Úspěch noční přívlače

Jaké máte zkušenosti s přívlačí po západu slunce. Osobně u sumců velký rozdíl nevidím.
Autor diskuse: natas - Profil , 7.5.2010 všeobecné - techniky lovu
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NKaso - Profil | Pá 7.5.2010 18:38:39

lu-cas >> Hej,treba spat aj ryby v noci spia. Cez noc sa nedá nic chytit. A už vôbec nie sumec,alebo zubáč!

    Nlu-cas - Profil | Pá 7.5.2010 14:58:26

    Jasan vlacte iba cez den, skoro rano a pri stmievani v noci to totiz moc nebere. V noci treba spat, ako tu uz bolo spomenute :-)

      NGeorgino - Profil | Pá 7.5.2010 14:57:40

      .

        NGeorgino - Profil | Pá 7.5.2010 14:56:31

        aspoň nějakou noční fotku, tu snad ještě poslat můžu

          NGeorgino - Profil | Pá 7.5.2010 14:50:41

          Osobně vidím velký rozdíl v přívlači ve dne a v noci, ale prej je blbost učit lidi chytat ryby, takže nemůžu už víc napsat

            NBejmák - Profil | Pá 7.5.2010 14:49:02

            po setmnění nevláčím .spím.

              Nlajdák - Profil | Pá 7.5.2010 11:02:47

              tak kolega chytal ve tmě na černou třpytku velké okouny na jedné přehradě,koukal jsem jak blázen... :-)