- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybarsky funus pohreb
jaku formu by ste zvolili Vy?
A) A] spopolnit a popol rozsypat na brehu oblubeneho reviru...[varianta vhodna pre univerzalnych rybarov]27%
B) B] vysusit,pomlet na masokostnu mucku a v oblubennej zmesi sa nehat nakobrovat partakmi do oblubeneho reviru[varianta vhodna pre ortodoxnych kaprarov] 14%
C) C] z clna alebo mostu sa nehat gigantickym masomlejnkom rozsekat na cucky[varianta vhodna pre dravciarov]3%
D) D] nehat sa pochovat na brehu oblubeneho reviru s udicou,vercajchom a otvorenou krabkou cervikov,namiesto pomnika vysadit smutnu vrbu ci iny strom[varianta vhodna pre univerzalnych rybarou c.2] 38%
E) E] v korune stromu nad potokom sa nehat zozrat mucham[varianta vhodna pre muskarov]2%
F) F]klasika,nehat sa pochovat po starom pri Ivovej piesni ;vsem tichej blaznum a zem zatazit s platnou mramoru[varianta pre rybarov ktory vedia ze po smrti si ich rodina spravi ajstak po svojom] 6%
G) G] moznost pre tych co si s principu musia kliknut ale nechcu pokazit statistiku11%
Od 28.3.2010 hlasovalo 125 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NKončan - Profil | Út 30.3.2010 10:50:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NStanley 87 - Profil | Út 30.3.2010 10:49:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Njambo - Profil | Út 30.3.2010 10:36:19
Njambo - Profil | Po 29.3.2010 12:52:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ntuzemak - Profil | Po 29.3.2010 12:37:48
Njambo - Profil | Po 29.3.2010 12:33:46
Njambo - Profil | Po 29.3.2010 11:55:53
Ntuzemak - Profil | Po 29.3.2010 11:21:55
Njapal - Profil | Po 29.3.2010 11:12:55
NKnapík - Profil | Po 29.3.2010 10:41:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NGRUPA - Profil | Po 29.3.2010 10:38:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nyvana - Profil | Po 29.3.2010 10:32:08
NPalky - Profil | Po 29.3.2010 9:16:05
mozno ma radsej s vodou nespoja ziadnym s variantov aby nepokapali ryby ;-p
Njambo - Profil | Po 29.3.2010 6:54:07
Nžbluňk 13 - Profil | Ne 28.3.2010 23:38:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nžbluňk 13 - Profil | Ne 28.3.2010 23:21:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Npavel68 - Profil | Ne 28.3.2010 22:54:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Táta začal chytat kvůli mně,bejvá to obráceně ale byl jsem jako pytel blech a maminka chtěla,aby mne někdo hlídal.Časem,když už jsem vypadl z baráku a oženil se v Plzni to dali zase dokupy s jeho kumpánem od dětství,Jirkou Kovandou.Kamarádili spolu od kolíbky a hecovali se u piva statečně - táta žehlil kudly s candošema na řece zásadně na mrtvou rybku a statečně,starej Kovanda plácl po proudu jednu mrtvou na dno a s druhým teleskopem se věnoval něčemu,co by se dalo nazvat předchůdcem feederu.Dokázal zkrmit dva pytle kolínek a dva strouhanky a dvě krabice "esíček",který doma poctivě strouhal,ale zblbnul řeku tak že nešlo chytat.Pro samý přejezdy byla zhola nemožná jakákoli detekce záběru.
Jeho "žerte ku*vy zima je dlouhá" používám do teď,mrzí mne že se nedožil feederu.Byl by v něm velmistr a den,kdy řval jak na lesy abych přispěchal k němu "na pleso" ve mně zůstane vyrytej - v trávě ležel cejn 78 cm.Jo - neuberu,viděl jsem ho a směl pustit.
Jirka jednoho dne začal blbě chrchlat a ze špitálu už se nevrátil,táta ho vobrečel.Řekla mi to maminka bo táta by to nepřiznal
Táta dával dravcům pěkně na prdku a céčko přes 70 nebylo žádná vyjímka,o kudlách nemluvě,byl trpělivej a metodu,která se sem dostala v časopisech začátkem devadesátejch měl už vlastně v malíku,tedy lov na velkou mrtvou rybu ze dna.Až tak že jsme spolu vyrazili /tedy já přijel k našim na noc/,a nesouhlasil jsem nahlas s výběrem místa.Tatík suše utrousil že slíbil kudlu Jeníkovi bo mladýmu Jeníčkovi tuze šmakovala na másle a tam kde jsme,to jistě sbalí 73 a vypasená.Tam kde jsem chtěl jít že je metrovka zklamaná pobytem na břehu a tahat jí zase ven by byla škoda.
Do půl hoďky zazvonila ta 73 a byla venku,tatík balil rákosku a pravil ať ji zabiju.
A já blbec se jí neomluvil.
Omluvil jsem se za ni až když to s ním zametlo a dostal raka na jícen,máma mu to neřekla a já se o něj s ní poslední tři neděle staral,prostě si vyčíhnul chvíli kdy tam mami nebyla a chtěl si přečíst propouštěcí zprávu.Pohled měl pořád tvrdýho kovboje a lhát jsem mu nedokázal,když to dočetl řekl že je to teda pěkný a příští sobotu si klidně umřel,ale klidně.Byl jsem u něj celou dobu.
Pohřeb nechtěl,do země už vůbec a to,že ho vysypu do řeky odmítl.Máma má dodneška koláž z jeho fotek na stolku a ímr i vére tam hoří svíčka.
Už to chápu i když mi to trvalo - ti dva jsou spolu vlastně pořád a má to tak bejt.........
Kde to žije - všechna témata
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:40NRybáři vs ochránci přirody 83
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










