logo na tričko

zdravím kde bych mohl sehnat nějaké hezké logo s rybářskou tematikou popř.nějaké přihodte
Autor diskuse: honzina - Profil , 24.3.2010 všeobecné - ostatní

jakou by jste zvolili značku při výběru trička

A) trakker14%

B) chub21%

C) fox50%

D) greys14%

Od 4.12.2010 hlasovalo 14 čtenářů.

NMr.Stick - Profil | So 4.12.2010 18:28:17

Aďo >> Luxusní obrázek.

    Nmexik - Profil | So 4.12.2010 18:25:39

    foxxx >> v barevném provedení bych to pětikilo i obětoval:o)

      Nfoxxx - Profil | So 4.12.2010 18:20:01

      mexik >> To je fakt,škoda...zrovna jsem na to taky koukal:-)

        Nmexik - Profil | So 4.12.2010 18:19:07

        foxxx >> ale tam to nemaj tak hezky barevný;o))

          Nyzzak - Profil | So 4.12.2010 18:16:27

          honzina - >> Napiš jestli přívlač-muška nebo kaprařina jiný trička se snad seriově nedělaj

            Nmexik - Profil | So 4.12.2010 18:11:01

            Aďo >> tohle je fakt moc pěkný;o)

              NAďo - Profil | So 4.12.2010 17:53:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              aaa

                Nlobotomie - Profil | Út 30.3.2010 18:56:20

                co potřebuješ? my ti klidně dáme i fotku na tričko =)

                  NHornet - Profil | Út 30.3.2010 18:14:24

                  A ešte, ak si chceš pozrieť skutočne kvalitné tričká pozri sem www.t-shirt-world.co.uk
                  mám odtial zatial iba jedno ale je to kvalita.

                    NHornet - Profil | Út 30.3.2010 18:05:49

                    Vyhladaj si človeka,prispieva sem ako TiborK. O.i.sa zaoberal aj potlačou tričiek,aj s rybárskou tamatikou.

                      Nfoxxx - Profil | St 24.3.2010 20:25:59

                      honzina - >> Tak přidám ještě jeden "zajímavý vzor",který jsme nechávali dělat pro kamarády...:-)

                        Nfoxxx - Profil | St 24.3.2010 20:01:02

                        honzina - >> Tady máš pěkné logo:-)

                          Nslamakos - Profil | St 24.3.2010 19:58:11

                          Jen hledat je tady toho dost na MRKu bylo to tu několikrát např.:http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=618218&kw=trička