilach jelikos sem sa na tento zapas tesil jak mali ferda us od olimpiady(specialne na ty finy).
jsem velice sklaman
psal sem jak nemuzou dat primy cely prenos v radii s hokejoveho sampionatu pokud hraje narodni tym,ze ne kazdy ma moznost cucat doma na bednu.
cozpak sme slaby hokejovy narod.
ja vzdycky myslel ze to je jedina vec kterou ve svete umime celkem na vrcholovych prickach ikdys je nejaky ten rok horsi ci lepsi.myslim celkove sme dost hokejovy narod.a my nemame ctvrtfinalovy zapas v radii.
ja tomu nemuzu uverit jeste ted.jak potom nasi kluci maju podat 100% vykon pokud ani nase media nejsu schopne je v tom podporit.ci lepe aby my je mohly podporit s jejich pomoci(oni odvysilaj hokej+ja pri tem fandim=JISTA VYHRA)
jedine co ty nase media dokazu je ze nas tym dokazu odepsat jiz po prvnim prohranem zapase.
celkem mne skrz tohle i bubla krev v zilach jelikos sem sa na tento zapas tesil jak mali ferda us od olimpiady(specialne na ty finy).
jsem velice sklaman
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17











